Vladimier Sokolov. 1823 - 1998. Russische/Oekraïnse School. Gezicht op de Krim in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Jongen begluurt naakte vrouw Suzanna. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 27 cm. In goede staat.
W.F. Hulk. 1852 - 1906. Hollands landschap met koeien, windmolen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20,5 x B 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hongaarse School. Interieur met figuren. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. Massoné? Circa 1930 - 1950. Franse School. Stadsgezicht Parijs bij Seine. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Franse School. 19e Eeuw. Landschap in Barbizon-stijl. Landschap met boerderij en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 29 cm. In goede staat.
Gerrit Neven, 1996. 1939 -. Marken, Noord Holland. Aquarel op papier. Afmeting: H 42 x B 49 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Droogdok met schip en havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Rembrandt van Rijn, 1634. 1606 - 1669. Joseph and Potiphar's wife. Ets op papier. Afmeting: H 9 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.
Rembrandt van Rijn. 1606 - 1669. Beggars receiving alms at the door. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 16 x B 13 cm. In redelijke staat.
Karel Bleijenberg. 1913 - 1981. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Gezicht op Nieuwkoop. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 44 cm. In goede staat.
Jan Bazuin. '83. 1930 - 2003. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Larens interieur met figuren bij haardplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 44 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Zeeslag, 17e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Figuren bij landhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In redelijk goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen, druiven en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, granaatappel en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Harrie Kuijten, 1930. 1883 - 1952. Stadsgezicht Utrechtsestraat met figuren en oldtimers + Amsterdam. Houtskool op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.