Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Pol Dom, Dochter van Pol Dom bij venster
Ergebnis: 650 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Dochter Pol Dom bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 74 x B 54 cm. In goede staat.

Pol Dom, Ville France
Ergebnis: 950 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Franse kustplaats, Ville France. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Monogram D.J.B., Vissersvolk bij bomschuit
Startpreis 480 EUR

Monogram D.J.B. Circa 1900. Vissersvolk bij bomschuit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.

Hendrik Savrij, Hollands landschap met koeien
Startpreis 1.200 EUR

Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 51 x B 81 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Twents landschap met pinken bij hek
Ergebnis: 950 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 (Enschede). Twents landschap met pinken bij hek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

E.B. van Dulmen Krumpelman, Rosse buurt in Amsterdam
Ergebnis: 1.300 EUR

Bernard Buffet, Memento mori
Startpreis 2.800 EUR

Bernard Buffet. Epreuve D'artiste. 1928 - 1999. Vanitas 1985. Memento mori. Stilleven. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 75 cm. In goede staat.

Pol Dom, Allegorie van diverse figuren
Startpreis 1.000 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Allegorie van diverse figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 123 x B 110 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stilleven met Franse lectuur
Ergebnis: 1.100 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met Franse lectuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.

Giuseppe Fattori?, Arabische man
Startpreis 350 EUR

Giuseppe Fattori? Verso G. Fattori. 20e Eeuw. Arabische man. Met houtgestoken vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 32 cm. In goede staat.

Louis Apol, Boerenschuur bij bosrand
Startpreis 1.300 EUR

Louis Apol. 1850 - 1936. Boerenschuur bij bosrand met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In goede staat.

Ype Wenning, Drentse boerderij
Startpreis 320 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Drentse boerderij met vissende boer, boerin en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

Jean Baptiste Le Prince, Groep geleerden in interieur
Startpreis 800 EUR

Jean Baptiste Le Prince. 1734 - 1781. Groep geleerden in interieur. Bovenrand schade, verder goed. Sepia op papier. Afmeting: H 14 x B 25 cm. In redelijke staat.

Henri Christian Pieck, Stadsgezicht met figuren
Ergebnis: 950 EUR

Henri Christian Pieck. 1895 - 1972. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuur
Ergebnis: 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Fantasie figuur. Acryl op paneel. Afmeting: H 22 x B 15 cm. In goede staat.

Cornelis Raaphorst, Spelende kittens
Startpreis 1.500 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Spelende kittens bij bloempot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stadsgezicht Scheveningen
Ergebnis: 600 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, My table
Ergebnis: 650 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract werk. 1982. Olieverf op linnen. Titel: My table. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Boslaan
Ergebnis: 1.000 EUR

Eef de Weerd. 1926 - 1989. Groot werk. Abstracte voorstelling. 1977. Titel: Boslaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 110 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Kubistisch/Portret/Modern
Ergebnis: 100 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 1x Moderne tekening, kubistisch. 1x Blauwe moderne tekening. 1x Portret, gemengde techniek. Op papier. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd,
Ergebnis: 90 EUR

Twee Eef de Weerd, Hengelo 1926-1989. 1x Vrouwelijk naakt, houtskool, 1x Boerenschuur, gemengde techniek. Op papier. ca 1960-1965. in goede staat

2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief
Ergebnis: 200 EUR

Twee grote werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Maria met lichaam Jezus
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Piëta. Maria met lichaam Jezus. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Heilige Antonius
Ergebnis: 1.000 EUR