Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vermoedelijk M.C. Escher, Boscage in tuin
Ergebnis: 360 EUR

Vermoedelijk M.C. Escher. Bosschage in tuin. Met boekje Genealogie geslacht Escher. Houtskool op papier. Afmeting: H 31x B 24 cm. In goede staat.

J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis
Startpreis 550 EUR

Jan Zwaan. 1953 - . Gezicht op Zwartsluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

C. Koppenol, Schaapskooi
Ergebnis: 325 EUR

Cornelis Koppenol. 1865 - 1946. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 27 cm. In goede staat.

Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Startpreis 3.000 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.

H. Castrup, Surrealistisch
Startpreis 300 EUR

Hans Castrup. 1957 Osnabrück. Duitse School. Phantastic Art. Surrealistisch. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Burssens, Torso
Startpreis 500 EUR

Jan Burssens. 1925 - 2002. Torso. Belgische School. 50-er Jaren. Mixed media op paneel. Afmeting: H 80 x B 45 cm. In goede staat.

Jan Burssens, Twee torso's
Startpreis 500 EUR

Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

A. Zwartjes, Huis 's-Gravenland-Zuiderend
Startpreis 300 EUR

Albert Zwartjes. 1902 - 1976. Huis 's-Gravenland-Zuiderend. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap
Startpreis 300 EUR

Peter van der Braken. 1896 - 1979. Knotwilgen in polderlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 61 cm. In goede staat.

Wolvecamp, Abstracte compositie
Ergebnis: 375 EUR

Atelier Theo Wolvecamp. 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.

Theo Mackaay, Vier vrouwen
Startpreis 1.250 EUR

Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.

N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe
Ergebnis: 440 EUR

N.H. v.d. Willigen. Epe 1865. Landschap bij Epe met boerderij, figuren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.

J.A. Hekking, Hollands riviergezicht
Startpreis 500 EUR

J.A. Hekking. '93. 1830 - 1903. Hollands riviergezicht met koeien en boerin bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 87 cm. In goede staat.

J. Bevort, Stadgezicht Parijs
Ergebnis: 250 EUR

Jan Bevort. 1917 - 1996. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang
Ergebnis: 1.300 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Riviergezicht met figuur bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x B 120 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht
Ergebnis: 2.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

Herman Moerkerk, Man met wandelstok
Startpreis 400 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit
Ergebnis: 500 EUR

A.J. van Prooijen. 1834 - 1898. Jongen te paard trekt trekschuit. Olieverf op linnen. Gaatje. Afmeting: H 53 x B 92 cm. In goede staat.

Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard
Ergebnis: 2.000 EUR

Louis Apol. 1850 - 1936. Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Vordense beek
Ergebnis: 1.600 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 93 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startpreis 900 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant
Ergebnis: 1.600 EUR

Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Diego Rivera, Tehuana Vendiendo Pinas
Ergebnis: 15.000 EUR

Diego Rivera. 1935. 1886 - 1957. Latin Amerikaanse kunst. Titel: Tehuana Vendiende Pinas. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 26,2 cm. In goede staat.

W.H. Eickelberg, Riviergezicht met vissers
Startpreis 800 EUR

W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Riviergezicht met vissers en huisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 64 cm. In goede staat.