This website uses cookies

Find

H.F. ter Beek, Vergiet met uien
Starting price 60 EUR

H.F. ter Beek. Aardewerken vergiet met uien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 43 cm. In goede staat.

Monogram E.S., Madonna met kind
Starting price 50 EUR

Monogram E.S. 20e Eeuw. Schilderij Afrikaans christendom. Madonna met kind. Olieverf op paneel. Verf verlies. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Gubbels, Printed Art no. 6
Starting price 100 EUR

Klaas Gubbels, '89. Nr. 81/250. 1934 - . Titel: Printed Art no. 6. In originele map + beschrijving. Litho op papier. Afmeting: H 79 x B 59,5 cm. In goede staat.

E. Febvre, Riviergezicht Frankrijk
Starting price 100 EUR

Edouard Febvre. 1885 - 1967. Franse School. Riviergezicht Frankrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J.W. van Trirum, Stilleven met kittens
Starting price 80 EUR

J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Stilleven met kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Spoorwachtershuis
Starting price 1.200 EUR

Armband en broche met camee
Starting price 80 EUR

Zilveren armband en broche, 800/000, met gesneden schelpcameeen. Armband met 8 cameeen en een bakslot en een ovale broche met camee. Breedte 17,5 mm. 18 cm. 23x17,5mm. In goede staat.

3 Horloges, Tissot, Certina, Ancre
Starting price 100 EUR

Lot met drie mechanische horloges, o.a. een Certina Argonaut meyt blauw leren band, een Ancre chronograaf met donkerbruine lerenband. En een Tissot camping horloge. Werkend. In redelijk goede staat.

Zilveren armband Lapponia
Starting price 150 EUR

Zilveren klemband, Lapponia, 925/000, model Darina's, Björn Weckström, Finland 1973. Breedte 23 mm. Grootte 59x46mm. ca 36,2 gram. In goede staat.

Gouden figaro collier
Starting price 100 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een figaro schakel. Breedte 2,0 mm. Lengte 50 cm. ca 3,5 gram. Als nieuw

Zilveren wandelstok
Starting price 50 EUR

Zilveren snuifdoos
Starting price 40 EUR

Keltum bestek
Starting price 50 EUR

Keltum plated bestek in cassette. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 47 x 39 cm. In goede staat.

Muntschaal, beurs, beugel
Starting price 50 EUR

Zilveren aspergetang
Starting price 80 EUR

Zilveren aspergetang, 833/00, glad model met een gecontourneerde steel. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. ca 161 gram. 23 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Starting price 80 EUR

Japanse of Chinese bronzen bloempot Ø 25 cm.
Starting price 100 EUR

Chinese schenkkan
Starting price 200 EUR

Boeddha figuur
Starting price 200 EUR

Tangka in lijst, H 56 x B 38 cm.
Starting price 50 EUR

18e Eeuws Chinees wapenbord Ø 23 cm.
Starting price 400 EUR

3-Delig Japans imari kaststel
Starting price 120 EUR

Chinese Ming boeddha, H 19,5 cm.
Starting price 400 EUR

Drie Chinese munten Ø 3,8 cm.
Starting price 100 EUR