This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
48 Results
Lot: 5500

Swarovski bureauklok

Result: 160 EUR

Swarovski kristallen bureauklok met quartz uurwerk + vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.


Lot: 5501

9x Kristal-glazen figuren o.a. Swarovski

Starting price 150 EUR

Negen kristal-glazen figuren, onder andere Swarovski + ongemerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.


Lot: 5502

Grote glazen panter (Murano?)

Starting price 225 EUR

Grote moderne glas-geblazen panter. Murano
Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 48 x 13 cm. In goede staat.


Lot: 5503

2 Glazen Presse-papier

Starting price 100 EUR

Twee glazen presse-papier. 1x Floraal met vissen decor. 1x Floraal met vlinder decor. Murano
Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.


Lot: 5504

WMF Myra-kristall vaas 1900

Starting price 200 EUR

Antieke iriserende glazen Jugendstil vaas. Blauw-groen iriserend. WMF Myra-Kristall. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.


Lot: 5505

Mondgeblazen knijpfles + glas

Starting price 100 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde mond geblazen knijpfles met emaille beschildering. Diverse voorstellingen. Plus glas. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.


Lot: 5506

Iittala haan

Result: 300 EUR

Glaskunst Iittala. Finland 1998. O. Taika et cetera. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.


Lot: 5507

Glazen Unica Leerdam vaas AE355

Starting price 120 EUR

Hollandse Leerdam glazen Unica vaas. Model/type: AE355. Ontwerp Floris Meijdam, 1919 - 2011. Vaas is blauw/groen, transparant gekleurd. Afmeting: 7,5 x 14,5 x 10,5 cm. In goede staat.


Lot: 5508

Lot divers Swarovski (46x)

Result: 140 EUR

Lot Swarovski kristallen figuren + diverse dozen. Divers. Totaal 46 stuks. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.


Lot: 5509

Drie Boheemse karaffen

Result: 80 EUR

Drie Boheemse kristallen karaffen. Floraal geslepen. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.


Lot: 5510

Glazen vliegenvanger

Result: 40 EUR

19e Eeuwse mondgeblazen glazen vliegenvanger met stop en staande op drie poten. Hals beschadigd bij omranding. Afmeting: H 20 x Ø 15 cm. In redelijke staat.


Lot: 5511

Antieke glazen dekselpot, 1915

Starting price 40 EUR

Antieke facet geslepen opaline-glazen dekselpot met floraal/goud decor. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.


Lot: 5512

3 Stolpen met zilveren knop

Result: 90 EUR

Kaasstolp en 2 boterstolpen versierd met geëtste bewerking, o.a. meander. Alle drie voorzien van een zilveren knop, 833/000. ø16x17cm-ø22x18cm. In goede staat


Lot: 5513

4 Delen kristal met zilverwerk

Result: 80 EUR

Vier delen kristal met zilver, voorzien van een zoutvaatje met aculadevormige omgeslagen rand, geplaatst op een zilveren gelobde voet met floraal graveerwerk, ø10x9cm, een mosterdpot met zilveren kraa...


Lot: 5514

3x Kristal met zilverwerk

Starting price 120 EUR

Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...


Lot: 5515

Stel parfumflacons in kist

Result: 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 5516

2 Antieke glazen koektrommels

Result: 200 EUR

Twee antieke glazen, Loetz-stijl, koekjestrommels met vernikkelde armaturen. Circa 1910. Eén haarlijn. Afmeting: 17 - 19 cm. In redelijke staat.


Lot: 5517

Moderne glazen uil

Result: 120 EUR

Moderne glazen uil in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 19 x 26 cm. In goede staat.


Lot: 5518

Moderne glazen haan

Result: 120 EUR

Moderne glazen haan in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Lot: 5519

Glazen papegaai

Starting price 75 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen papegaai. Meerkleurig. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Lot: 5520

4x Oud/antiek kristalglas

Result: 50 EUR

Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...


Lot: 5521

Set glazen vazen

Starting price 60 EUR

Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Lot: 5522

Drie glazen vazen

Starting price 80 EUR

Drie delen glaswerk. 1x Dikwandige Copier Leerdam vaas. 1x Dikwandige groene vaas. 1x Dikwandige groen/grijze vaas. Afmeting: H 16 - 27 cm. In goede staat.


Lot: 5523

Twee kristalglazen lampen

Result: 190 EUR

Twee kristalglazen lampen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Valerie St. Lambert. 1x Ongemerkt, Murano
Afmeting: H 43 - 47 cm. In goede staat.