Twee plated historisme schenkkaraffen met floraal graveerwerk op glas + putti voorstellingen op plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, ovaal model, gedreven met acanthusbladeren en putti. De horizontale grepen zijn voorzien van figuren en bloemen. 24x13x7,5cm. ca 255 gram. In goede staat.
Zilveren ronde schaal, 830/000, voorzien van een golvende rand en rijkelijk versierd met floraal decor. Enkele kleine poetsgaatjes, verder in goede staat. ø30x1cm. ca 275 gram.
18e - 19e Eeuws messing vergulde hostihouder (pyxis) met wapen decor + verso floraal + heilig kruis. Afmeting: 3,2 x 7,5 x 8 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 915/000, rond model met een bloemvormige opstaande rand. ø 26x6cm. ca 177 gram. Spanje. gemerkt J.G.Girod. Geperst model. In goede staat.
Zilveren schaal, 925/000, op ronde voet met bewerking. ca 380 gram. ø 19,5x11cm. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. Een minimaal deukje, verder in goede staat.
Melkglazen dekselschaal met onderschotel en zilver, 835/000. Ovale schaal met zilveren rand en een deksel met zilveren element met graveerwerk. 22x18x8cm. In goede staat.
Antiek reisbestek, 18e eeuw, in leren houder met bewerking, met een mes en vork voorzien van een houten heft met zilveren element. In goede staat. 27 cm.
Kapitaal zilveren dienblad, 830/000, rond model met een openstaande geschulpte rand. ø36x2cm. ca 1220 gram. MT.: Dehle Gebrüder, Schwabisch Gmund. In goede staat.
Triptiek met zilver, 800/000. Houten driehoek met voorstellingen gemaakt uit zilver. 29x27cm.
Cassette met zilveren viscouverts, 833/000, 6 vorken en messen, model Haags Lofje. MT.: J.A.A. Gerritsen, Zeist, jl.: J:1919. 476 gram. 17,5-21,5cm. In goede staat. Cassettedoos voorzien van slijtage.
Cassette met 13 zilveren lepels met alle apostelen, 925/000. MT.: Birmingham Mint, Birmingham, jl.:C:1977. ca 440 gram. 14,5cm. Limiet editie 448/1000.Als nieuw.
Lot met 9 zilveren tasbeugels, diverse modellen, o.a. met malienkolder tas. Diverse gehaltes. totaal ca 590 gram. In goede staat.