This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
807 Results
Lot: 7000

Zes Chinese kop + schotels

Result: 7.500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...


Lot: 7001

Drie Chinese Kang Xi borden Ø 22 cm.

Result: 500 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor, ook verso. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.


Lot: 7002

Antieke Chinese blauwe schotel Ø 38 cm.

Result: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 38,3 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7003

Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Result: 2.750 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...


Lot: 7004

4 Antieke Chinese kop en schotels

Starting price 400 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels. CA Mau Cargo. Sotheby's. Decor van coulissen met hert . Gecontourneerde omranding. 1723 - 1735 Yongzheng. Afmeting: 4 - 7 12,5 cm. In goede staat.


Lot: 7005

Zeldzame Chinese Ghendi

Starting price 1.500 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi schenkkan met tuin/paarden decor. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.


Lot: 7006

Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel

Result: 7.000 EUR

Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Lot: 7007

Zeldzame grote Chinese kom Ø 22,5 cm.

Result: 1.500 EUR

Zeldzame grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met watervogels en waterpartij decor. Eén haarlijn + lichte randschade. Afmeting: H 9 x Ø 22,5 cm. In goede staat.


Lot: 7008

Stel Chinese schenkkannen

Starting price 2.000 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.


Lot: 7009

Zeldzame Chinese schotel Ø 20,2 cm.

Result: 650 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met voorstelling "het wrak van grosvenor na terugkeer van india naar londen". Bord gelijmd. Afmeting: Ø 20,2 cm. In redelijke staat.


Lot: 7010

Chinese Fam. Rose vaas

Result: 225 EUR

Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.


Lot: 7011

Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.

Result: 650 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.


Lot: 7012

Chinese Kang Xi schotel Ø 36 cm.

Result: 650 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In goede staat.


Lot: 7013

2 Chinese kopjes + 3 schotels

Result: 3.000 EUR

Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...


Lot: 7014

6 x 18e eeuwse Chinese Encre de Chine kop/schotels

Result: 1.200 EUR

Zes zeer zeldzame Chinees porseleinen kop en schotels met Encre de Chine decor. 18e Eeuw. Met Europese figuren in landschap decor. Drie schotels, haarlijn. Twee schotels, goed. Twee koppen, goed. Twee...


Lot: 7015

17e Eeuwse Chinese kom

Result: 850 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen kom met decor van waterpartij en vogels. Minimale randchip. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,6 cm. In goede staat.


Lot: 7016

Zeldzame Chinese schenkkan

Starting price 3.000 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schenkkan. Duivelswerk met honingraat/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Lot: 7017

3 Chinese Familie Rose borden

Result: 375 EUR

Drie 18e eeuwse octagonale Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor. Eenden/floraal en goud decor. Minimale chip. Afmeting: 21,4 x 21,3 cm. In goede staat.


Lot: 7018

Chinese Familie Rose vaas

Result: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met groen/blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 9 cm. In goede staat.


Lot: 7019

3 Capucijner kop/schotels

Result: 270 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met floraal en landschap decor. Afmeting: 5 x 11,5 cm. In goede staat.


Lot: 7020

6 Chinese Kang Xi schotels

Result: 200 EUR

Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels in octagonale vorm met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.


Lot: 7021

3 Chinese Imari kop/schotels

Result: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen kop en schotels met floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.


Lot: 7022

---

Result: 400 EUR

Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met landschap/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31,8 cm. In goede staat.


Lot: 7023

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.

Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.


Lot: 7024

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot

Result: 1.000 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met hengsel, ribbels en landschap/figuren/kostbaarheden decor. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.


Lot: 7025

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm.

Starting price 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7026

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,6 cm.

Result: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Beide haarlijnen. Geen chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7027

4x 18e Eeuwse Capucijn kop/schotels

Result: 350 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijn kop en schotels met tuin/pergola/goud decor. Eén kopje gelijmd, rest goed. Afmeting: 8,3 - Ø 13,5 cm.


Lot: 7028

Chinees Familie Rose bord 21,6 x 21,8 cm.

Result: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen octagonaal bord met Familie Rose/figuren decor. Minimale chips. Afmeting: 21,6 x 21,8 cm. In goede staat.


Lot: 7029

6 Chinese Familie Rose papborden Ø 16,5 cm.

Starting price 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met Familie Rose tuin decor. Waarvan: Drie borden, goed. Twee borden, haarlijn. Eén bord, chip. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7030

2 Chinese borden Ø 23 cm.

Starting price 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin bij pagode decor. Beiden haarlijnen. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.


Lot: 7031

Zeer grote Chinese gemberpot

Starting price 800 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom kostbaarheden/figuren decor. Haarlijn. Afmeting: H 27 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7032

2 Grote Chinese schotels Ø 32 cm.

Starting price 1.200 EUR

Twee grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal/perkament schildering. Eén bord randrestauratie. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.


Lot: 7033

Zeldzaam Chinees kinderservies

Result: 5.000 EUR

Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...


Lot: 7034

Twee grote Chinese schotels Ø 38 cm.

Result: 1.000 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotels met geisha en reekits in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.


Lot: 7035

Chinese Familie Rose trekpot

Result: 450 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met pioenrozen en goud decor. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.


Lot: 7036

Chinees bord Ø 23,5 cm.

Result: 600 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.


Lot: 7037

Chinees Kang Xi - Familie Verte bord Ø 21,5 cm.

Result: 800 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte bord met kostbaarheden/figuren bij pagode decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.


Lot: 7038

Chinees Kang Xi bord Ø 21,5 cm.

Result: 400 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha in tuin/paradijsvogel decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.


Lot: 7039

Zeldzaam Chinees Generaal Duff bord Ø 23,2 cm.

Starting price 1.800 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met Europeanen decor, Generaal Duff + goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.


Lot: 7040

Chinese Familie Rose vaas

Starting price 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose trompet-vormige knobbelvaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19,2 cm. In goede staat.


Lot: 7041

Chinese Familie rose kom Ø 9 cm.

Result: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal en feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9 cm. In goede staat.


Lot: 7042

Zeldzame Chinese Wanli klapmutskom Ø 21,2 cm.

Result: 800 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees kraakporseleinen Wanli klapmutskom met landschap/floraal/vogel decor. Minimale chip. Afmeting: H 6 x Ø 21,2 cm. In goede staat.


Lot: 7043

5 Chinese kop/schotels

Result: 300 EUR

Vijf Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels met lichtbruin glazuur. Peterselie + landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Drie kopjes beschadigd. Drie schotels chip. Twee goed. Afmeting: 6 -...


Lot: 7044

Chinese Familie Verte pot Ø 22,5 cm.

Result: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte pot met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.


Lot: 7045

Grote Chinese Quen Lung vleesschaal

Result: 1.100 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quen Lung vleesschaal met lektablet, floraal/landschap/vlinder decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.


Lot: 7046

Chinese vaas

Starting price 2.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: H 29,5 x Ø 24 cm. In redelijke staat.


Lot: 7047

2 Grote Chinese Kang Xi borden Ø 26,8 cm.

Result: 350 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemvaas decor. Met bodemmerk. Beiden gerestaureerd. Afmeting: Ø 26,8 cm. In goede staat.