This website uses cookies

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Groot Perzisch kleed
Result: 225 EUR

Groot Perzisch kleed
Result: 225 EUR

Groot Perzisch kleed
Result: 200 EUR

Tapijt
Result: 125 EUR

Uiterst fijgeknoopt Perzisch zijden kleed, turqoise-rood, in goede staat 103x148cm.

Tapijt
Result: 100 EUR

Oud zijden geknoopt tapijt, fijngeknoopt, turqoise en blauw, in goede staat 124x190cm.

Tapijt
Result: 100 EUR

Oud fijngeknoopt zijden kleed, olijfgroen, in goede staat 124x183cm. Cond:G

Tapijt
Result: 100 EUR

Oud fijngeknoopt zijden tapijt, in goede staat 200x125cm. Cond:G

Handgeknoopte Kelim
Result: 50 EUR

Oud Oosters handgeknoopt Kelim tapijt met verschillende kleuren in goede staat 180x110 Cond:G

Perzisch kleed
Result: 50 EUR

Prachtig oud Perzisch kleed, roodbruin-zwart, mooi van kleur en in goede staat, 145x240cm Cond;G

2 Perzische kleden
Result: 50 EUR

Perzisch kleed
Result: 40 EUR

Oud Perzisch kleed oker-bruin-zwart 150x228cm Cond:G

Perzisch kleed
Result: 40 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors creme-rood-zwart, beschadigd Cond:S 197x132cm

2 Perzische kleden
Result: 40 EUR

Twee Perzische kleden in goede staat, 1 fijngeknoopt, 118x67cm. en 128x78cm.

Perzisch kleed
Result: 30 EUR

Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt in goede staat, 208x136cm.

2 Perzische kleden
Result: 20 EUR