Twee antieke Delftse fayence potten met chinoiserie decor. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.
Antiek Franse polychrome fayence geisha met bodem monogram P:P. Hoofd gelijmd. Afmeting: 15,3 cm. In redelijke staat.
Lot met 134 stuks Hollandse witte wandtegels, zgn. witjes. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig fayence kastel. Makkum. Holland. Floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt met een De Klaauw teken. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 22,5 - 33,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts fayence kaststel met dorpsgezicht decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Enkele restauratie. Afmeting: H 24,5 - 35 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Antiek neogotisch tegeltableau met Maria, in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: 90 x 45 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands 6-pas fayence tegeltableau met skûtsje zeilboot. Chips omranding. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.
Twintig stuks 18e eeuwse Hollandse fayence landschap-tegels in cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijftig antieke Friese fayence wandtegels met bloem. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 30 stuks antieke Friese landschap-tegels in cirkel. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 40 stuks bloempot tegels. Divers. 18e Eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Lot met twintig antieke tegels. Diverse voorstellingen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 20 stuks antieke Friese waterschap tegels. Circa 1880. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met ruiter tegels. Aantal: 8 stuks. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met diverse 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder meer; bijbels, mangaan, blauw. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse antieke tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke tegels, zgn. witjes. Aantal: 69 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Mooi lot art deco tegels 150 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.
Lot met antiek polychrome tulpen tegels. Circa 1900. Aantal: 8 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.