This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese Familie Rose trekpot, Ø 10 cm.
Result: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met ribbels en floraal decor. Chip tuit, verder goed. Afmeting: 11 x 14 x Ø 10 cm.

18e Eeuwse Chinese dekselterrine Ø 26 cm.
Starting price 275 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: 25 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Chinese diepe schaal
Result: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schaal met landschap/waterpartij/karper/figuur/pagode decor. Afmeting: 6 x 37 x 28,4 cm. In goede staat.

Antieke Kang Xi schotel 8 x 43 cm.
Starting price 1.000 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: 8 x 43 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin, vissen rondom en goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 9 cm.
Result: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met lange lijs decor. Baluster-vormig. Beide vazen chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees porselein
Result: 750 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, met geisha's in tuin, konijn en andere dieren, met bodemmerk, bovenrand gelijmd. Gelobte Chinese kom met floraal decor...

Chinese/Kantonese lampenvoet, H 39 cm.
Result: 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met figuren/kostbaarheden en dieren decor. Met vergulde bronzen voet. Was voorheen olielamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 39 cm....

18e Eeuwse Chinese dekseldoos
Result: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met tuin decor. Chip deksel. Afmeting: H 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees bord Ø 22 cm.
Starting price 250 EUR

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met watervogel decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Drie drie-delige Chinese kop+schotels
Result: 650 EUR

Drie 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Spelende kinderen in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.

Zeldzame 17e eeuwse Chinese schenkkan
Result: 250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen (duivels) schenkkan met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk staat.

Drie antieke Chinese Kantonese vazen
Result: 225 EUR

Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijger decor. Bodemmerk. Eén chip bij kleinere vaas. Afmeting: H 20 - 29,5 cm. In goede staat.

17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.
Starting price 1.000 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 39,2 cm.
Result: 2.000 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met een decor van musicerende figuren in tuin. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 39,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Cheng Lung schotel Ø 35 cm.
Starting price 250 EUR

Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Chinese Pelgrimvaas, H 17 cm.
Result: 600 EUR

Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met rode draak, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander + console
Result: 400 EUR

Chinese celadon wierookbrander met oren + console. Afmeting: 10 - Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese censer op console Ø 19 cm.
Starting price 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen censer met rood/groen verlopen glazuur, op houtgestoken console. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen, H 26,5 cm.
Starting price 850 EUR

Chinees porseleinen rolwagen-vaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese 18e eeuwse klepkan, H 20 cm.
Result: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung klepkan met floraal decor. Deksel beschadigd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Result: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.

Twee drie-delige Chinese kop+schotels
Result: 550 EUR

Twee 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 21,5 cm.
Result: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Blauw met rood glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,5 cm. In goede staat.