This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, April 10, 2015 from 00:00

Completed | Default auction

Tete Jumeau
Result: 1.050 EUR

Zeldzame Franse Tété Jumeau pop ca. 1900 met gesloten mond, gesigneerd , geleed lichaam en pruik van echt haar (kleding van iets latere datum). Haarlijn op achterzijde hoofd van ca. 4cm. H.: 65cm. Con...

Lehmann 2040
Result: 170 EUR

Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies ongetest, Cond.: G

Speelgoed harlekijn
Result: 160 EUR

Zeldzame antieke Frans porseleinen nar-pop met melodie die ontstaat door het draaien van de pop aan benen steel. Gemerkt Limoges J.B. France. Vaste ogen en dichte mond, geheel in goede originele staat...

Lehmann 2051
Result: 160 EUR

Lehmann L.G.B. 2051 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2045
Result: 150 EUR

Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest, Cond.: G

Lehmann 2045
Result: 150 EUR

Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest,Cond.: G

Lehmann 2095
Result: 150 EUR

Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2066
Result: 140 EUR

Lehmann L.G.B. 2066 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2015 D
Result: 100 EUR

Lehmann L.G.B. 2015 D (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann "The Blue Train"
Result: 100 EUR

Lehmann L.G.B. set "The Blue Train" (G-Scale) in redelijk tot goede staat, box kan samengestelde onderdelen en delen bevatten/missen die origineel in de box horen. Functies niet getest.

2x Mahjong spel in koffer
Result: 85 EUR

Twee oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x in lederen koffer ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken, 1x lederen beklede kist ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken 20-23cm. Cond.: R-G

Lehmann rails + trafo's
Result: 80 EUR

Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 43x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 1x1300 en 1x 1008-1009) en 2 trafo's (5000 en 6000), fucnties niet getest. In redelijk tot goede staat.

Lehmann rails + trafo's
Result: 80 EUR

Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 45x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 2x1300) en 2 trafo's (5007 en 5075), functies niet getest. In redelijk tot goede staat.

Lehmann 2073
Result: 80 EUR

Lehmann L.G.B. 2073 (G-Scale) in redelijk tot goede staat, functies niet getest.

Bing Bavaria stoommachine
Result: 75 EUR

Oude stoommachine van Bing Bavaria in redelijk tot goede staat 22x22x26cm.

3x Mahjong spel
Result: 75 EUR

Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met beschilderde houten speelstukken, 1x houten dekseldoos met bamboe en benen speelstukken en 1x houten schuifdoos ca. 1930 met stenen bedrukte s...

Lehmann 2030
Result: 75 EUR

Lehmann L.G.B. 2030 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, bespeeld (gebruikssporen), in redelijke staat.

Lehmann 2033
Result: 75 EUR

Lehmann L.G.B. 2033 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.: R-G

Lehmann "The Big Train"
Result: 75 EUR

Lehmann L.G.B. set "The Big Train" (G-Scale) in redelijk tot goede staat, box kan samengestelde onderdelen en delen bevatten/missen die origineel in de box horen. Functies niet getest.

2 Delen Lehmann
Result: 75 EUR

Twee delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) in originele dozen: 1x 3062 en 1x 3064, in redelijk tot goede staat.

4x Mahjong spel
Result: 70 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met houten stenen en papieropdruk, 1x blikken doos met met speelstukken van bamboe en been, 1x met speelstukken van donkergekleurd bamboe en been, 1x blikken doo...

4x Mahjong spel
Result: 60 EUR

Vier oude Mahjong spelen 20e eeuw: 1x houten doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos en speelstukken van hout met papier be...

Modelauto's met displays
Result: 60 EUR

Kavel met 32 modelauto's en 2 displays: 1x display van Days Gone met 20 modelauto's van Matchbox uit de serie "Model of Yesteryear" (Y32, Y-27, Atkinson Steam Wagon, YAS04, YAS11, Y-27, Y-27, YY018E/S...

Poppen linnenpers
Result: 60 EUR

Eikenhouten poppen-linnenpers ca. 1900 (werkt met gewicht) in zeer goede originele staat 33x56x31cm.