This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Miniatuur bankstel, 8x
Result: 350 EUR

Acht zilveren miniatuur meubels, 800/000, met 2 fauteuils en een bank. En een ronde eettafel met 4 stoelen. Allen fraai gemaakt uit filigrain met krul en bloemdecor. 2x2x4,5cm-7x3x7cm. Totaal ca 60 gr...

Oud poppenwinkeltje
Result: 180 EUR

Oud poppenwinkeltje met diverse miniatuur voorwerpen en celluloid popje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen pop, 1920
Result: 170 EUR

Grote antieke porseleinen pop met gelede lichaam. Circa 1920. Duitsland. Gemerkt G. S 6 Germany. Pop heeft mohair haar en slaapogen. Behoeft reiniging. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Lot Märklin Z-spoor
Result: 150 EUR

Lot Märklin Z-spoor speelgoed treinen. Bestaande uit: Twee loks + zes wagons, transformator en accessoires. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.

Antiek kinderfornuis van messing, 1900
Result: 140 EUR

Antiek Hollands kinderfornuis met klauwpoten. Gemaakt van messing. Circa 1900. Afmeting: 24 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Antieke benen schaakstukken
Result: 100 EUR

Antieke benen schaakstukken in mahonie kist. Circa 1900. Afmeting: 6 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Groot lot blikken speelgoed
Result: 100 EUR

Groot lot antiek blikken speelgoed. Onder andere; spoorweg, stoommachine etc. Circa 1920 - 1950. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Duitse poppen
Result: 60 EUR

Twee antieke Duitse poppen in klederdracht. 1x Meisjes pop Carl Wernicke, porselein + gelede lichaam 120/3.0. 1x Heuback Köppelsdorf keramieken jongenspop met baby-lichaam, nr. 342.8. Afmeting: 32 - ...

Muziekdoos
Result: 40 EUR

Antieke metalen speeldoos met slinger en fraaie afbeeldingen op de deksel van een meisje met een bloem. ø 10 cm, in goede staat.

Weens miniatuur poppenhuis meubelset
Starting price 650 EUR

19e Eeuws verguld miniatuur poppenhuis-meubelset. Met handbeschilderde emaille plaquettes, met figuren in landschap decor. Wenen of Frankrijk. Afmeting: 6 - 7,5 cm. In goede staat.

Antieke poppen- kruidenierswinkel
Starting price 200 EUR

Antieke Duitse poppen-kruidenierswinkel met accessoires. Circa 1900. Afmeting: 30 x 63 x 24 cm. In redelijk/goede staat.

Oud poppenhuis/school
Starting price 170 EUR

Oude poppen klaslokaal met tien celluloid popjes, deels schildpad. Circa 1930 en later. Afmeting: 26 x 58 x 30 cm. In goede staat.

Schaakspel met bord
Starting price 160 EUR

Schaakbord met antieke benen schaakstukken. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 9 cm. In redelijke staat.

Antieke poppen kruidenierswinkel
Starting price 100 EUR

Antieke poppen kruidenierswinkel + accessoires. Holland. Circa 1930. Afmeting: 20 x 44 x 18,5 cm. In goede staat.

Kuifje van Hergé
Starting price 100 EUR

Hergé. 1907 - 1983. Poster/lithografie Kuifje. Op papier. Afmeting: H 82 x B 55 cm. In goede staat.

Lot Meccano + Fleischmann stoommachine
Starting price 100 EUR

Groot lot Meccano speelgoed + Fleischmann stoommachine. Circa 1960. Afmeting: 1 - 20 cm. In goede staat.

Lot Duits speelgoed (4x)
Starting price 100 EUR

Vier delen oud/antiek Duits speelgoed. Onder andere; Eén schildpad Kammer & Reinhard celluloid pop, Nr. 728/7, circa 1920, met echt haar en baby-lichaam. Twee jongenspoppen met keramieken hoofd, circa...

Japanse Ichimatsu pop
Starting price 80 EUR

Oude Japanse Ichimatsu pop met originele, deels zijden kleding. Met standaard. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat,

Doos speelgoed (o.a.: Meccano)
Starting price 70 EUR

Lot divers speelgoed in dozen. Onder andere; Meccano, Matador, Necobo + Mobaco speeldoos etc. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.

Lot kinderspeelgoed
Starting price 60 EUR

Groot lot antiek blikken en aluminium kinderkeuken-speelgoed. Onder andere; fornuis, potten, pannen et cetera. Circa 1930. Afmeting: 5 - 40 cm. In goede staat.

Lot blikken speelgoed, 1930
Starting price 60 EUR

Lot blikken speelgoed. Circa 1930. (1) Gama Phola kindergrammofoon van blik, Duitsland. (2) Lot pannen/potten etc. voor poppenkeuken. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke kinderserviezen
Starting price 30 EUR

Twee antieke kinderserviezen. Circa 1900. 1x Haviland France, met floraal decor. 1x Duitsland, ongesigneerd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4- 9 cm. In goede staat.

Midge Barbie Doll 1958 (Mattel)
Starting price 30 EUR

Midge Barbie Doll 1958. Door Mattel. Met kleding. Afmeting: 29 cm. In zeer goede staat.