Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Vaas met tekst en merktekens. 1x Pot met twee tekens bodemmerk. Afmeting: 14 - 27,5 cm. In goede staat.
Drie 17 - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen tuin decor. Bodemmerk. Schotels chips. Kopjes goed. Afmeting: 6,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees Kantonees porselein. 1x Verte gemberpot. 2x Vaas met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine beeld van een hoogwaardigheidsbekleder met scepter. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schotels + twee kopjes. Kang Xi revival. Eén haarlijn + één chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuren/godheid in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,8 x Ø 36,3 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen chine de commande kopjes met wapendecor. Eén kopje chip. Eén kopje chips. Eén kopje gelijmd. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese/Familie Rose lampenvoeten met vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met figuren/dieren decor. Ophang-ogen aanwezig voor hanggarnituur. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung schotel met landschap decor. Enkele minimale chips achterkant. Afmeting: Ø 36,2 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen kop + schotels met familie rose, kersen bomen/goud en mandarijn decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen kom met geel glazuur + reliëf groene draken. Zes tekens bodemmerk. Gebruikssporen, echter géén schade. Afmeting: H 7,6 x Ø 15,5 cm. In goede staat.