This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
48 Results
Lot: 5506

Iittala haan

Result: 300 EUR

Glaskunst Iittala. Finland 1998. O. Taika et cetera. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.


Lot: 5543

Twee Michael Bang vazen

Result: 70 EUR

Twee witte glazen Gülvazen/Michael Bang. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Lot: 5524

Antieke glazen vaas, 1900

Result: 90 EUR

Antieke glazen Jugendstil vaas met bomen/waterpartij decor. Circa 1900. Mogelijk F. Th. Legras. 1839 - 1916. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.


Lot: 5517

Moderne glazen uil

Result: 120 EUR

Moderne glazen uil in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 19 x 26 cm. In goede staat.


Lot: 5523

Twee kristalglazen lampen

Result: 190 EUR

Twee kristalglazen lampen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Valerie St. Lambert. 1x Ongemerkt, Murano? Afmeting: H 43 - 47 cm. In goede staat.


Lot: 5508

Lot divers Swarovski (46x)

Result: 140 EUR

Lot Swarovski kristallen figuren + diverse dozen. Divers. Totaal 46 stuks. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.


Lot: 5500

Swarovski bureauklok

Result: 160 EUR

Swarovski kristallen bureauklok met quartz uurwerk + vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.


Lot: 5545

Lot glazen (19x)

Result: 30 EUR

19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.


Lot: 5541

3x Antiek glaswerk

Result: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. 1x Jugendstil vaas in violetkleur met goud decor. 1x Art Deco bolvaas. 1x Art Deco glazen beker. Afmeting: H 8 - 16,5 cm. In goede staat.


Lot: 5540

Zes Eissenloeffel glazen

Result: 40 EUR

Zes antieke Hollandse Eissenloeffel kristalglazen borrelglazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.


Lot: 5539

Antiek slingerglas

Result: 30 EUR

Zeer groot antiek mondgeblazen slingerglas met goudrand + gravering 22 maart 1908 + initialen. Afmeting: H 28,5 x Ø 13 cm. In goede staat.


Lot: 5516

2 Antieke glazen koektrommels

Result: 200 EUR

Twee antieke glazen, Loetz-stijl, koekjestrommels met vernikkelde armaturen. Circa 1910. Eén haarlijn. Afmeting: 17 - 19 cm. In redelijke staat.


Lot: 5515

Stel parfumflacons in kist

Result: 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 5512

3 Stolpen met zilveren knop

Result: 90 EUR

Kaasstolp en 2 boterstolpen versierd met geëtste bewerking, o.a. meander. Alle drie voorzien van een zilveren knop, 833/000. ø16x17cm-ø22x18cm. In goede staat


Lot: 5510

Glazen vliegenvanger

Result: 40 EUR

19e Eeuwse mondgeblazen glazen vliegenvanger met stop en staande op drie poten. Hals beschadigd bij omranding. Afmeting: H 20 x Ø 15 cm. In redelijke staat.


Lot: 5509

Drie Boheemse karaffen

Result: 80 EUR

Drie Boheemse kristallen karaffen. Floraal geslepen. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.


Lot: 5547

Vergulde karaf, 1940

Starting price 20 EUR

Vergulde mondgeblazen glazen karaf met handbeschilderd floraal decor en 1 glas. Circa 1940. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.


Lot: 5546

Glazen Nautilusschelp

Result: 50 EUR

Moderne kunstglazen Nautilusschelp met iriserend zilver effect en vele kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 37 x 18 cm. In goede staat.


Lot: 5544

Vier kristalglazen vazen

Starting price 40 EUR

Vier kristalglazen bloemenvazen. Onder andere: Walther. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 - 17 cm. In goede staat.


Lot: 5542

Lot glaswerk (4x)

Starting price 40 EUR

Vier delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Cassis-kleurige schaal van Paul Kedelv. 1x Bloemvormige roze/groene vaas . 1x Glazen bloem. 1x Glazen bol (presse papier) met luchtbellen. Afmeting: 7 - ...


Lot: 5538

Zeven kristal/glazen tafelbellen

Starting price 60 EUR

Zeven kristal/glazen tafelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.


Lot: 5537

Drie antieke glazen, 1900

Starting price 90 EUR

Drie antieke Duitse mondgeblazen glazen. Circa 1900. Met emaille beschilderingen + spreuken. 1x Dekselbokaal. 2x Roemer. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.


Lot: 5536

Set glazen kraanvogels

Result: 110 EUR

Twee moderne gekleurde glazen kraanvogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 - 33 cm. In goede staat.


Lot: 5535

Twee moderne glazen herten

Result: 50 EUR

Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.