This website uses cookies

Find

Chinees bord in lotusbloem vorm Ø 23 cm.
Starting price 80 EUR

Lotusbloem-vormig Chinees porseleinen bord met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Iets randfrit. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinees familie rose bord Ø 22,7 cm.
Starting price 350 EUR

Chinese schenkkan
Starting price 400 EUR

18e Eeuws bord Ø 17,8 cm.
Starting price 150 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede staat.

4x 17e - 18e Eeuws bord Ø 20 - 22 cm.
Starting price 200 EUR

Chinese schaal met draak Ø 27,2 cm.
Starting price 1.500 EUR

Lot Chinese kop/schotels (12x)
Starting price 180 EUR

Chinese vaas, H 37,5 cm.
Starting price 100 EUR

Twee Japanse satsuma vazen, H 37 cm.
Starting price 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen satsuma dekselvazen met floraal decor in reliëf + blauw glazuur. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese flambé oorvaas, H 29 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen flambé oorvaas met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Japanse schaal
Starting price 180 EUR

Chinese brushpot Ø 19 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met krijgers in landschap decor. Afmeting: H 19,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Yixing theepot Ø 9 cm.
Starting price 1.600 EUR

Set Chinese borden (4x)
Starting price 375 EUR

Paar Chinese lantaarns
Starting price 750 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen familie rose tafellampen met floraal/vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

2x Fam. verte drakencup Ø 8 cm.
Starting price 300 EUR

Twee Chinees porseleinen familie verte draken cups. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese Swatow schotel Ø 38 cm.
Starting price 400 EUR

3x Chinees antiek porselein
Starting price 250 EUR

Japanse Satsuma boeddha
Starting price 80 EUR

Japanse Satsuma geisha
Starting price 80 EUR

Antieke Japanse Satsuma geisha met snaarinstrument. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Starting price 100 EUR

Chinese brushpot, H 20,7 x Ø 21,8 cm.
Starting price 600 EUR

Paar Satsuma vazen
Starting price 200 EUR

Vierkante Chinese Kang Xi kom
Starting price 275 EUR