Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd Duitse school
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G

Witgouden collier met briljant
Ergebnis: 170 EUR

Witgouden collier met staafhanger, 585/000, bezet met diamant. een fijn slangencollier, 1 mm, met daaraan een lange staafhanger, 23x4mm, met een briljant geslepen diamant, 0,10 crt W/SI-P. Lengte coll...

Collier van Chrysopraas met gouden sluiting
Startpreis 190 EUR

Collier van chrysopraas met gouden karabijnsluiting, 585/000, fraai verlopend in kleur. ronde kralen, ø 10 mm. geknoopte lengte 45,5 cm. ca 59 gr

Piko 50009 H0, BR01,5
Startpreis 60 EUR

Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking

Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Startpreis 80 EUR

Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G

Zilveren kapspiegel
Startpreis 120 EUR

Fraaie zilveren handspiegel,835/000, Hollands. Ovale handspiegel met een rand met lijnen, verfraaid met kruizen en bekroond met een uitbundige strik. Bevestigd op een greep konisch gevormd met takbew...

Duits zilveren bestek in etui
Startpreis 1.000 EUR

Zilveren bestek, 800/000, in etui, bestaande uit zes couverts van vork, lepel en mes en daarbij 6 koffielepels, gemaakt in Empire-stijl met guirlande en bloem. MT.: Brunckhorst. In etui met beletterin...

F. Krippendorf
Startpreis 60 EUR

Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G

Märklin H0 E-loc 37892
Ergebnis: 80 EUR

Märklin H0(digitaal) E-loc 37892 mP3000, Nederland NS, vitrinemodel in goede staat met originele doos.

2 Porseleinen Empire vaasjes
Startpreis 125 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G

Kristallen kaasstolp met zilveren dop
Ergebnis: 70 EUR

Geslepen kristallen kaasstolp op onderschotel met diverse gematteerde graveringen en voorzien van een 835/000 zilveren knop met parel en ruitrand.Mt. CE. Held Amsterdam, omstreeks 1870. ø21x21cm. In g...

2-Rij goudsteen armband, gouden slot
Startpreis 130 EUR

Armband van goudsteenkralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en gravure bewerking....

2 poppen
Startpreis 100 EUR

Twee antieke vooroorlogse Duitse poppen, 1x porselein gemertk CWS 120-9 met gelede lichaam maat 9., 64cm. 1x hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G

Zilveren koffiekan
Ergebnis: 300 EUR

Prachtige zilveren koffiekan, Frans 950/000, buikmodel, Rococo-stijl, met gedraaid decor, voorzien van een greep gemaakt uit C-voluten met acanthusblad evenals de tuit. De kan is geplaatst een uitgewe...

Bronzen wandbordje Napoleon, gesigneerd
Startpreis 50 EUR

Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G

Porseleinen beeld valsspeler
Startpreis 40 EUR

Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R

Bronzen gier, Art Deco
Ergebnis: 170 EUR

Art deco stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, Gier, 32cm. Cond;G

Chinese bronzen boedha, 19e eeuw
Ergebnis: 290 EUR

Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G

Diverse gouden sieraden
Ergebnis: 175 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit 2 trouwringen een een gourmetcollier met hoefijzerhanger. Totaal ca 11,3 gr.

Kristallen roomkan
Startpreis 30 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oorgreep, diverse fraaie slijpsels en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren bovenrand met schenktuit en parelrand, Mt. P.J Bierenbroodspot en J.P v/d...

2 Zilveren roomlepels
Startpreis 120 EUR

Twee zilveren roomlepels. 835/000 met gekrulde steel. Eén steel is voorzien van een schild en versierd met een konijn. MT.: H.Reitsma, Sneek jl.tL1878 en een roomlepel met een hartvormig schild versie...

8 steendrukken Engelse scheepvaart
Startpreis 120 EUR

Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G

2 Zilveren kandelaren
Startpreis 650 EUR

Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...

13 Munten NL 2,5-10 cent
Ergebnis: 25 EUR

Kavel met 13 Nederlandse munten waaronder; 2,5 Cent (4x1916, 1x1929 en 2x1941), 5 Cent (2x1943) en 10 Cent (2x1942 en 2x1943). verschillende condities

H. Himmel
Startpreis 50 EUR

H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G

J.Klein 1920
Ergebnis: 80 EUR

J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G

2 porseleinen beeldjes
Startpreis 35 EUR

Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R

GG ring met 3 bloedkoraaltjes
Startpreis 100 EUR

Gouden ring, 585/000, met 3 bloedkoralen. Zogenoemde bandring versierd met 3 bloedkoralen, 2 peervormen een ovaal geslepen bloedkoraal, 5 mm. ø 58 ca 2,3 gr.

Zilveren pijpcomfoor
Startpreis 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, antiek, op drie krulpoten en voorzien van een houten steel, in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor is voorzien van een gecontourneerde opgesoldeerde rand met palmetten en filetrand...

2 Zilveren broches markesiet
Startpreis 25 EUR

Twee zilveren broches, 835/000, versierd met markesiet. Een broche in de vorm van een paraplu en een broche in de vorm van een zeilboot. Grootte 30 mm. ca 8,5 gr. In goede staat.

12 Munten Nederland
Ergebnis: 35 EUR

Kavel met 12 munten Nederland: 1x 2,5G 1872 Willem III, 1x 1G 1929 Wilhelmina, 1x 1/2 Gulden 1929, 1x 1/2 Gulden 1930, 1x 25 cents (1905?), 1x 25 cents (onleesbaar), 4x 10 cents (1937, 1944, 1941, 193...

Casette met zilveren kinderset
Startpreis 260 EUR

Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...

Groot bronzen beeld
Startpreis 1.000 EUR

Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.

Beeld E.Picol
Startpreis 850 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.

Perzisch tapijt
Ergebnis: 25 EUR

Oud Perzisch kleed, blauw-oker-rood etc. Sleets. 202x92cm. Cond:R

2 Zilveren miniaturen
Ergebnis: 70 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat

3 Postzegelalbums Nederland
Ergebnis: 90 EUR

Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G

Zilveren fazant met robijn-ogen
Startpreis 950 EUR

Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat

Kantonees theepotje
Ergebnis: 60 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G

Witgouden tennisarmband diamant
Startpreis 820 EUR

Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, bezet met witte en zwarte diamanten. Tennisarmband gemaakt uit fijne ronde zetkasten beet met witte diamanten, totaal ca 0,60 crt, en zwarte diamanten, totaa...

Berglandschap, N. Gumberger
Ergebnis: 60 EUR

N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G

2 Rijstkommen (1x haarscheur)
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.

Zilveren kraanvogel
Ergebnis: 560 EUR

Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat

Schilderij, stilleven
Startpreis 50 EUR

C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G

P. van den Braken, boerderijtje
Startpreis 50 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

4 Diverse zilveren hangers
Startpreis 75 EUR

Vier hangers, o.a. zilver. Versierd met turkoois en barnsteen. 4,5-6 cm.

Perzische tapijtje en 3 kamelenzakken
Startpreis 40 EUR

Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G

Hangeknoopt Perzisch tapijt
Ergebnis: 375 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G

Teakhouten bijzettafel
Ergebnis: 40 EUR

Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.

Boulle etagere tafel
Startpreis 175 EUR

Negentiende eeuwse Boulle etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, Cond:R/G 79x41x30cm.

Wortelnoten vitrinekast
Ergebnis: 50 EUR

Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G

Engelse tafel met intarsia
Ergebnis: 140 EUR

Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G

Frans breistoeltje
Startpreis 75 EUR

Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R

Eiken tafel met ijzeren onderstel
Ergebnis: 60 EUR

Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G

mahonietafel omstreeks 1900
Startpreis 50 EUR

Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.

6 biedermeier stoelen
Startpreis 180 EUR

Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R

Eiken secertaire ca. 1860
Ergebnis: 140 EUR

Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G

Mahonie glaskast Willem 3
Startpreis 180 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G

Eikenhouten 1-deurs kast
Ergebnis: 170 EUR

Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G

4 Mahonie stoelen
Startpreis 90 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.

6 Stoelen
Ergebnis: 180 EUR

Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.

Yixing trekpotje, kersenbloesem
Startpreis 150 EUR

Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G

Trappenkast
Startpreis 450 EUR

Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G

Antieke Chinese penselenpot
Startpreis 180 EUR

Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.

Amsterdamse klokkast
Startpreis 1.200 EUR

Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G

Langwerpige eettafel
Ergebnis: 100 EUR

Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.

Drie Chinese Schaal Verte
Startpreis 150 EUR

Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.

Porseleinen potje en vaas, Hutschenreuther
Startpreis 60 EUR

Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.

G. Burkens
Startpreis 120 EUR

G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Porseleinen Duitse schenkkan
Startpreis 30 EUR

Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G

Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr
Startpreis 80 EUR

Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G

K. Hofer
Ergebnis: 80 EUR

K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Duits porseleinen servies
Ergebnis: 70 EUR

Duits porseleinen servies gemerkt A.W Dekor Ost Friesland, handbeschilderd met floraal decor bestaande uit theepot, koffiepot, 12 kop en schotels, 5 gebaksborden, roomset, theestoof minimale chip moge...

Pendant, H. Hermanns
Ergebnis: 75 EUR

Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

Axel Hamborn, stadsgezicht
Ergebnis: 40 EUR

Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G

G. Wiegman
Startpreis 150 EUR

Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Lot diverse zakmessen
Ergebnis: 30 EUR

Lot diverse oude zakmessen, 20e eeuw 6-10cm. Cond:G

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Startpreis 125 EUR

Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Jachtkastje met getorste zuilen
Startpreis 250 EUR

Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.

4 Foo honden China
Startpreis 50 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

Meissen tablet, gecontourneerd
Startpreis 100 EUR

Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G

2 Chinese borden 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R

Mahonie bestekcasette
Ergebnis: 40 EUR

Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.

2 erotische plaquettes
Ergebnis: 180 EUR

Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.

Duitse geldkist
Ergebnis: 200 EUR

Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.

7 aquatinta 18e eeuw
Ergebnis: 140 EUR

Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G

Voorouderportretten
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G

Messing spiegel, 19e eeuw
Startpreis 150 EUR

Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G

Ibelo tafelaansteker
Startpreis 20 EUR

Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.

Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel
Ergebnis: 150 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G

W.H. Köhler
Startpreis 150 EUR

W.H. Köhler 1876-1931, hooi bij kapschuur bij boerderij, olieverf op linnen 35x24cm. Cond:G

3 Makkumse dekselvazen
Ergebnis: 130 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G

Twee glazen schaaltjes met bronzen voet
Ergebnis: 75 EUR

Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 70 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G

3 Porseleinen kommen
Ergebnis: 20 EUR

Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G