Zilveren koffieservies, 934/000, 3 delig, met een theekan, melkkan en suikerpot geplaatst op een rechthoekige voet met filetrand en 4 bolpoten. Het servies is versierd met cannelures dubbele filetrand...
Geelgouden oorstekers, 750/000, met diamant en robijn. Oorknoppen met een waaierdecor, in het midden zit een markiesvormig geslepen robijn en in de oorknop 26 briljanten diamanten, totaal 0,45 ct. Gr...
Pendant van Francois Joseph Huijgens. Belgische School. 1820 - 1908. Landschap met kippen en kuikens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 18,2 cm. In goede staat.
Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.
Levensgrote pop art mannelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In zeer goede staat.
Levensgrote pop art vrouwelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 cm. In zeer goede staat.
Mooie vuurvergulde bronzen Directoire pendule met Griekse vrouw en kind in bloemenmand. Frankrijk. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 34 x 12 cm. In goede ong...
Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.
Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.
Twee piedestals met 18e eeuwse mangaan landschap/figuren decor tegels. Aantal: 57 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met paauw decor. 1x E. DE. SUCC: ROS: en 1x AX. HIRCI. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 50,5 cm. In matige staat.
Bijzonder grote, 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 48,6 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schaal met floraal/boeddha figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met diep blauw drakendecor met wolken/golven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte penselenpot met Chinese godheid op karper + tekst decor. Met merk. Randfrit. Afmeting: H 13,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie verte rolvaas met figuren/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met dubbele blauwe bodemring. Iets randfrit. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen draak op vaste console. Met cheng lung bodemmerk. Afmeting: 24,4 x 21,6 x 13,4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose petroleumlampen met figuren/goud decor. Met glazen reservoirs en messing monturen. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselvazen op bronzen voet. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Oude Chinese Zitan houten penselenpot met jade. Afmeting: 19,2 cm. In goede staat.