Twee delen Chinees Wucai porselein. 1x Dekseldoos met floraal/vogel decor, bodemmerk. 1x Stemcup met zotjes in tuin decor, bodemmerk. Afmeting: 8 - 12,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met jagers te paard decor. Bodemmerk kang xi. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen draak op vaste console. Met cheng lung bodemmerk. Afmeting: 24,4 x 21,6 x 13,4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose petroleumlampen met figuren/goud decor. Met glazen reservoirs en messing monturen. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom tekst decor + zegelmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Waarvan twee familie rose, figuren in tuin en feniks decor. En één imari bord met tuin decor, chip. Afmeting: Ø 22,2 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte queng lung vaas met floraal/paradijsvogel decor. Barsten in bodem, verder goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met twaalf Chinees porseleinen kop en schotels. Imari + familie rose. 18e Eeuw. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee schotels haarlijn. Rest goed. Afmeting: 6 - 12,5 cm. In redelijk/goede sta...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 32,2 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal/draak decor. 18e Eeuw. Haarlijn + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Deelservies. Rivier gezicht/pagode decor. Bestaande uit: 3x Vleesschaal + 3x bord. Eén bord haarlijn, verder alles in goede staat. Afmeting: 22 - 32 cm.
Drie delige Chinees porseleinen familie rose set. Bestaande uit; Schenkkan, theebus en suikerdoos. Floraal/fruit/hert decor. Afmeting: 8 - 14,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 14,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor. Floraal/goud/vogel decor. Haarlijn + chip tuit. Afmeting: 11 x 13 x Ø 8,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen theebus met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen druivenschotels. Eén bord haarlijn. Eén bord goed. Afmeting: Ø 37 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Divers. Onder meer; emaille decor. Drie kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Vier schotels goed. Afmeting: 6,5 - Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat...
Chinees porseleinen celadon vaas met oren, grijs craquelé glazuur en cheng lung bodemmerk. Afmeting: H 26,4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie verte schotels met chicken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met lichtgroen craquelé glazuur. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met decor van spelende zotjes en geisha's in tuin. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.