This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Lot tegels (divers)
Starting price 70 EUR

Lot met diverse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Delftse schotel (het eiervrouwtje) Ø 41,6 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke Delftse schotel met voorstelling van het eiervrouwtje, naar H. Bloemaert. Schilder J. Rd. Afmeting: Ø 41,6 cm. In goede staat.

Petrus Regout herinneringsschotel Ø 26 cm.
Starting price 60 EUR

Zeldzaam Petrus Regout Maastricht herinneringsbord. 1924 Indië, 'Zoo de ouden zeilden, vliegen de jongen'. Afmeting: Ø 25,7 cm. In goede staat.

2x Petrus Regout kastkom, Ø 22,5 cm.
Starting price 100 EUR

Twee antieke Petrus Regout kastkommen. Decor met goud. Circa 1880. Afmeting: 10,7 x Ø 22,5 cm. 1 Kom in goede staat, 1 kom heeft stukje gelijmd.

Lot Duits porselein (15x)
Starting price 60 EUR

Groot lot antiek Duits porselein met zwiebelmuster decor. 15 Delen. Circa 1900. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

Lot antiek Duits steengoed (6x)
Starting price 80 EUR

Zes 19e eeuwse polychrome steengoed wandborden met spreuken. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In goede staat.

Makkum Tichelaar wandplaquette
Starting price 250 EUR

Grote Makkum Tichelaar wandplaquette met arreslee decor. 19e Eeuw. Randglazuur schade. Afmeting: 62 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

Ántieke Friese schotel met spreuk Ø 36,5 cm.
Starting price 180 EUR

Antieke Friese schotel met spreuk 'Het sterven is ons aller deel, maar hoe te sterven dat scheelt veel'. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Delfts fayence vergiet
Starting price 200 EUR

19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.

Lot aardewerk
Starting price 40 EUR

Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Delfts fayence
Starting price 120 EUR

Drie delen antiek Delfts. 2x Delftse schoenen, circa 1800, in goede staat. 1x Tabakspot St. Vincent, circa 1900, gelijmd, matige staat. Afmeting: 9 - 27 cm.

2x Delftse apothekerspot
Starting price 350 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x Mercuria. 1x Et Fumarin. Afmeting: 15 - 19,5 cm. In goede staat.

Kleine apothekerspot
Starting price 350 EUR

Kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. Res. Jalap. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

2x Polychrome albarello
Starting price 275 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse polychrome fayence albarello apothekerspotten met floraal decor + annotatie 1814. Eén vaas gaaf. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Franse apothekerspot
Starting price 600 EUR

Twee antieke Franse fayence apothekerspotten. Lille? Circa 1800. 1x Cichor. 1x zonder opschrift. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Delftsblauw bord Ø 29,5 cm.
Starting price 50 EUR

Koninklijk Delft fayence wandbord met initialen. Molen landschap decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Starting price 600 EUR

18e Eeuws, vijf-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Restauraties. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Delfts bord Ø 22,5 cm.
Starting price 100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

3x Antiek Delfts bord Ø 23 cm.
Starting price 100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

2x Antiek Delfts bord Ø 23 - 26,5 cm.
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor, paauw vaas decor. Beide borden gemerkt. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm. In goede staat.

3x Antiek bord Ø 22,5 cm.
Starting price 100 EUR

Drie 18e eeuwse fayence borden, mangaan kleurig. Floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Delftse schotel Ø 26 - 30,5 cm.
Starting price 120 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence schotels met chinoiserie decor + polychrome. Eén haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 26 - 30,5 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel, H 25 - 34 cm.
Starting price 300 EUR

Antiek drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt met 'H'. 18e Eeuw. Afmeting: H 25 - 34 cm. In goede staat.

Lot Delftse borden (9x)
Starting price 150 EUR

Lot met negen antieke Delftse pauwen-borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.