This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke landkaart
Result: 160 EUR

Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. La Seigneurie. D. Over-ijssel. Door H. Jaillot, Paris. 1692. 17e Eeuw. Kleine beschadiging. Afmeting: H 58 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.

Rie Bouters, Ikoon voorstelling
Result: 160 EUR

Rie Bouters. 1902 - 1999. Ikoon voorstelling in pastelkleuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Jomboir, Stilleven
Result: 160 EUR

Jomboir. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met glas, koper, tin etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

11x Niki Saint Phalle, Lithografieën
Result: 150 EUR

Elf lithografieën van Nikki Saint Phalle. 1930 - 2002. Limited edition uit boekje 1971. An unusual and very rare artist book titled 'My love where shall we make love'. Lithografieën op papier. Afmetin...

Bannenberg, Schaapsherder met schapen
Result: 150 EUR

Bannenberg. Circa 1900. Schaapsherder met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 61 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten
Result: 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met 18e eeuwse soldaten. Olieverf op paneel, geparketteerd. Haarscheur. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Johan Pietersen, Riviergezicht
Result: 150 EUR

Johan Pietersen, 1927. 1893 - 1970. Riviergezicht met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.

J. Akkeringa, Visservrouw is net aan het boeten
Result: 150 EUR

Johannes Akkeringa. 1861 - 1942. Vissersvrouw aan het net boeten. Behoeft enige oppervlakte restauratie. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In redelijk goede staat.

Ongesigneerd, Hollands strandgezicht
Result: 150 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.

Frans Mars, Stilleven met makrelen
Result: 150 EUR

Frans Mars. 1903 - 1973. Stilleven met makrelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Antieke landkaart
Result: 150 EUR

Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. 17e Eeuw. Door Janssonius, 1658. Ditio-Isulana. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

Antieke landkaart
Result: 150 EUR

Antieke Hollandse landkaart. Over-ijssel. 17e Eeuw. Door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Gravure op papier. Afmeting: H 45 x B 56 cm. In goede staat.

Jan van Vucht Tijssen, Stadsgezicht Amersfoort
Result: 150 EUR

Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Stadsgezicht Amersfoort. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Result: 150 EUR

Theo Wolvecamp, 1989. 1925 - 1992. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.

F. Guardi, Venetiaans stadsgezicht
Result: 150 EUR

F. Guardi. Venetiaans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame gravure
Result: 150 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Hollandse gravure. Handingekleurd. Trap des ouderdoms. Monogram D.V.L. 'Van de wieg tot aan 't graf legt den mensch dees loopbaan af'. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 31 x B...

Henk Schuring, Abstracte compositie
Result: 140 EUR

Henk Schuring, 1962. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 51 x B 47 cm. In goede staat.

Lucebert, Voorstelling met zes figuren
Result: 140 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.

Monogram J.N. Ruiters in landschap
Result: 140 EUR

Monogram J.N. 1881. Ruiters in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 16 cm. In goede staat.

L. Scheen, Hollands wintergezicht
Result: 140 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Portret Jezus Christus
Result: 140 EUR

Portret Jezus Christus. 19e Eeuw. Bedoekt + restauraties. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In redelijke staat.

T.H. Wouterse, Gezicht op Dordrecht
Result: 140 EUR

T.H. Wouterse. Circa 1900. Gezicht op Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met citroen op tinnen schotel
Result: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Result: 130 EUR

19e Eeuwse landkaart van Overijssel. 1869. P.H. Witkanp. Uitgave Henri Bogaerts + J. Smulders. Afmeting: H 49 x B 66 cm. In goede staat.

Wouter van Smorenburg, Platbodem
Result: 130 EUR

Wouter van Smorenburg. 1880 - 1918. Platbodem in de vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.

Jan van Rijsewijk, Hollands landschap met koeien
Result: 130 EUR

Jan van Rijsewijk. 1928 - 1987. Hollands landschap met koeien. Haagse School-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met wilde aardbeien
Result: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Lieuwe Gerstmijer, Gezicht op Kampen
Result: 130 EUR

Lieuwe Gerstmijer. 1906 - . Gezicht op Kampen aan de IJssel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

R. Lorenz, Poldergezicht bij avond
Result: 130 EUR

R. Lorenz. Duitse School. 20e Eeuw. Poldergezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Jan Sirks, Schepen in haven Rotterdam
Result: 130 EUR

Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in park
Result: 120 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Figuren in park. Op schilderspalet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met roemer en citroen
Result: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis
Result: 120 EUR

Riekje Offerhaus. 1936 - . Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

M. Krabbe, Zomers landschap
Result: 120 EUR

M. Krabbe. 1941. Hollandse School. Zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, de Dinkel Lutterzand
Result: 120 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970 Enschede. De Dinkel te Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twents interieur met boer
Result: 120 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twents interieur met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J.H. Weissenbruch, Riviergezicht met ophaalbrug
Result: 120 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Riviergezicht met ophaalbrug. Lithografie op papier. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

Frans Mars, Poldergezicht met molen
Result: 110 EUR

Frans Mars. 1903 - 1973. Poldergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Riviergezicht IJssel met koeien
Result: 110 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Riviergezicht IJssel met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantische voorstelling
Result: 110 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Romantische voorstelling. Barok. Gouache op papier. Afmeting: Ø 7 cm. In goede staat.

J.M. Vrolijk, Studie koeienkop
Result: 110 EUR

Jan Martinus Vrolijk. 1845 - 1894. Studie koeienkop. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.

Rest signatuur, Meisje met bloemen
Result: 110 EUR

Rest signatuur. Circa 1870. Meisje met bloemen in landschap. Olieverf op paneel. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 11 cm. In redelijke staat.

J.A. van Kotter, Moederpoes met kittens
Result: 110 EUR

J.A. van Kotter. Tweede helft 20e eeuw. Moederpoes met kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met roemer
Result: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Chinese kom
Result: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Chinese kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Handingekleurde gravure
Result: 110 EUR

17e Eeuwse Hollandse gravure. Amsterdam 1663. Olfert Dapper. Nette aftekening van D'oude en nieuwe Roojingh der Stadt Amsterdam. Handingekleurd. Lichte vochtvlekken. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In rede...

2x J.A. Smit, Tulpen
Result: 110 EUR

Twee werken van J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Lithografieën. (1) Bellona, Nr. 164/250, 1998. (2) Mokum Red, Nr. 44/250, 1999. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.

Jopie Huisman, Stilleven poppen
Result: 110 EUR

Jopie Huisman, 1988. 1922 - 2000. Stilleven poppen. Gesigneerde lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met schapen
Result: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Haagse School. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse School, Landschap met kasteel en visser
Result: 110 EUR

Duitse School. Circa 1880. Landschap met kasteel en visser. In 17e eeuwse renaissance lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,5 x B 13,5 cm. In goede staat.

S. Jonker, Haan met kip
Result: 100 EUR

S. Jonker. Haan met kip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram J.R. Riviergezicht op de Vecht
Result: 100 EUR

Monogram J.R. Circa 1920. Verso Jetze Reijenga. Riviergezicht op de Vecht met zeilboot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Lezende dame
Result: 100 EUR

Ton Anconé, 1976, Oldenzaal. Lezende dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Vijf miniatuur portretten
Result: 100 EUR

Vijf diverse miniatuur portretten. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Result: 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

H. de Jager, Abstract
Result: 100 EUR

H. de Jager. 1922 - 1984. Nieuwe Haagse School. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 53 x B 62 cm. In goede staat.

Caveto, Abstract
Result: 100 EUR

Caveto. J.J.M. Dohmen. 1923 - . Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsgezicht
Result: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.

2x Mart Kempers, Dijk + Dijk-woning
Result: 100 EUR

Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Result: 100 EUR

Antiek miniatuur portret. Circa 1900. Portret van jongen. Gesigneerd J.A.M. Ponie? Afmeting: H 7,5 x B 6 cm. In goede staat.

Miniatuur portret
Result: 100 EUR

Gesigneerd. Circa 1900. Miniatuur dames portret in houtgestoken lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

H. Hiersch, Havengezicht Maassluis
Result: 100 EUR

H. Hiersch. 1918 - 1986. Havengezicht Maassluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij
Result: 100 EUR

Miniatuur schilderij. 19e Eeuw. Vrouw op canape. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen
Result: 100 EUR

Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Biggen in het gras
Result: 100 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Biggen in het gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Tabak + tabakspijp
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, tabak en tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen
Result: 100 EUR

Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

A. Otto. D. Dorf, Schrijvende man
Result: 100 EUR

A. Otto. D. Dorf. Kopie naar H. Holbein. Schrijvende man waarschijnlijk Erasmus van Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In redelijke staat.

Borduurwerk in lijst, ca. 1858
Result: 90 EUR

19e Eeuws borduurwerk in lijst. Anno 1858 + monogram P.P. Perzische koning met figuren. Afmeting: H 95 x B 75 cm. In goede staat.

17e Eeuwse landkaart, Germania
Result: 90 EUR

17e Eeuwse landkaart 'Germania' door F. de Wit - Amsterdam. Afmeting: H 65 x B 51 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse gravures
Result: 90 EUR

Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures. Holland. (1) Oud Poelgeest 1738. (2) Huis Oud Poelgeest. (3) Plan de la Haye Hendrik de Loth. (4) Delfshaven Klokhuis. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Ana Bocak, Wintergezicht met Heilig kruis
Result: 90 EUR

Ana Bocak, 1976. Kroatië 1931 - . Wintergezicht met Heilig kruis. Olieverf achter-glas. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.

A.D. Pieters, Modern kunstwerk
Result: 90 EUR

A.D. Pieters. 1916 - 1979. Modern kunstwerk van meubelhout en acryl in lijst. Afmeting: H 52 x B 43 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boerin legt was uit bij bloesemboom
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Boerin legt was uit bij bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw
Result: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Art Deco. Landschap met badende vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 65,5 cm. In goede staat.

A.R. Mauve, Bosgezicht
Result: 80 EUR

A.R. Mauve, atelier. 1876 - 1962. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht
Result: 80 EUR

Naar Louis Apol. Circa 1920. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.

H.J. van de Poel, Stilleven met appels
Result: 80 EUR

H.J. van de Poel. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. v.d. Heijden, Havengezicht Rotterdam
Result: 70 EUR

J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Clement Boyer, Mediterraanse haven
Result: 70 EUR

Clement Boyer. Circa 1950. Franse School. Mediterraanse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

Eola Sutherland, Wintergezicht
Result: 70 EUR

Eola Sutherland, Canada. 1874 - 1967. Wintergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg
Result: 70 EUR

G. Altmann. 1923 - 2012. Poldergezicht met knotwilg. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man stopt pijp
Result: 70 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Man stopt pijp. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 19 cm. In redelijk/goede staat.

Jan Kagie, Duingezicht Texel
Result: 60 EUR

Jan Kagie. 1885 - 1971. Duingezicht Texel. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret
Result: 60 EUR

Siegfried Carels, 1979. Surrealistisch damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.

H. Rhee, Stilleven
Result: 60 EUR

Henk Rhee. Stilleven met appels en Keulse pot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Biddende kinderen
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. Duitse School. Biddende kinderen op zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

Twee Hollandse gravures
Result: 60 EUR

Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot
Result: 60 EUR

Ongesigneerd? Circa 1900. Bosgezicht met koeien langs een sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse haven
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Hollandse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Winters bosgezicht
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente
Result: 50 EUR

Kees Broerse. 1900 - 1972. Vakwerkhuis in Twente genaamd Havezate Everlo te Volte/Ootmarsum. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures, Divers
Result: 50 EUR

Drie antieke Hollandse gravures. (1) Koppel-poort tot Amersfoort door A. Rademaker Fecit 1640. (2) Kamp-poort tot Amersfoort door A. Rademaker Fecit 1646. (3) 19e Eeuwse gravure Amersfoort van den App...

P. Rosier, Stilleven
Result: 50 EUR

P. Rosier. 20e Eeuw. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Dorpsgezicht met haven
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpsgezicht met haven. Olieverf op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.

P.W. Millenaar, Stilleven
Result: 50 EUR

P.W. Millenaar. 20e Eeuw. Holland. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.