This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Rosenthal vaas, H 30 cm.
Result: 140 EUR

Grote Duitse Rosenthal Selb Bavaria porseleinen vaas met floraal/goud decor. 1950 - 1970. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

32-Delig Rosenthal eetservies
Result: 425 EUR

32-Delig Duits Rosenthal porseleinen eetservies. Decor Classic Rose, met figuren in landschap/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theepot, theekommen, koffiekopjes, zes eetborden, zes on...

24-Delig Engels Royal Albert servies
Result: 150 EUR

24-Delig Engels Royal Albert porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Decor Jubilee Rose. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, ontbijtborden + tien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. ...

Dienblad + soezenmand
Result: 400 EUR

Een Duitse K.P.M. porseleinen soezenmand met floraal/goud decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 19 cm. Minimale chips. En een handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen schaal met bloem decor. Mogelij...

Keramieken parapluhouder
Starting price 180 EUR

Keramieken parapluhouder met elfen/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Majolica zuil
Starting price 140 EUR

Antieke majolica piedestal met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén haarlijn bij voet. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Antiek tegeltableau
Result: 120 EUR

Antiek tegeltableau met zes mangaan bijbelse tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 - 40,5 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp
Result: 40 EUR

Porseleinen tafellamp met figuren. Met zwaardtekens, géén Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Bakfout. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Franse Sevres-stijl vazen, H 58 cm.
Result: 350 EUR

Twee grote Franse Sevres-stijl amfora dekselvazen. Gemerkt Mignon Decore Limoges a la Main. Porselein met messing monturen + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Frans theeservies
Starting price 200 EUR

Frans porseleinen theeservies met blindmerk. Goud/floraal decor. 19e Eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kom, twaalf kop + schotels. Top van deksels af + minimale beschadig...

Antiek Duits theeservies, 1900
Starting price 150 EUR

Antiek Duits handbeschilderd Teplitz theeservies. Floraal/vlinder/kruisbes decor. Door Alfred Stellmacher. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: suiker-melk set, tien koppen + schotels. Twee restaura...

Antieke piedestal met caché pot, 1880
Result: 1.000 EUR

Drie-delige antieke Duitse neo renaissance, historisme piedestal met caché pot. Genummerd. Circa 1880. Met pelikanen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 119 cm. In goede staat.

Meissen theepot + comfoor
Result: 275 EUR

Antieke Duitse Stad Meissen porseleinen boulloir met Zwiebelmuster decor + messing comfoor. Circa 1920. Afmeting: 39 x 20 x 22 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas
Result: 1.800 EUR

Antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor 'druipend'. Model 29 II. Letters R.S. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas
Result: 1.700 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander polychrome Arnhem vaas. Decor 'Woelig'. Nr. 23 II. Met monogram. Chips onderrand. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

Colenbrander Ram sierschotel
Result: 700 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Barsten'. Letters 27 D + B. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram sierschotel
Result: 1.800 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Wijd'. Letters A.R. G. Nr. 577. Afmeting: Ø 24,9 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram kommen (groot)
Result: 3.250 EUR

Twee grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome kommen. Decor 'Niets'. Letters 43 D + monogram. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Result: 1.700 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem kelkvazen. Polychrome. Decor 'Spichtig'. Letters 71 D 5 B. Eén vaas bodemrand iets beschadigd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Colenbrander Ram vaas
Result: 2.250 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor: 'Naaloop'. Model 3. Letters A.K.B. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Result: 1.400 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Dun'. Letters AK. B. 88. Model nr. 8. Met originele doosjes. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Result: 1.500 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor dorens. Letters V.B. B. Nr. 49. Met originele doosjes. Model 13. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Result: 1.500 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Motief'. Model nr.: 13. Letters 39/C R. Nr. 169. Met originele doosjes. Afmeting: H 12,7 cm. In goede staat.

Duits KPM servies
Result: 575 EUR

Duits hoogwaardig K.P.M. porseleinen servies. 18-Delig. Circa 1920. Met diverse handgeschilderde florale decors + goudrand. Afmeting: 7,5 - 26 cm. In goede staat.