This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Twee delen Chinees porselein
Starting price 300 EUR

Twee delen Chinees Wucai porselein. 1x Dekseldoos met floraal/vogel decor, bodemmerk. 1x Stemcup met zotjes in tuin decor, bodemmerk. Afmeting: 8 - 12,3 cm. In goede staat.

Chinees bord
Starting price 225 EUR

Chinees porseleinen bord met jagers te paard decor. Bodemmerk kang xi. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen draak
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen draak op vaste console. Met cheng lung bodemmerk. Afmeting: 24,4 x 21,6 x 13,4 cm. In goede staat.

2x Kantonese olielamp, H 56 cm.
Starting price 1.000 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose petroleumlampen met figuren/goud decor. Met glazen reservoirs en messing monturen. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom tekst decor + zegelmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

3x Chinees bord Ø 22,2 - 23 cm.
Starting price 600 EUR

Drie Chinees porseleinen borden. Waarvan twee familie rose, figuren in tuin en feniks decor. En één imari bord met tuin decor, chip. Afmeting: Ø 22,2 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 36 cm.
Starting price 500 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte queng lung vaas met floraal/paradijsvogel decor. Barsten in bodem, verder goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees kop/schotels (12x)
Starting price 150 EUR

Lot met twaalf Chinees porseleinen kop en schotels. Imari + familie rose. 18e Eeuw. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee schotels haarlijn. Rest goed. Afmeting: 6 - 12,5 cm. In redelijk/goede sta...

Chinese cheng lung schotel Ø 32,2 cm.
Starting price 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 32,2 cm. In goede staat.

2x Cheng Lung bord Ø 27,5 - 28,5 cm.
Starting price 250 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Kang Xi vaas, H 20,2 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal/draak decor. 18e Eeuw. Haarlijn + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Starting price 400 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Deelservies. Rivier gezicht/pagode decor. Bestaande uit: 3x Vleesschaal + 3x bord. Eén bord haarlijn, verder alles in goede staat. Afmeting: 22 - 32 cm.

3-Delige familie rose set
Starting price 100 EUR

Drie delige Chinees porseleinen familie rose set. Bestaande uit; Schenkkan, theebus en suikerdoos. Floraal/fruit/hert decor. Afmeting: 8 - 14,5 cm. In goede staat.

Yixing trekpot Ø 9 cm.
Starting price 100 EUR

Oude Chinese yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 14,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Imari trekpot
Starting price 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor. Floraal/goud/vogel decor. Haarlijn + chip tuit. Afmeting: 11 x 13 x Ø 8,5 cm. In redelijke staat.

Chinese theebus, H 13 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen theebus met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kang Xi druivenschotels Ø 37 - 38 cm.
Starting price 1.200 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen druivenschotels. Eén bord haarlijn. Eén bord goed. Afmeting: Ø 37 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

4x Kop + schotel
Starting price 150 EUR

Vier 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Divers. Onder meer; emaille decor. Drie kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Vier schotels goed. Afmeting: 6,5 - Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat...

Chinese celadon vaas, H 26,4 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren, grijs craquelé glazuur en cheng lung bodemmerk. Afmeting: H 26,4 cm. In goede staat.

2x Chicken plate Ø 10 cm.
Starting price 250 EUR

Twee Chinees porseleinen familie verte schotels met chicken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Starting price 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 22,4 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met lichtgroen craquelé glazuur. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot, H 22 cm.
Starting price 300 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met decor van spelende zotjes en geisha's in tuin. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.