This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
133 Results
Lot: 3524

18e Eeuwse Amsterdamse wandklok

Starting price 2.500 EUR

Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.


Lot: 3525

Vuurvergulde pendule, Man met helm

Result: 850 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Franse empire pendule. Ridder met helm en wapen. Pootjes missen. Wijzerplaat beschadigd bij 9. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goud goed. Afmeting: 36 cm...


Lot: 3526

Friese stoelklok

Starting price 150 EUR

Laat 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 77 cm. In goede staat.


Lot: 3527

Antieke Franse pendule + vazen

Starting price 180 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met messing + twee vazen. Circa 1900. Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.


Lot: 3528

Antieke Friese staartklok, 1830

Starting price 150 EUR

Antieke Friese eikenhouten staartklok met bruidkrans en spiegels. Circa 1830. Afmeting: 145 cm. In goede staat.


Lot: 3529

Antieke tafelklok, 1900

Starting price 500 EUR

Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.


Lot: 3530

Amsterdams staande klok

Starting price 400 EUR

Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.


Lot: 3531

Hermle tafelklok

Result: 80 EUR

Hermle Westminster tafelklok met kwartier-slag en maanstand. Duits/Frans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.


Lot: 3532

Franse kolompendule, 1830

Starting price 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 3533

Antieke Franse pendule, 1870

Starting price 450 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen pendule met centaur. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 60 cm. In goede staat.


Lot: 3534

Antiek Frans klokkenstel, 1900

Result: 200 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 34 - 48 cm. In goede staat.


Lot: 3535

Antieke Duitse tafelklok, 1900

Starting price 100 EUR

Antieke Duitse Pfeilkreuz notenhouten tafelklok. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Lot: 3536

Vuurvergulde pendule, Man met lyra

Starting price 1.800 EUR

Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.


Lot: 3537

Antieke Franse reiswekker

Result: 350 EUR

Grote antieke Franse vergulde messing reiswekker met lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk, met kwartier-slag op twee gongspiralen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.


Lot: 3538

A'damse school pendule, 1925

Starting price 150 EUR

Eikenhouten Amsterdamse School pendule met gepatineerd bronzen wijzerplaat. Weekloper, halfuur-slag. Pfeilkreuz. Afmeting: 26 x 43 x 11 cm. In goede staat.


Lot: 3539

Zeldzame Engelse staande klok met planetarium, 1880

Result: 2.100 EUR

Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...


Lot: 3540

Oude zaagklok

Result: 180 EUR

Oude zaagklok naar oud voorbeeld anno 1750. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.


Lot: 3541

Friese stoelklok

Starting price 100 EUR

Kleine Hollandse Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.


Lot: 3542

Twee scheepsklokken

Result: 130 EUR

Twee mechanische messing Observer scheepsklokken. 1x stil uurwerk + seconden en 1x uurwerk met slagwerk. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.


Lot: 3543

Antieke nachtklok, 1890

Result: 275 EUR

Antieke nachtklok met albasten voet +messing. Circa 1890. Afmeting: 29 cm. In goede staat.


Lot: 3544

Franse wandklok

Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Franse messing wandklok met stil uurwerk. Historisme. Afmeting: 33 x Ø 19 cm. In goede staat.


Lot: 3545

Engelse bureauklok, 1900

Result: 80 EUR

Antieke Engelse historisme messing bureauklok. Circa 1900. English Clockworks Ltd. Birmingham. Afmeting: .............. In goede staat.


Lot: 3546

Antieke Kienzle regulateur

Starting price 140 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit Kienzle regulateur. Circa 1880. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.


Lot: 3547

Schwarzwalder pendule

Result: 590 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken Schwarzwalder pendule met watermolen. Met automaat, watermolen draait. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 x 47 x 25 cm. In goede staat.