Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tegel
Ergebnis: 450 EUR

Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.

Groot Empire servies
Ergebnis: 425 EUR

Zeer uitgebreid Empire servies ca. 1820 (sommige delen mogelijk later) met gouddecor (iets sleets). Ca. 145 delen o.a; koffiekannen, terrines, kopjes, borden, schalen etc. (minimale chips mogelijk) Co...

Grote vaas, 18e eeuw
Startpreis 1.900 EUR

Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.

Empire servies
Ergebnis: 150 EUR

Empire porseleinen 9-delig koffieservies ca. 1820 bestaande uit; koffiekan en 8 kop & schotels (goud sleets) 21x19xø10cm. en 8xø13cm. Cond.: G

7x Empire serviesgoed
Ergebnis: 135 EUR

Zeven delen 19e eeuws porselein in Empire stijl ca. 1830 en later o.a; 1 console, 1 koffiekan, 1 theekan, 1 eierdop (gelijmd), 1 vaas, 1 dekselvaas en 1 roomkan 7-24cm. Cond.: R-G

2 Capodimonte vazen
Startpreis 500 EUR

Twee zeer grote Italiaanse keramieken capodimonte vazen met putto-decor in landschap 20e eeuw. In goede staat 89x33xø29cm.

Capodimonte vaas
Startpreis 200 EUR

Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.

KPM Manefaktur
Startpreis 300 EUR

KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.

Meissen schotel + treef
Startpreis 750 EUR

Twee grote delen Duits Meissen porselein ca. 1900; 1x grote vleesschotel met bloemen- en insectendecor 59x44cm. en 1x bijbehorende treef met bloemen- en insectendecor 32x47cm. Cond.: G

Tegeltableau
Ergebnis: 240 EUR

Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R

Tegeltableau
Startpreis 200 EUR

F. Fanicy 1895, antiek handbeschilderd tegeltableau met snipvoorstelling 39x40cm. Cond.: G

Dekselpot 18e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

Polychroom keramieken 18e eeuwse apothekerspot, gemerkt B.P., Fayence (Frans of Italiaans) in goede originele staat (1 chip) 30xø11cm.

Delftse vaas
Startpreis 80 EUR

Delftse vaas 18e eeuw met Chinees decor , beschadigd 25xø10cm. Cond.: M

Meissen theepot ca. 1800
Startpreis 300 EUR

Meissen theepot ca. 1780 met bloemen- en gouddecor (huwelijk van een theepot en deksel). Handvat met lijmnaad, verder in goede staat 12x18xø10cm.

Porseleinen lamp + kap
Ergebnis: 300 EUR

Grote oude porseleinen figurenlamp ca. 1980 met porseleinen kap opgewerkt met bloemen, medaillons, 4 figuren etc. Minimale chip mogelijk 56xø34cm. Cond.: R-G

2 Biedermeier vazen
Ergebnis: 130 EUR

Stel 19e eeuwse porseleinen Biedermeier-Empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. 1x Onbeschadiogd (gouden sleets) en 1x oude haarlijn met gelijmd oortje, 22xø15,5cm. Cond...

Biedermeier vaas
Ergebnis: 60 EUR

Porseleinen 19e eeuwse Biedermeier empire vaas met prachtig handbeschilderd figuren- en landschapsdecor. Vermoedelijk Italië ca. 1820 (goud sleets) 20xø15cm. Cond.: G

Plaquette herderin
Startpreis 225 EUR

Thuringen porseleinen handbeschilderde plaquette 2e helft 20e eeuw (waarschijnlijk Sitzendorf) van een herderin met schapen in goede staat 35x25cm.

Scheerbekken, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Zeldzame 17e-18e eeuwse Delfts keramieken scheerbekken met Chinees decor (randschade) 7xø27cm. Cond.: R

Porseleinen tafelstuk
Startpreis 180 EUR

Groot Duits porseleinen tafelstuk ca. 1960 Plaue Thuringen (2-delig) van een jongen en meisje op wipwap met opgewerkte bloemen. Beschadigingen aan de bloemen. 33xø23cm. Cond.: R

2 Pors. wandbakjes
Startpreis 150 EUR

Twee Duitse Gerold-Porzellan Bavaria wand jardinieres met putti-, bloemen- en gouddecor ca. 1980. In goede staat 27x23x7cm.

Servies Herend
Ergebnis: 200 EUR

Prachtig 11-delig Herend porseleinen koffieservies met insecten- en rozendecor 20e eeuw, bestaande uit 3-delige roomset, koffiekan, theekan, dekselpot, tablet, 4 kop&schotels. In goede staat (minimale...

3 Borden China
Startpreis 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Cheng Lung met floraal decor in zeer goede originele staat ø23cm.

Majolica dekselpot
Startpreis 120 EUR

Zeldzame Jugendstil Karlsruhe majolica dekselvaas 1914, dekor Willi Munch - Khe (1885 - 1960), in goede originele staat 32xø18cm.