Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antiek Japans Katana sabel
Ergebnis: 2.600 EUR

Antiek Japans Katana sabel met koperen schede en heft. Bewerkt en met wit metalen medaillons ingelegd. Circa 1850 - 1900. Afmeting: L: 124 cm. In goede staat.

Antiek voorlader pistool, 1800
Startpreis 200 EUR

Antiek voorlader pistool met gravering en notenhouten kolf. Met zes-kantige loop en diverse merktekens. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.

Hollandse Yzerhouwer degen
Startpreis 425 EUR

Hollandse Yzerhouwer degen. Plated en verguld met leeuwenkop. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.

Antieke Duitse sabel
Startpreis 300 EUR

Antieke Duitse sabel. Aug. + Alb. Schnitzler Solingen. Bronzen met houten heft. Met plated schede. Afmeting: L 96 cm. In goede staat.

Oude/antieke Tulwar sabel
Ergebnis: 60 EUR

Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

Twee oude Indonesische krissen
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Geheel houtgestoken + bewerkt lemmet en een kleine kris. Afmeting: 34 - 50 cm. In goede staat.

Sabel, 18e - 19e eeuws
Startpreis 80 EUR

18e - 19e Eeuws sabel met lederen schede. IJzeren heft. Originele patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Pistool, dubbelloops
Ergebnis: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool. Oxidatie, patina. Twee schroefjes modern. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Hanen jachtgeweer
Ergebnis: 90 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops hanen jachtgeweer met damast-achtige loop (rillen). Oxydatie, patina. Afmeting: L 107 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Indonesische kris
Startpreis 60 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Indonesisch kapmes
Startpreis 25 EUR

Oud Indonesisch kapmes. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Militair voorlader geweer, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.

Antiek karabijn
Ergebnis: 140 EUR

Antiek karabijn. Onschadelijk gemaakt. Deutsche Waffen und Munitions Fabrik Berlin. Espingarda Portugueza. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.

Antieke bajonet WO I
Ergebnis: 90 EUR

Antieke bajonet. Duitsland WO I. Waffenfabrik Neuhausen. Oxydatie + patina. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

2x Antiquarische affiches
Ergebnis: 170 EUR

Twee grote antiquarische affiches. Boeren-oorlog Zuid Afrika. Steendr, Senefelder Amsterdam. Circa 1900. Eén kleine randschade + één scheurtje. Afmeting: 40 x 61,5 cm. In redelijk/goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Startpreis 75 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische kris, 1930
Ergebnis: 65 EUR

Antieke Indonesische kris. Circa 1930. In lederen schede. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.

8x Kruitmaatjes, divers
Startpreis 100 EUR

Acht diverse antieke kruitmaatjes. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

Oude vergulde parade degen
Startpreis 200 EUR

Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Antieke Franse officiers hoed, 18e eeuw
Startpreis 160 EUR

Antieke Franse officiershoed met ijzeren versiering. 18e Eeuw. Lichte slijtage. Afmeting: 43 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Afrikaanse kromdolk
Startpreis 40 EUR

Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Indonesische krissen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 58 cm. In goede staat.

Lot diversen WO II
Ergebnis: 150 EUR

Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...

Luftwaffe parade degen (kopie)
Startpreis 90 EUR

Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.