This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Glazen vaas (Goran Tinback)
Starting price 250 EUR

Gesigneerde moderne glazen vaas door K.G. Tinback Maleras. (Klas Goran). Sweden. Nr. 4860. Transparant met blauw en geel. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

2x Antieke glazen vazen, 1900
Starting price 170 EUR

Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter
Starting price 2.000 EUR

Zeldzame glazen vaas van Dale Chihuly en James Carpenter. Gemaakt in 1973 tijdens Europa tour in Murano Italië. Vaas is speciaal gemaakt voor de moeder van de ex-vrouw van James Carpenter, mevrouw Vae...

Glazen vaas, 1948
Result: 70 EUR

Dikwandige Leerdam glazen vaas met zwanen decor. Ontwerp Floris Meydam 1948. Chip bodemrand. Afmeting: 9 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen Richard Price schaal
Starting price 100 EUR

Richard Price glazen schaal op voet. Rietveld Academie, atelier. 1960 Engeland. Schaal met bronskleurig iriserend effect. Afmeting: H 6,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Daum glaswerk
Result: 150 EUR

Twee delen Daum France glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaasje + schaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.

3x Modern glaswerk
Starting price 80 EUR

Drie delen modern glaswerk. Gesigneerd. Bestaande uit: Grote oranje-gele schaal, Leerdam, Holub 2005. Een Rostik Patku glazen schaal. En een onduidelijk gesigneerde glazen vaas. Afmeting: 24 - Ø 35 cm...

Gegraveerd bokaalglas
Starting price 150 EUR

Groot 19e eeuws gegraveerd bokaalglas met roccailles/goud en tekst decor 'Memento nostrae amicitiae 1866'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

19e Eeuws bokaalglas
Result: 40 EUR

Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Glazen druivenspoeler
Starting price 70 EUR

19e Eeuwse glazen druivenspoeler met jachtscene. Mooie kwaliteit. Afmeting: 11,5 x Ø 7,8 cm. In goede staat.

2x Val Saint Lambert lampenvoeten
Starting price 100 EUR

Twee grote glazen Val Saint Lambert lampenvoeten. Transparant roze + transparant groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

3 Delen modern glaswerk
Result: 130 EUR

Drie delen modern glaswerk. Bestaande uit; Blauwe Olaf Stevens vaas 1999, eivormig object van Studio Attos Sweden en een vaas zwart/neutraal 1993, Koste? LH 1619. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Art Deco likeurstel, 1930
Starting price 40 EUR

Vijf-delige Art Deco persglazen likeurset met mat zwart decor van jockey met paard. Circa 1930. Afmeting: H 21 x Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke kristallen flacon, 1831
Starting price 50 EUR

Antiek gegraveerde Duitse kristallen flacon. Anno 1831. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Moderne kunstglazen schildpad
Result: 180 EUR

Prachtige grote moderne kunstglazen schildpad in de kleuren rood/bruin/wit en met goud iriserend effect. Afmeting: 27 x 40 x 37 cm. In goede staat.

Boheems kristallen bokaalglas
Starting price 50 EUR

Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Lot glazen (19x)
Starting price 100 EUR

19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

Antieke glazen houder met montuur, 1900
Starting price 90 EUR

Antieke glazen Jugendstil houder, handbeschilderd, met vergulde messing armaturen. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 21 x 23 x 11 cm. In goede staat.

Lot glaswerk
Result: 20 EUR

Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, ca 34 glazen en messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.

4x 19e Eeuws glaswerk
Starting price 50 EUR

Vier delen 19e eeuws glaswerk. Eén maal mondgeblazen knijpfles + drie kristallen glazen. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.

2 Swarovski figuren in originele doos
Starting price 80 EUR

Twee Swarovski figuren in originele doos. 20e Eeuw. Eén maal Masquerade Columbine 2000. En een paard. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

3 Delen kristal
Result: 60 EUR

Drie delen groen/transparant Boheems kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.

3x Gegraveerde glazen karaffen
Starting price 80 EUR

Drie 19e eeuwse gegraveerde glazen karaffen met floraal decor. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

4x Kristallen karaffen
Result: 60 EUR

Vier diverse oude/antieke kristalglazen karaffen met slijpsel. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.