This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Eiken boekenkast met schrijfklep, 1910
Starting price 150 EUR

Eiken boekenkast met schrijfklep. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: B 124 x H 147 x D 43 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Starting price 150 EUR

Engelse salontafel van massief mahonie. Circa 1900. Sheraton-stijl. Afmeting: 134 x 99 x H 75 cm. In goede staat.

Bank + 2 fauteuils
Starting price 150 EUR

Bank en twee fauteuils. Massief eiken. 20e Eeuw. In de stijl van 1820, Biedermeier. Onderin de bank drie laden. Afmeting: B 187 x D 89 x H 80 cm. Afmeting fauteuils: B 75 x H 80 x D 48 cm. Zithoogte: ...

Armleunstoel Petit Point
Starting price 150 EUR

Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Bidstoel
Starting price 150 EUR

18e Eeuwse eikenhouten bidstoel met monogram en kist met origineel slot. Duitsland. Afmeting: 86 x 65 x 45 cm. In goede staat.

Paar antieke Engelse fauteuils
Starting price 160 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten fauteuils met velours stoffering. Afmeting: 107 x 72 x 75 cm. In goed staat.

Antieke Hollandse meidenkast, 1860
Starting price 170 EUR

Antieke Hollandse biedermeier eikenhouten meidenkast. Circa 1860. Afmeting: 180x106x44 cm In zeer goede staat.

Twee barok-stijl stoelen
Starting price 180 EUR

Twee barok-stijl stoelen met gebloemde velours bekleding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 65 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie eettafel, 1860
Starting price 180 EUR

Mahonie eettafel. Willem III periode. Circa 1860 - 1870. Blad van massief hout. Afmeting: L 130 x B 100 x H 78 cm. In goede staat.

Franse eiken tafel
Starting price 180 EUR

Ovale Franse eiken tafel. Circa 1870. Poot met snijwerk, vossekoppen. Afmeting: 114 x 100 x 60 cm hoog. In goede staat.

Kersen nachtkastje
Starting price 190 EUR

Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.

Empire halspiegel
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse boekenkast, 1900
Starting price 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.

Eiken kapstok met snijwerk
Starting price 200 EUR

Groot Drents snijwerk. Drents kabinet omgebouwd naar kapstok. Circa 1800. Afmeting: 33 x 140 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen
Starting price 200 EUR

Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen, ingelegd met koperband. Afmeting: 85 x 50 x 46 cm. In goede staat.

Antieke buffetkast, 1880
Starting price 200 EUR

Antiek Duitse notenhouten buffetkast. Gründerzeit. Circa 1880. Geen tussenstuk. Afmeting: 172 x 130 x 64 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast
Starting price 200 EUR

Antieke twee-deurs vitrinekast met polychromie, gebogen deuren en glazen inleg. Louis Quinze-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 42 cm. In goede staat.

Eiken buffet, 1880
Starting price 200 EUR

Eiken buffet. Deels gefineerd. Circa 1880. Afmeting: B 193 x H 180 x D 72 cm. In redelijke staat.

Antieke armleunstoel, 1880
Starting price 200 EUR

Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafel met volle beesten.
Starting price 200 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten tafel met leeuwen vol gesneden en klauwpoten. Afmeting: 62 x 102 cm. In goede staat.

Mahonie klapbuffet
Starting price 200 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 100 x 90 x 52 cm. In goede staat.

Trumeau met marmeren blad
Starting price 200 EUR

Mahoniehouten empire trumeau. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 x 80 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Engels schrijfbureau
Starting price 200 EUR

Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.

Antiek barok secretaire
Starting price 200 EUR

18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.