Aprilveiling 2020: 23 - 24 - 25 April. AFHALEN: BEL OF MAIL ONS! ALLEEN OP AFSPRAAK!

Aftersale | Default auction

23.04.2020 – 25.04.2020

237 Results
Grote Fürstenberg pronkvaas
6000
Grote Fürstenberg pronkvaas

Starting price 300 EUR

Sold
Delftse scherts schenkkan, 1900
6001

Result:

110 EUR

Sold
2x Delftse dekselvazen
6002
2x Delftse dekselvazen

Result:

250 EUR

Sold
18e Eeuwse fruitschaal
6003
18e Eeuwse fruitschaal

Result:

600 EUR

Sold
Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912
6004

Result:

6.000 EUR

Sold
Hildo Krop dekselpot
6005
Hildo Krop dekselpot

Result:

500 EUR

2 Sets Empire kratervazen
6006
2 Sets Empire kratervazen

Starting price 400 EUR

5-Delig Makkumer kaststel
6007
5-Delig Makkumer kaststel

Starting price 300 EUR

Sold
Duits Meissen servies
6008
Duits Meissen servies

Result:

425 EUR

Antiek Rozenburg tegeltableau
6009
Antiek Rozenburg tegeltableau

Starting price 350 EUR

Sold
Antiek tegeltableau
6010
Antiek tegeltableau

Result:

375 EUR

Porseleinen inktstel
6011
Porseleinen inktstel

Starting price 160 EUR

Sold
2 Porseleinen vazen met brons, 1860
6012

Result:

160 EUR

KPM dekselpot
6013
KPM dekselpot

Starting price 500 EUR

2x Antieke Egyptische figuren
6014
2x Antieke Egyptische figuren

Starting price 800 EUR

6-Persoons Royal Copenhagen servies
6015

Starting price 450 EUR

Sold
Majolica piedestal
6016
Majolica piedestal

Result:

225 EUR

Antieke Majolica piedestal
6017
Antieke Majolica piedestal

Starting price 125 EUR

Sold
Majolica piedestal
6018
Majolica piedestal

Result:

125 EUR

Porseleinen dekseldoos
6019
Porseleinen dekseldoos

Starting price 250 EUR

Sold
Antieke Delftse dekselvaas, 1930
6020

Result:

650 EUR

Sold
Colenbrander Ram vaas Schifty 3
6021

Result:

325 EUR

Sold
Biedermeier theeservies
6022
Biedermeier theeservies

Result:

200 EUR

Sold
Royal Copenhagen faun met papegaai
6023

Result:

200 EUR