This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

10x Antiek slingerglas (18e eeuw)
Starting price 600 EUR

Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Fritz Hansen stoel, Butterfly
Starting price 70 EUR

Stoel van Fritz Hansen. Model Butterfly. Hardhout met chroom. Afmeting: 76 x 46 x 46 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Starting price 350 EUR

Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

2x Antiek houten laarshouders, 1900
Starting price 70 EUR

Twee antiek houten laarshouders met lederen spanriemen. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Collier bloedkoralen met gouden streekslot
Starting price 1.500 EUR

Kapitale bloedkoralen collier met een groot geelgouden streekslot. Collier met 5 rijen met kaasvormige bloedkoralen, ø 8 mm., bevestigd aan een groot geelgouden streekslot met filigrain en bloedkorale...

Zilveren zakhorloge
Starting price 50 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, mechanisch, AERO Neuchatel, met een witte wijzerplaat met bloemdecor. Werkend. 47,5 mm. In goede staat.

Zilveren koffiekan
Starting price 375 EUR

Zilveren koffiekan, 833/000, hoog model met bolle buik op ronde voet. Diverse deuken. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. 21x14x25cm. ca 570 gram. Diverse deuken. In redelijk goede staat.

Chinees figuur (blanc de chine)
Starting price 250 EUR

Oud Chinees blanc de chine figurengroep. Gemerkt op rug. Quan yin met aap. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese olifant
Starting price 100 EUR

Chinese natuurstenen/jade olifant met vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21x 20,5 x 8,5 cm. In goede staat.

Cheng Lung schaal Ø 27,7 cm.
Starting price 150 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met zilveren beugel. Pioenrozen decor. Haarlijn + scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,4 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Japanse schotel Ø 20 cm.
Starting price 60 EUR

Antiek, Japans porseleinen bord met vissers decor. Vier tekens bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Starting price 80 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Kleine penselenvaas, figuren in landschap decor, 19e eeuw, haarlijnen. 1x Censer op drie pootjes met karaktertekens, 18e - 19e eeuw, goed. 1x Kleine vaas met fl...

Tangka in lijst
Starting price 150 EUR

Oude Tibetaanse tangka in lijst. 20e Eeuw. Gouache op linnen. Afmeting: H 60 x B 42 cm. In goede staat.

Tangka in lijst
Starting price 150 EUR

Grote oude Tibetaanse tangka in lijst. Gouache op linnen. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.

Chinees rol-schilderij, 167 x 70 cm.
Starting price 50 EUR

Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese kom Ø 20,3 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19,8 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.

Bronzen emmer Ø 18 cm.
Starting price 100 EUR

Antiek Chinees bronzen emmer met karaktertekens en dierenkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: H 16,7 x Ø 18 cm. In goede staat.

Oude Chinese oorvaas
Starting price 600 EUR

Oude Chinees porseleinen oorvaas met grijs glazuur. Afmeting: 18,2 x 16,2 x 9,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40,6 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 40,6 cm. In goede staat.

Bronzen wierookpot
Starting price 80 EUR

Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,5 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte kom met floraal/figuren/herten/tekst/goud decor. Emaille. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 23 x Ø 25 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor. Gebruikssporen maar géén beschadigingen. Afmeting: H 23 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 16,1 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met verso floraal reliëf + bodemmerk. Afmeting: Ø 16,1 cm. In goede staat.

6x Japanse kop + schotels + deksel
Starting price 60 EUR

Zes antiek Japans porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. Eén haarlijn. In goede staat.

Set van zes Chinese schotels Ø 13,4 cm.
Starting price 150 EUR

Set van zes Chinees porseleinen kang xi revival schotels. 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Floraal decor. Drie schotels haarlijn/chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In redelijke st...

Chinese sang de boeuf vaas, H 23,6 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen sang de boeuf vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 23,6 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 21,4 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met paars/rood flambé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21,4 cm. In goede staat.

Beeld + 3x kop en schotel
Starting price 70 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

5-Delig Chinees kaststel, H 13 - 17 cm.
Starting price 60 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen familie rose kaststel met emaille floraal decor. Afmeting: H 13 - 17 cm. paar haarlijntjes verder in goede staat.

Chinese celadon censer Ø 15,5 cm.
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen celadon censer op drie pootjes, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Divers Japans serviesgoed
Starting price 40 EUR

3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met berglandschap/vesting/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 17,7 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen bord met zowel voor als achter een draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Drie delen Oosters/China
Starting price 50 EUR

3x Oosters/China. Oud/antiek. 1x Cassette met antieke wit metalen charms immortals. 1x Cassette met Oosterse haarspelden. 1x Nepalees verguld bronzen boeddha figuur, gemonteerd op standaard. Afmeting:...

Chinese vaas, H 40 cm.
Starting price 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met granaatappel/kylin/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Familie Rose vaas(lamp), H 33 cm.
Starting price 900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 11,5 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen kang xi dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 20 cm.
Starting price 300 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met tuin/goud decor + gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

3x Chinees amulet van jade
Starting price 300 EUR

Drie antiek Chinese amuletten van jade. Divers. Afmeting: 4,3 - 6 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein
Starting price 100 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.

Chinese bronzen boeddha
Starting price 900 EUR

Chinese, lachende bronzen boeddha. Patina. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 29 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Starting price 500 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met figuren op veranda decor. Randfrit + één chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met geisha's in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 25 cm.
Starting price 200 EUR

Mintgroene, Chinees porseleinen celadon vaas met vlinder/aubergine-plant decor. Gat in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese cheng lung vleesschaal
Starting price 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 30,5 x 37,7 cm. In goede staat.

Zeldzame set Chinees porselein
Starting price 700 EUR

Zeldzame zes-delige Chinees porseleinen set met kang xi kop + schotels. 18e Eeuw. Met vogel/huizen/floraal en steur decor. Met bodemmerk. Vier kopjes gaaf. Twee kopjes chip. Alle schotels redelijk/goe...