This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, April 10, 2015 from 00:00

Completed | Default auction

Bronzen vrouw met ivoor
Result: 1.050 EUR

Bronzen figuur met ivoren buste ca. 1900, gesigneerd F. Lugerth (Ferdinand 1885 - 1915), met marmeren voet H: 24cm. Cond.: G

Terracotta beeld, Goldschneider
Result: 1.050 EUR

Zeer groot oud Terracotta beeld, gesigneerd Goldschneider 20e eeuw. Voorstelling van 2 putti met hond, bronskleurig gepatineerd 94x50x45cm. Cond.: G

Terracotta beeld
Result: 580 EUR

Groot 19e eeuws terracotta beeld met originele beschildering, voorstellend een jongen met kruis en lam. In goede originele staat 94cm.

Bronzen beeld, Rodin
Result: 300 EUR

Brons kleurig vrouwenfiguur op marmeren voet, gesigneerd Rodin (nagietsel) 20e eeuw in goede staat 42cm.

2 Bronzen beeldjes
Result: 230 EUR

Twee beelden van Bruno Fach ca. 1910 (Oostenrijk 1906 - 1978), twee bronzen naakte meisjes op marmeren sokkel (1x sokkel beschadigd achterkant) 30-31cm. Cond.: R-G

2 Bronzen hazewindhonden
Result: 210 EUR

Twee grote decoratieve bronzen hazewindhonden 20e eeuw 82cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Result: 190 EUR

Grote oude bronzen boedha met gouddecor in goede staat 48x26x18cm.

Vogel op marmeren voet
Result: 180 EUR

Grote tweedelige Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1930, voorstellend een stern op rots bij branding. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal 50x50x18cm. Cond.: G

Bronzen Chinees paard
Result: 180 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen paard, gesigneerd op voet in goede staat 21x19x9cm.

Bronzen roofvogel op tak
Result: 180 EUR

Gedetailleerd uitgewerkte bronzen roofvogel op stronk 21e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Isidore Bonheur 33cm. Cond.: G

Bronzen erotisch beeld
Result: 180 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfliggende naakte dame 16x23x14cm. Cond.: G

Bronzen eend
Result: 150 EUR

Grote bronzen eend 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 36-37x18cm. Cond.: G

Houten beeldje, 17e eeuw
Result: 130 EUR

Houtgesneden figuur 17e-18e eeuw van figuur met hondje op houten console gemonteerd. Arm mist, bek hondje beschadigd en hand beschadigd, 18cm. Cond.: R

2 Snijwerken
Result: 125 EUR

Twee snijwerken in barokstijl 20e eeuw: 1x Madonna met restvergulding, gesigneerd H. Kinoth (2 stukjes missen van kroontje), 1x 2 cherubijnkopjes 40-48cm. Cond.: R-G

Bronzen danseres, modern
Result: 120 EUR

Grote moderne bronzen danseres 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Milo 53cm. Cond.: G

Bronzen dikke dame
Result: 120 EUR

Modern brons 21e eeuw, voorstellend een dikke dame in balethouding op zwart marmeren voet 35cm. Cond.: G

Bronzen boekensteun, Napoleon
Result: 120 EUR

Bronzen Napoleon als boekensteun 21e eeuw op zwart marmeren voeten 27x11,5x17cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Result: 120 EUR

Bronzen buste Peter Sommer(Duitse beeldhouwer) portret van Fricke op marmeren sokkel. 36x16x16 Cond:G

3 Delen oud brons
Result: 110 EUR

Drie delen oud brons : 1x bronzen distel, gesigneerd Barth Berlin (Richard Barth 1929 Berlijn - ). 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen ei, gesigneerd A. Bucher (Andre Bücher 1924 - 2009), 1x stenen kunstwe...

Beeld, "Le Travail"
Result: 110 EUR

Zeer groot 19e eeuws Frans beeld, voorstellend een smid met aambeeld, getiteld "Le Travail". Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 96cm. Diverse restauraties aan hoofd en benen. Cond.: R

Bronzen ekster
Result: 95 EUR

Bronzen ekster 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd M. de Costa 32cm. Cond.: G

Beeld, hoofd
Result: 90 EUR

Museums kopie van een Egyptische farao van natuursteen 20e eeuw 37cm. Cond.: G

Bronzen ram
Result: 90 EUR

Oude massief bronzen ram 20e eeuw, gesigneerd Marfosi Mato nr. 33/499, H.: 28cm. Cond.: G

Brons, A. Schulze
Result: 90 EUR

Duits bronzen figuur van A. Schulze Engels met zwart marmeren voet (Duitsland) 20cm. Cond.: G