This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Bronzen figuur, 1900
Starting price 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Olifant
Starting price 95 EUR

Bronzen olifant, op grijs/groen marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen paard, 1900
Starting price 250 EUR

Antiek bronzen paard op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Erotisch damesfiguur
Starting price 650 EUR

Erotisch, bronzen damesfiguur met omklapbare jurk, geplaatst op een marmeren sokkel. Weense-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Marmeren leeuw
Starting price 600 EUR

Grote oude/antieke marmeren leeuw met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x52 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Man met korf
Starting price 300 EUR

Groot Chinees bronzen beeld van man met korf. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Albasten kunstwerk
Starting price 450 EUR

Groot kunstwerk van albast, met smeedijzeren ophanging en koperwerk. Gesigneerd J. Marco, J.M. Vera. Sarreal 1979. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 20 cm. In goede staat.

2x Afrikaans beeld, H 185 cm.
Starting price 180 EUR

Twee grote houtgestoken Afrikaanse beelden met totems. 20e Eeuw. Afmeting: ca. H 185 cm. In goede staat.

Terracotta beeld
Starting price 150 EUR

Antiek terracotta figuur. Meisje met bloempot. Gemerkt A.P. Circa 1900. Afmeting: 49 x 40 x 25 cm. Bloempot gelijmd. In redelijk/goede staat.

Beeld, Paard
Starting price 120 EUR

Houtgesneden steigerend paard met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Oosters beeld
Starting price 60 EUR

Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.

Beeld, Naakte dame
Starting price 60 EUR

Grote bronskleurige naakte dame. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.

Bronzen leeuw
Starting price 60 EUR

Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen putti
Starting price 80 EUR

17e - 18e Eeuwse bronzen putti. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

3x Boeddha figuur (brons)
Starting price 120 EUR

Drie oude/antieke bronzen boeddhistische figuren met bladgoud. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Erotische vrouwe justitia
Starting price 120 EUR

Bronzen, erotische vrouwe justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Engel
Starting price 65 EUR

Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Apostel op console, H 48 cm.
Starting price 60 EUR

Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, H 38 cm.
Starting price 60 EUR

Gesigneerd Afrikaans bronzen figuur door Derme Morou. 1940 - 2000. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, 1900
Starting price 250 EUR

Antieke tafellamp met glasblazer, 'Souffleur de Verre par rousseau'. Frankrijk. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

2x Art Deco boekensteun
Starting price 250 EUR

Twee antieke art deco metalen boekensteunen met marmer en eekhoorns. Circa 1920. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met pet
Starting price 80 EUR

Bronzen dame met pet, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw (Egypte)
Starting price 80 EUR

Bronzen beeld. Egyptische vrouw, geplaatst op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Bronzen schaal, E. Picault
Starting price 120 EUR

19e Eeuws bronzen tazza met Romeinse figuren voorstelling. Door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 8 x Ø 28 cm. In goede staat.