This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Chinese vaas
Starting price 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met o.a. paradijsvogels etc. Vier tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Capucijne theepot Ø 10 cm.
Starting price 150 EUR

Gave 18e eeuws, Chinees porseleinen capucijne theepot met floraal/goud decor. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Starting price 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met lampionnen optocht. Ongemerkt. Eén chip. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

8x Chinese kop + schotel
Starting price 400 EUR

Set Chinees porseleinen familie rose kop + schotels. 18e Eeuw. Floraal/goud decor. Acht kopjes + negen schotels. Eén kopje met chips. Eén schotel met haarlijn + chips. Rest goed. Afmeting: 7 - 12 cm....

Zéér grote Chen Lung schotel Ø 55 cm.
Starting price 600 EUR

Zeldzame en zéér grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met figuren/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi bord Ø 27,2 cm.
Starting price 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.

6x Familie Rose kopje
Starting price 400 EUR

Zes stuks 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte kopjes met landschap/pagode decor. Twee kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 7 x Ø 7 cm. In redelijk/goed...

3x Imari kop + schotels
Starting price 120 EUR

Set van drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm.

Vier delen Chinees porselein
Starting price 180 EUR

Lot 18e eeuws porselein. Bestaande uit: Schotel, yong chen, familie verte + twee familie rose schotels met tuin/vogel/goud decor, randfrit + kopje met tuin decor, minimale chip. Afmeting: 7,7 - 12 cm....

Zeldzaam groot Imari kaststel
Starting price 1.600 EUR

Zeldzaam groot 5-delig Japans imari porseleinen kaststel. 18e - 19e Eeuw. Kaststel met feniks/floraal/reliëf/goud decor. Eén (smalle) vaas bovenrand gelijmd. Rest goed. Afmeting: H 44 - 53 cm.

17e Eeuwse schotel, Ø 35,4 cm.
Starting price 300 EUR

Grote 17e eeuws Chinees porseleinen schotel met floraal/vogel op rotsblok decor. Schilfers/randfrit. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.

8-Kantig Familie Verte bord Ø 21,3 cm.
Starting price 60 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen octagonaal familie verte bord met figuren bij branding/godheid en goud decor. Haarlijn. Afmeting: 21,3 x 21,3 cm. In redelijke staat.

4x Kang xi kopje
Starting price 100 EUR

Vier 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi kopjes met pioenrozen decor. Met bodemmerk. Eén kopje goed. Twee kopjes chips. Eén kopje haarlijn + chips. Afmeting: 3,5 x Ø 6,4 cm. In redelijk/goede ...

Lot Chinese kop/schotels (5x)
Starting price 350 EUR

Lot met Chinese kop en schotels. 18e Eeuw. Vogel/vlinder/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Totaal vijf schotels, waarvan vier goed/gaaf, en één met chip. Totaal vijf kopjes, waarvan twee kopjes goed/...

Set Chin. kop/schotels (5x)
Starting price 250 EUR

Set van vijf 19e eeuws Chinees porseleinen kang xi revival kop + schotels. Met decor van steur/karper. Vier tekens bodemmerk. Twee kopjes goed. Drie kopjes chip + haarlijn, randfrit. Drie schotels goe...

Chinese (verdeel)schaal
Starting price 300 EUR

Grote 8-delige Chinees porseleinen verdeelschaal. 19e Eeuw. Floraal/vogels/familie rose/tekst decor. Afmeting: 17 - 19,5 cm. In goede staat.

3x Familie Rose bord Ø 22,3 - 22,7 cm.
Starting price 180 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22,3 - 22,7 cm. In redelijke staat.

4x Familie Rose bord
Starting price 200 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Divers. 1x Familie verte met floraal/paradijsvogel/goud decor. 3x Familie rose met floraal + 1x Tobacco leaf decor. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 2...

Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm.
Starting price 350 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Grote familie rose schotel Ø 39,4 cm.
Starting price 850 EUR

Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees bord Ø 21 cm.
Starting price 300 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden in bloemvorm. Figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Kang Xi dekselpot,
Starting price 250 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met dubbele blauwe bodemring. Kang Xi. Eén minimale chip. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Capucijne (3x)
Starting price 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte capucine dekselkommen met floraal decor. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Starting price 150 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Familie Rose schotel met pioenrozen decor, twee haarlijne. 1x Vaas met landschap/floraal decor, randschade. Afmeting: 17 -32,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinese vaas, H 36 cm.
Starting price 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen vazen met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Paar Kang Xi schotels.
Starting price 1.600 EUR

Een paar 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotels met floraal/coulissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Chips. In redelijk/goede staat.

Yixing theepot Ø 15 cm.
Starting price 100 EUR

Grote Chinese yixing trekpot met florale polychromie + floraal bodemmerk. Reliëf tekst op deksel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13,8 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese Imari kop + schotels (5x)
Starting price 200 EUR

Set van vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen imari kop + schotels. Landschap/goud decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 16,5 cm.
Starting price 350 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met hert in landschap, vlinder en kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Kapitale Familie Rose dekselpot, H 72 cm.
Starting price 3.000 EUR

Zeer grote 18e eeuws Chinees porseleinen dekselpot met familie rose decor, blauw glazuur en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip deksel. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

7x Chinees bord (set)
Starting price 600 EUR

Set van zeven zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden, met figuren in tuin/goud decor. Vijf borden goed. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede ...

3x Familie Rose bord (divers)
Starting price 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 22,8 - 23,2 cm. In goede staat.

Kanton vaas, H 45 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke, Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese fam. verte vaas, H 46,5 cm.
Starting price 600 EUR

Grote Chinees porseleinen familie verte rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Geheel rondom gedecoreerd met decor van zeven personen met herten. Afmeting: H 46,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Gemberpot (flambé)
Starting price 150 EUR

Antiek Chinees porseleinen flambé gemberpot met deksel. 19e Eeuw. Chips bovenrand. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kop + schotel
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. 1x Kang xi, floraal/tuin decor, met bodemmerk, goed. 1x Imari, tuin met geisha/goud decor. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In goede staat.

Draken maanvaas, H 28 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met oren en draken/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Yixing theepot (vierkant)
Starting price 250 EUR

Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.

2x Chinese maanvaas, H 17,2 cm.
Starting price 100 EUR

Twee Chinees porseleinen pelgrimsflessen/maanvazen met figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Beiden beschadigd. Afmeting: H 17,2 cm. In redelijke staat.

2x Chinees bord Ø 23 cm.
Starting price 400 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

2x Kang Xi bord met zilveren beugel
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese vaas op hocker
Starting price 1.700 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kang xi dekselpot met hocker. 17e - 18e Eeuw. Floraal decor. Onderrand deksel beschadigd, scherven aanwezig. Afmeting vaas: H 63 cm. Afmeting hocker: H 53 cm. In redelijk/...

Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Starting price 600 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 40,5 cm.
Starting price 1.000 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi familie verte dekselvazen met zes tekens bodemmerk. Figuren in tuin decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 40,5 cm. In matig/goede s...

Chinese plantenbak
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen sang du boeuf plantenbak met bodemmerk. Afmeting: 8 x 22,6 x 14,7 cm. In goede staat.

Grote Wanli schotel Ø 36 cm.
Starting price 500 EUR

Antiek Chinees porseleinen Wanli schotel met figuren decor. Kraakporselein. In zeldzame perfecte staat. Afmeting: Ø 36 cm.

2x 18 Eeuws bord Ø 22 - 26 cm.
Starting price 180 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Grote schotel, kang xi revival, 19e eeuw, floraal decor, haarlijnen. 1x 18e Eeuws bord met kikkers/wijsheren decor. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.