Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Wekker
Ergebnis: 20 EUR

Oude Junghans metalen wekker met secondenaanduiding, hippo repitition, 12cm. Cond:R/G

Zwarte etagere tafel
Ergebnis: 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870. In goede staat 113cm.

2 Perzische kleden
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte kleden, in redelijke tot goede staat 91x41 en 75x139 Cond:R/G

2 Flacons met blauw glas
Ergebnis: 20 EUR

Twee grote Oosterse plated parfum flacons met blauw glazen reservoirs 20e eeuw 22-25cm gesigneerd Lanvin France Cond:G

Knijpkaraf
Ergebnis: 20 EUR

Glazen 18e/19e eeuwse knijpkaraf met stop in goede staat 23,5cm Cond:G

Plateel karaf
Ergebnis: 20 EUR

Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G

2 Majolica bloempotten
Ergebnis: 20 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G

Chinese fruittest + 15 schoteltjes, vismotief
Ergebnis: 20 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal(beschadigd) en 15 Chinese schotels meest met visdecor 20 eeuw (chips) 11-22 cm Cond:M/R

Zilveren zakhorloge
Ergebnis: 15 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, versierd met niëllo bewerking en met verguld wapenschild aan de achterzijde. Secondewijzer ontbreekt. ø 47 mm, werkend.

Zilveren ring
Ergebnis: 15 EUR

Elegante zilveren ring, 925/000, met grote zirconia. strakke ring met aan de bovenzijde een grote zirconia, 10 mm, in een 8 poots chaton. ø 57 ca. 4,0 gr.

10 Zilveren bedels
Ergebnis: 15 EUR

Assortiment zilveren bedels, 835/000. ca 12 gr.

Twee asbakken
Ergebnis: 15 EUR

Twee asbakken: een kleine vierkante zilveren, 835/000, asbak met opstaande randen, floraal bewerkt met een voorstelling van een zittende man. MT: Bijkamp en Co, Steenwijk, JL: S 1953, ca. 28 gr., 9x7x...

Zilv. servetband + 5 borrellepels
Ergebnis: 15 EUR

Lot zilver, 835/000, bestaande uit een servetband met dubbele filetrand en 5 borrellepels met waaiergevormde steel. o.a. MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten. Totaal ca 62 gr.

Elly Dijkshoorn
Ergebnis: 15 EUR

Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.

Steendruk
Ergebnis: 15 EUR

J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G

Gestoken paneel met figuren
Ergebnis: 15 EUR

Oosters houtgestoken teakhoutenpaneel met figuren, 2e helft 20e eeuw 107x47cm Cond:G

Petroleumlamp
Ergebnis: 15 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp (omgebouwd naar elektrisch) omstreeks 1900 Jugendstil, in goede staat 49x24øcm

2 Bisquit figuren
Ergebnis: 15 EUR

Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M

3 Imari kommen
Ergebnis: 15 EUR

Droe 19e eeuwse Imari kommen, twee met geschulpte rand en floraal decor, chip en haarscheur, een blauw wit landschapsdecor goed 19cm