This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Landkaart, Gelderland + Zutphen
Starting price 25 EUR

Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade
Starting price 30 EUR

Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem
Starting price 30 EUR

H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

B. Jorin, Seringen
Starting price 30 EUR

B. Jorin. Seringen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Starting price 40 EUR

Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.

B. Elshout, Kippen in stal
Starting price 40 EUR

B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

A. Lanz, Abstract moderne compositie
Starting price 50 EUR

A. Lanz. Tweede helft 20e eeuw. Duitsland? Abstract moderne compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 30 x B 29 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Touching paradise
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.

B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis
Starting price 50 EUR

Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

A. Kuypers. Landschap met boerderij
Starting price 50 EUR

A. Kuypers. 20e Eeuw. Landschap met boerderij, boerin en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Wouter K.?, Verso Biesbosch
Starting price 50 EUR

Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Marijke Boomsma, Naakte vrouwen
Starting price 50 EUR

Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.

R. Bertrand?, Rotterdam plan C
Starting price 50 EUR

R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap
Starting price 50 EUR

Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Tulpen
Starting price 50 EUR

Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.

H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies
Starting price 60 EUR

H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.

Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Starting price 60 EUR

Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Wallaert, Bosgezicht
Starting price 60 EUR

Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

Elize Caus?, Riviergezicht met knotwilgen
Starting price 60 EUR

Elize Caus? Circa 1930. Riviergezicht met knotwilgen, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

F. Mengers, Boeren interieur
Starting price 60 EUR

F. Mengers. Hollandse School. Boeren interieur met vrouw, kind en vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Twee Russische ikonen
Starting price 60 EUR

Twee Russische ikonen naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Afmeting: H 25,5 x B 29,5 cm. In goede staat.

Wijbrands, Hanvengezicht Enkhuizen
Starting price 60 EUR

Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

E.Laurent, Boeren iInterieur
Starting price 60 EUR

E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.