This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke tabernakel bidstoel
Result: 3.250 EUR

Antieke Duitse historisme tryptichon tabernakel van notenhout met intarsia en religieuze lithografieën. Circa 1880. Met twee deuren, opbergvak + bidgelegenheid. Afmeting: 210 x 120 x 60 cm. In goede s...

18e Eeuwse kussenkast
Result: 1.350 EUR

18e Eeuwse palissander houten kussenkast met geeboniseerde tobbelijsten, halve zuilen, lades, kapitellen en dikke kussens met florale ranken. Uitneembaar. Afmeting: 215 x 190 x 75 cm. In goede staat.

18e Eeuwse wortelnoten porseleinkast
Result: 1.200 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met kruispoot en bronzen beslag. Afmeting: 225 x 230 x 50 cm. In goede staat.

Marqueterie ingelegde commode
Result: 1.100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok commode met florale marqueterie inleg en geschulpt blad. Sloten ooit vervangen. Verder in goede originele staat. Afmeting: 65 x 90 x 60 cm. In goede st...

Eiken hoekkast
Result: 1.000 EUR

Massief eiken hollandse hoekkast. Barok. Circa 1780. Met snijwerk bovenop. Afmeting: 247 x 140 x 80 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Result: 1.000 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast op getorste poten, met lade en deels geëboniseerd. Met halve zuilen, kapitellen en robbelijsten. Afmeting: 164 x 115 x 58 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet
Result: 900 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.

Pronkkast
Result: 900 EUR

Mooie massief eiken pronkkast. Historisme. Circa 1880. Met (bijbels) snijwerk welke typisch was voor deze tijd. Afmeting: 222 x 170 x 70 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast, 1820
Result: 800 EUR

Antieke Duitse gerestaureerde essenhouten biedermeier vitrinekast. Circa 1820. Gepolitoerd. Afmeting: 199 x 170 x 52 cm. In goede staat.

Zeldzaam klein kunstkabinet
Result: 750 EUR

Zeldzaam 19e eeuws klein Hollands kunstkabinet met ebbenhout, been, ijzeren beslag en sloten + diverse lades. Neo renaissance. Afmeting: 129 x 95 x 40 cm. In goede staat.

Antiek klapbuffet, 1800
Result: 750 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten klapbuffet met messing beslag + bandintarsia. Circa 1800. Louis Quinze-stijl. Gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 95 x 58 x 106 cm. In goede staat.

Biedermeier commode met spiegel
Result: 650 EUR

Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier commode met volle zuilen, kapitellen en originele spiegel. Circa 1820. Minimale fineerschade. Afmeting: 77 x 88 x 49 cm./ 138 x 73 cm. In goede staat.

Italiaanse gebeeldhouwde kast, 1900
Result: 650 EUR

Antieke Italiaanse notenhouten neo renaissance gebeeldhouwde kast met schrijfgedeelte, figuren, ranken, koppen et cetera. Circa 1900. Afmeting: 180 x 195 x 50 cm. In goede staat.

Drents kabinet + 6 kastkommen
Result: 600 EUR

Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...

Eiken Grafschaft Bentheim kast
Result: 550 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Grafschaft Bentheim kast met twee deuren, schappen en lade. Louis Quinze. Afneembare kop. Afmeting: 200 x 180 x 66 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Result: 550 EUR

19e Eeuwse Zuid Duitse kersenhouten één-deurs vitrinekast. Gepolitoerd. Met bandintarsia. Circa 1820. Afmeting: 174 x 84 x 45 cm. In goede staat.

Glasvitrine
Result: 550 EUR

Vroeg 19e eeuwse grenenhouten vaste vitrinekast in bierverf. Afmeting: 258 x 160 x 30 cm. In goede staat.

Vier-delig Italiaans bankstel
Result: 550 EUR

Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...

Italiaanse piedestal met putti
Result: 550 EUR

Grote Italiaanse notenhouten gestoken piedestal, met putti dragend een oesterschelp. Afmeting: 137 x 64 x 38 cm. In goede staat.

Chiffoniere
Result: 500 EUR

Hollandse eikenhouten chiffoniere met halve zuilen, messing kapitellen en origineel beslag. Louis Seize. Circa 1800. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 152 x 101 x 50 cm. In goede staat.

Chinees kamerscherm
Result: 500 EUR

Groot Chinees lakwerk kamerscherm. Tweezijdig beschilderd met waterpartij/vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 213 x 240 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel
Result: 500 EUR

18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel met lades. Kastanjehout. Veel patina. Afmeting: 54 x 155 x 50 cm. In goede staat.

Franse displaytafel
Result: 500 EUR

19e Eeuwse Franse geëboniseerde displaytafel met opklapbaar blad en brons. Glasvitrine. Afmeting: 72 x 62 cm. In goede staat.

Gestoken Indonesisch teakhouten kamerscherm
Result: 500 EUR

Groot Indonesisch teakhouten gestoken kamerscherm. 20e Eeuw. Afmeting: 159 x B 120 cm. In goede staat.