Drie 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotels met bodemmerk. Tuin/vlinder decor. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met strik + bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese vergulde bronzen boeddha met floraal bodemmerk + verso tekst. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antiek boeddhistisch staand figuur van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Vier Chinese muntstukken van zilver met panda's. 2004, 2005, 2009. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek China. 1x Pijpvaas, 19e eeuw. 1x Vaas van speksteen met kylin decor, circa 1900. 3x Lakwerk vaas, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 17e Eeuwse schenkkan met floraal decor, tuit gelijmd. 1x 18e Eeuws mandarijn schotel, haarlijn. Afmeting: 18 - 12 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen flambé vaas. Paars/roze van kleur. Afmeting: H 28,7 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten trumeau met spiegel en klapbuffet. Voorzien van zwart marmeren blad, parel-randen en uitschuifbare zijbladen. Afmeting: 95 x 130 x 57 cm. In zeer goede staat.
Acht delen antiek. Onder andere; drie trekgewichten, vier speculaasplanken en snijmachine. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Rozemarijn. 21e Eeuw. Dansend paar. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees achter-glas-schilderij met landschap decor. In vergulde houten lijst. Afmeting: H 28 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Vissersboten op zee bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 35 cm .In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. De schilder Gerard Krol aan het schilderen. Houtskool op papier. Afmeting: H 41 x B 32 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met indiaan bezet met koraal en turkoois. Breedte 25 mm. ø 65. ca 10 gram. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met zirconia's. Choker met X-vormige schakels bezet met zirconia's. Voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 6,5 mm. Lengte 46,5 cm. ca 35 gram. In goede staat.
Lot plated met 3 kandelaren, fotolijsten, schenkkan, dienblad, broodmand, beker en heupfles. In goede staat