This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Swarovski bureauklok
Result: 160 EUR

Swarovski kristallen bureauklok met quartz uurwerk + vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.

9x Kristal-glazen figuren o.a. Swarovski
Starting price 150 EUR

Negen kristal-glazen figuren, onder andere Swarovski + ongemerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Grote glazen panter (Murano?)
Starting price 225 EUR

Grote moderne glas-geblazen panter. Murano? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 48 x 13 cm. In goede staat.

2 Glazen Presse-papier
Starting price 100 EUR

Twee glazen presse-papier. 1x Floraal met vissen decor. 1x Floraal met vlinder decor. Murano? Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

WMF Myra-kristall vaas 1900
Starting price 200 EUR

Antieke iriserende glazen Jugendstil vaas. Blauw-groen iriserend. WMF Myra-Kristall. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Mondgeblazen knijpfles + glas
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde mond geblazen knijpfles met emaille beschildering. Diverse voorstellingen. Plus glas. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.

Iittala haan
Result: 300 EUR

Glaskunst Iittala. Finland 1998. O. Taika et cetera. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Glazen Unica Leerdam vaas AE355
Starting price 120 EUR

Hollandse Leerdam glazen Unica vaas. Model/type: AE355. Ontwerp Floris Meijdam, 1919 - 2011. Vaas is blauw/groen, transparant gekleurd. Afmeting: 7,5 x 14,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Lot divers Swarovski (46x)
Result: 140 EUR

Lot Swarovski kristallen figuren + diverse dozen. Divers. Totaal 46 stuks. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.

Drie Boheemse karaffen
Result: 80 EUR

Drie Boheemse kristallen karaffen. Floraal geslepen. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.

Glazen vliegenvanger
Result: 40 EUR

19e Eeuwse mondgeblazen glazen vliegenvanger met stop en staande op drie poten. Hals beschadigd bij omranding. Afmeting: H 20 x Ø 15 cm. In redelijke staat.

Antieke glazen dekselpot, 1915
Starting price 40 EUR

Antieke facet geslepen opaline-glazen dekselpot met floraal/goud decor. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

3 Stolpen met zilveren knop
Result: 90 EUR

Kaasstolp en 2 boterstolpen versierd met geëtste bewerking, o.a. meander. Alle drie voorzien van een zilveren knop, 833/000. ø16x17cm-ø22x18cm. In goede staat

4 Delen kristal met zilverwerk
Result: 80 EUR

Vier delen kristal met zilver, voorzien van een zoutvaatje met aculadevormige omgeslagen rand, geplaatst op een zilveren gelobde voet met floraal graveerwerk, ø10x9cm, een mosterdpot met zilveren kraa...

3x Kristal met zilverwerk
Starting price 120 EUR

Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...

Stel parfumflacons in kist
Result: 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

2 Antieke glazen koektrommels
Result: 200 EUR

Twee antieke glazen, Loetz-stijl, koekjestrommels met vernikkelde armaturen. Circa 1910. Eén haarlijn. Afmeting: 17 - 19 cm. In redelijke staat.

Moderne glazen uil
Result: 120 EUR

Moderne glazen uil in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 19 x 26 cm. In goede staat.

Moderne glazen haan
Result: 120 EUR

Moderne glazen haan in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Glazen papegaai
Starting price 75 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen papegaai. Meerkleurig. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek kristalglas
Result: 50 EUR

Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...

Set glazen vazen
Starting price 60 EUR

Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Drie glazen vazen
Starting price 80 EUR

Drie delen glaswerk. 1x Dikwandige Copier Leerdam vaas. 1x Dikwandige groene vaas. 1x Dikwandige groen/grijze vaas. Afmeting: H 16 - 27 cm. In goede staat.

Twee kristalglazen lampen
Result: 190 EUR

Twee kristalglazen lampen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Valerie St. Lambert. 1x Ongemerkt, Murano? Afmeting: H 43 - 47 cm. In goede staat.

Antieke glazen vaas, 1900
Result: 90 EUR

Antieke glazen Jugendstil vaas met bomen/waterpartij decor. Circa 1900. Mogelijk F. Th. Legras. 1839 - 1916. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Millefiori-stijl vaas, H 11 cm.
Result: 80 EUR

Millefiori-stijl mondgeblazen vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Lot kristal (5x)
Starting price 50 EUR

Vijf delen antiek kristal. Bestaande uit; vier karaffen + één koektrommel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Duits bokaalglas
Starting price 80 EUR

Groot mondgeblazen Duits bokaalglas met figuren/republieken decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Glazen fruitschaal
Starting price 85 EUR

Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.

Vier glazen vazen
Starting price 40 EUR

Vier Art Deco gekleurde glazen vazen. Circa 1930. Afmeting: H 12- 16 cm. In goede staat.

Drie glazen bloemen
Starting price 60 EUR

Drie mondgeblazen glazen bloemen aan steel. Murano? Eind 20e eeuw. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.

Moderne glazen schenkkan
Starting price 50 EUR

Moderne glazen schenkkan in Murano-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Kristallen lotusbloem
Starting price 60 EUR

Grote kristalglazen facet-geslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. Ø 38 cm. In goede staat.

Moderne vaas met ijskristal effect
Result: 70 EUR

Grote moderne glasfusing vaas met ijskristal effect. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Wijn + likeurset
Starting price 50 EUR

Zeven-delige kristalglazen wijnset + zeven-delige likeurset met karaffen. Waaierkristal. 21e Eeuw. Afmeting: 13 - 43 cm. In goede staat.

Twee moderne glazen herten
Result: 50 EUR

Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.

Set glazen kraanvogels
Result: 110 EUR

Twee moderne gekleurde glazen kraanvogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 - 33 cm. In goede staat.

Drie antieke glazen, 1900
Starting price 90 EUR

Drie antieke Duitse mondgeblazen glazen. Circa 1900. Met emaille beschilderingen + spreuken. 1x Dekselbokaal. 2x Roemer. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.

Zeven kristal/glazen tafelbellen
Starting price 60 EUR

Zeven kristal/glazen tafelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Antiek slingerglas
Result: 30 EUR

Zeer groot antiek mondgeblazen slingerglas met goudrand + gravering 22 maart 1908 + initialen. Afmeting: H 28,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Zes Eissenloeffel glazen
Result: 40 EUR

Zes antieke Hollandse Eissenloeffel kristalglazen borrelglazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.

3x Antiek glaswerk
Result: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. 1x Jugendstil vaas in violetkleur met goud decor. 1x Art Deco bolvaas. 1x Art Deco glazen beker. Afmeting: H 8 - 16,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (4x)
Starting price 40 EUR

Vier delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Cassis-kleurige schaal van Paul Kedelv. 1x Bloemvormige roze/groene vaas . 1x Glazen bloem. 1x Glazen bol (presse papier) met luchtbellen. Afmeting: 7 - ...

Twee Michael Bang vazen
Result: 70 EUR

Twee witte glazen Gülvazen/Michael Bang. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Vier kristalglazen vazen
Starting price 40 EUR

Vier kristalglazen bloemenvazen. Onder andere: Walther. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 - 17 cm. In goede staat.

Lot glazen (19x)
Result: 30 EUR

19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

Glazen Nautilusschelp
Result: 50 EUR

Moderne kunstglazen Nautilusschelp met iriserend zilver effect en vele kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 37 x 18 cm. In goede staat.

Vergulde karaf, 1940
Starting price 20 EUR

Vergulde mondgeblazen glazen karaf met handbeschilderd floraal decor en 1 glas. Circa 1940. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.