Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Mahonie secretaire (empire)
Startpreis 500 EUR

Antiek mahoniehouten empire schrijfsecretaire met kariatiden en marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 150 x 45 x 85 cm. In goede staat.

Armleunstoel (mahonie)
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met band-intarsia. Afmeting: 90 x 59 x 58 cm. In goede staat.

Louis Seize linnenkabinet
Startpreis 500 EUR

Prachtig Hollands Louis Seize linnenkabinet van mahoniehout. Met halve zuilen, vergulde bronzen kapitellen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 220 x 175 x 65 cm. (zonder opzet). In zeer goede s...

Orgelgebogen porseleinkast, 1880
Startpreis 1.000 EUR

Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: n225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.

Kersen vitrinekast
Startpreis 450 EUR

Originele 30-er jaren Duitse vitrinekast van kersenhout. Met snijwerk. Art Deco-stijl. Afmeting: 174 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.

Marqueterie bureau
Startpreis 3.500 EUR

Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....

17e Eeuwse renaissance kast
Startpreis 800 EUR

Grote 17e eeuwse Hollandse renaissance kast met halve zuilen, beelden, ranken en kussens. Geëboniseerd. Voorzien van smeedijzeren sloten. Afmeting: 220 x 193 x 75 cm. In goede staat.

Orgelgebogen kabinet, 1750
Startpreis 900 EUR

Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.

Paar boulle nachtkastjes
Startpreis 900 EUR

Twee Franse boulle commodes/nachtkastjes met marmeren blad en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 57 x 36 cm. In goede staat.

Bibliotheekkast, 1880
Startpreis 250 EUR

Uitneembare Duitse eikenhouten bibliotheekkast met schappen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 240 x 177 x 67 cm. In goede staat.

Tuinbank (rood)
Startpreis 375 EUR

Grote rode klassieke tuinbank van gietijzer. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 95 x 205 x 55 cm. In goede staat.

Vitrinekast met kruisvoet
Startpreis 800 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met kruispoot. Circa 1900. Afmeting: 230 x 170 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startpreis 250 EUR

Hollandse wortelnoten vitrinekast in barok-stijl. Met klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 102 x 46 cm. In goede staat.

Spa badkuip van hout
Startpreis 250 EUR

Grote houten spa-badkuip met rugleuning en afvoer. Afmeting: 87 x 160 x 65 cm. In zeer goede staat.

Vertico met opzet, 1880
Startpreis 350 EUR

Notenhouten Gründer pronk vertico met opzetstuk, schelpkroon. Vertico heeft volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 116 x 104 x 79 cm. In goede gerestaureerde staat.

Eiken topbureau, 1760
Startpreis 300 EUR

Hollands, 18e eeuws eikenhouten orgelgebogen topbureau met lades en vakverdeling in bovenstuk. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 222 x 115 x 65 cm. In goede staat.

Kastje met intarsia
Startpreis 500 EUR

18e Eeuws Italiaanse commode met figurale intarsia, dik zaag fineer en origineel bronzen beslag. Sloten later. Afmeting: 82 x 66 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten topbureau, 1880
Startpreis 4.000 EUR

Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.

Kersen vitrinekast
Startpreis 600 EUR

Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Startpreis 300 EUR

18e Eeuwse Hollandse kussenkast van notenhout, met ranken en leeuwenkoppen. Kast is uitneembaar. Behoeft enige aandacht. Afmeting: 200 x 180 x 60 cm. In goede staat.

Wandtafel met leeuwenkoppen
Startpreis 750 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.

Grote vergulde spiegel, 189 x 120 cm.
Startpreis 400 EUR

Zéér grote vergulde houten spiegel in barok-stijl. Italië. 20e Eeuw. Enkele restauraties. Afmeting: 189 x 120 cm. In goede staat.

Antieke ladencommode
Startpreis 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten barok commode met twee lades, snijwerk poten en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 54 x 87 cm. In goede staat.

Orgelgebogen commode
Startpreis 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten orgelgebogen commode met bronzen beslag en queen Anne poten. Afmeting: 83 x 48 x 80 cm. In goede staat.