This website uses cookies

51. Januariveiling 2022

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Ba Da Shan Ren , Chinees rol schilderij
Starting price 650 EUR

Antiek Chinees rolschilderij. Vaas met plant. Gesigneerd Ba Da Shan Ren Enkele vouwen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Satsuma figuren
Result: 50 EUR

Vier delen Chinees porselein
Result: 130 EUR

Twee Chinese vazen met brons, H 21 cm.
Starting price 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bronzen voet. Eén haarlijn bij bovenrand. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese deksels
Result: 200 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen deksels. Eén binnenrand beschadigd. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm.
Starting price 200 EUR

Chinese vaas, H 23 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees bord Ø 20,5 cm.
Result: 250 EUR