This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Skeletklok
Result: 80 EUR

Skeletpendule met glas en beukenhout, 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm

Franse Bulle klok
Result: 80 EUR

Antieke Franse elektrische Bulle Clokette Brevete met marmeren voet, glas opbouw is eigen bouw 28cm Cond:R/G

Tafelklok met maanstand
Result: 75 EUR

Mahoniehouten tafelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat 26cm

Friese staartklok, Westminster
Result: 75 EUR

Oude Hollandse eikenhouten Friese staartklok met Westminster uurwerk, kwartierslag op 8 gongstaven 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 130cm Cond:G

3-Delig marmeren pendulestel
Result: 70 EUR

Drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met cups(minimale chips) origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag 22x34x15cm Cond:G

Comtoise, ankergang
Result: 70 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger Loudiere A Derval, in goede staat 40x30x17cm.

Warmink tafelklok
Result: 65 EUR

Eikenhouten Warmink tafelklok met 5 bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. In goede staat 30cm. Cond:G

Pendule, Amsterdamse school
Result: 65 EUR

Oude Amsterdamse schoolstijl pendule omstreeks 1930 met messing eiken, en pallisander. In goede staat 27x44x14cm Cond:G

Warmink tafelklokje
Result: 65 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklokje met maanstand 2e helft 20e eeuw 26cm. Cond:G

Fries staartklokje
Result: 65 EUR

Hollandse notenhouten Friese kortstaartklok met maanstand, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 80cm Cond:G

Warmink tafelklok
Result: 65 EUR

Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen monturen en maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 29cm. Cond:G

Mahonie tafelpendule
Result: 60 EUR

Antieke mahoniehouten tafelpendule met koperinleg emaille wijzerplaat omstreeks 1910. In zeer goede staat 30x22x12cm Cond:G

Eiken kolompendule
Result: 60 EUR

Mahoniehouten Wuba Josephine portaalklok met messing 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x22x11cm Cond:G

Eiken tafelklok met torentjes
Result: 60 EUR

Antieke Ansonia tafelklok New York omstreeks 1900 notenhout met versieringen emaille wijzerplaat in goede staat 47x25x13cm

2 Neuchattel stijlklokjes
Result: 60 EUR

Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In goede staat (mechanisch) 32cm

Wandklokje
Result: 60 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwaldklok met latoenkoperen Feuille met jachtvoorstelling origineel uurwerk met halfuurslag, in goede staat 34x29x13 cm

Schwarzwalder klok
Result: 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwaldklok omstreeks 1860, notenhout met beschildering en porseleinen zuilen, in goede staat 55cm. Cond:G

BimBam klok
Result: 60 EUR

Franse notenhouten Henry Deux regulateur in goede staat, met geslepen glas, opzet en volle zuilen, omstreeks 1880, 88cm. Cond:G

Eiken tafelpendule
Result: 55 EUR

Gave antieke eikenhouten tafelpendule omstreeks 1920 met geslepen glas en verzilverde wijzerplaat. In zeer goede staat 31x14x20cm

Eiken tafelpendule
Result: 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten pfeilkreuz tafelpendule omstreeks 1920, met geslepen glas, halfuurslag op gong, emaille wijzerplaat, In zeer goede staat 28x25x12cm

Appelklokje
Result: 50 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald wandklok met landschapsdecor, 19e eeuw(deurtjes missen) 35x23x12cm Cond:R

4 Wekkers
Result: 50 EUR

Vier vooroorlogse vernikkelde messing wekkers met secondenaanduiding, 2 x Junghans, 1 x Gustav becker, 1 x Peter, lichte oxydatie. Verder in goede staat 17-18cm

Eiken tafelklokje
Result: 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz, omstreeks 1910 in goede staat 31cm

Junghans regulateur
Result: 50 EUR

Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R

Notenhouten Grunder regulateur
Result: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit 86cm Cond:R

Junghans regulateur
Result: 50 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1890 met kroon en stollen 96cm. Cond:R/G

Junghans regulateur
Result: 50 EUR

Kleine antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1890 in goede staat 67cm Cond:G

Klokje
Result: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G

Schwarzwalder klokje
Result: 50 EUR

Antieke Duitse Schwarzwaldklok omstreeks 1860 met achterglas berglandschap, in goede staat 14x29x26cm. Cond:G

Notenhouten regulateur 1980
Result: 40 EUR

Oude regulateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Hubler Wien 71cm Cond:R/G

Warmink staartklokje
Result: 35 EUR

Eikenhouten Warmink staartklok, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75cm Cond:G

2 Antieke klokken
Result: 35 EUR

Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G

Schwarzwalder klok
Result: 35 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1860, met schotten uurwerk en halfuurslag. (mogelijk huwelijk uurwerk met wijzerplaat) 38x36 cm. Cond.: G

Appelklokje
Result: 30 EUR

Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verder in goede staat 21x15x10cm Cond:R

Wekker
Result: 20 EUR

Oude Junghans metalen wekker met secondenaanduiding, hippo repitition, 12cm. Cond:R/G