This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese vaas + console, H 34,5 cm.
Result: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren decor + houtgestoken console. Chips bovenrand. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 36,5 cm.
Result: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas, draken vaas met groen glazuur + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lakstempel
Result: 900 EUR

Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 38 cm.
Result: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Herten in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 38 cm. In goede staat.

Twee Kantonese vazen, H 45,5 cm.
Result: 850 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met goud/figuren/dieren en floraal decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Millefiori decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 22,5 cm.
Result: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. - Ø 22,5 cm. In goede staat.

Vijf-delig Japans Imari kaststel
Result: 800 EUR

Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel met floraal/pagode/vogel decor. 19e Eeuw. Eén dekselvaas bovenrand gelijmd. Verder goed. Afmeting: 22 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm.
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot
Result: 800 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Familie Rose trekpot, 18e eeuw
Result: 750 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 31,5 cm.
Result: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen bloempot met rondom berglandschap decor. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 23 x Ø 31,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen vaas met reliëf floraal/draak decor. Blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinees roodglazuur bord Ø 19 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 23 cm.
Result: 750 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druiven decor. Eén vaas haarscheur. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot Ø 14 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Familie Verte borden Ø 22 cm.
Result: 750 EUR

Zes 18e eeuwse Familie Verte borden met floraal decor en goudrand. Twee borden gaaf. Eén bord chip. Drie borden gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese cup
Result: 700 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet met druivenrank decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Tao Lengyue, Chinees rol schilderij
Result: 650 EUR

Antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd Tao Lengyue. Boeddha in lotushouding. Inkt op papier. Afmeting: H 67 x B 39 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet
Result: 650 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met rood glazuur. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17,7 cm.
Result: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + vleermuis en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,7 cm. In goede staat.

Chinese flambé vaas, H 30 cm.
Result: 650 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot op vergulde bronzen voet
Result: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot op vergulde bronzen voet. Figuren in landschap decor. Afmeting: H 32 x Ø 19,5 cm. In goede staat.