This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

5 Grote antieke tinnen schotels
Result: 110 EUR

Vijf grote antieke tinnen schotels. Divers. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 31 - 34 cm. In goede staat.

Lot divers antiek tin
Starting price 80 EUR

Lot divers antiek tin. Onder andere; strooiers, bestek, maten et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.

Tinnen klepkan
Result: 110 EUR

Grote 18e eeuwse tinnen klepkan met stempel en initialen. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Zeven antieke tinnen borden
Result: 90 EUR

Zeven diverse antieke tinnen borden met diverse stempels. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Antieke tinnen wandhouder 1814
Result: 130 EUR

Antiek tinnen wandhouder met florale gravering, vogel en annotatie 1814. Afmeting: 16 x 8 x 11,5 cm. In goede staat.

Lot tin (10x)
Result: 70 EUR

Tien delen oud/antiek tin. Onder andere; snavelkan, maatbekers, klepkan et cetera. Afmeting: 9 - 31 cm. In goede staat.

Kraantjeskan
Starting price 150 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels en klauwpoten. Waarschijnlijk voor hotellerie. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Chinees bronzen sculptuur
Result: 100 EUR

Chinees bronzen figuur met bodemmerk. Vleermuizen/fabelfiguur/kind met vaas. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Drie delen antiek, divers
Result: 70 EUR

Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee Societé Ceramique Maastricht kastkommen, 1900. En één beschilderde opaline glazen petroleumlamp, 1900. Afmeting: 16 - 55 cm. In goede staat.

Twee porseleinen lampenvoeten
Starting price 180 EUR

Twee handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met figuren en goud decor. Circa 1870 - 1880. Afmeting: H 42 - 55 cm. In goede staat.

Grote petroleumlamp, 1880
Result: 110 EUR

Grote antieke historisme petroleumlamp. Circa 1880. Compositie metaal. Met leeuwenkoppen en portretten. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2 Hang petroleumlampen, 1900
Result: 110 EUR

Twee antieke hangpetroleumlampen. 1x Schippertje, kap gelijmd. 1x Majolica met kandelaren. Circa 1900. Afmeting: Ø 30 - Ø 60 cm. In goede staat.

Twee antieke lampenvoeten, 1900
Result: 100 EUR

Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.

Antieke Franse lampenvoet
Starting price 80 EUR

Grote antieke Franse porseleinen lampenvoet met figurenvoorstelling en messing. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Starting price 50 EUR

Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.

Antieke Japanse nSatsuma petroleumlamp
Result: 150 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren en goud decor. Met messing armaturen. Circa 1890. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Opaline lampenvoet
Result: 50 EUR

Antieke opaline-glazen lampenvoet met strijdwagen. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Porseleinen petroleumlamp
Starting price 150 EUR

Grote antieke porseleinen petroleumlamp met floraal decor en messing armaturen. Circa 1900. Afmeting H 79 cm. In goede staat.

Franse petroleumlamp
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen petroleumlamp met messing. Met figuren in landschap decor. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Lot petroleumlampen (5x)
Result: 100 EUR

Vijf oude/antieke (petroleum)lampen. 4x Glas, antiek (opaline/kristal). 1x Windlicht, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 59 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma petroleumlamp
Result: 130 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met messing. Figuren in landschappen voorstelling + goud decor. Circa 1880. Mooie kwaliteit. Brander geëlektrificeerd. Afmeting: H 57 cm. In go...

Grote schildpad dekseldoos, 19e eeuw
Result: 140 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos met slot, sleutel en benen pootjes. Eén chip. Afmeting: 7 x 21 x 15,5 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1800
Starting price 200 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak, lade en hengsels. Circa 1800. Afmeting: 54 x Ø 35 cm. In goede staat.

Vijf Chinese dekseldozen
Result: 150 EUR

Vijf Chinese houten dekseldozen, ingelegd met been, messing en natuursteen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 31 cm. In goede staat.

Antieke Brevete speeldoos
Starting price 350 EUR

Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...

Sigarenkist met snijwerk
Starting price 100 EUR

Notenhouten Schwarzwalder snijwerk humidor met rozen decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Twee oude dekseldozen
Starting price 60 EUR

Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.

Antieke loden dekseldoos
Result: 80 EUR

Antieke loden dekseldoos met eiken-ranken decor + monogram. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Lepeldoos + lepels
Result: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia + plated lepels. Afmeting: 6 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.

Lepeldoos + lepels
Result: 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.

Theedoos met intarsia
Result: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theedoos met bandintarsia. Compleet met sleutel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm. In goede staat.

18e Eeuwse notenhouten dekseldoos
Result: 100 EUR

18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.

Schildpad theedoos
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes en binnendeksel. Scheurtje in deksel. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Schildpad mandoline
Result: 120 EUR

Antieke met schildpad en parelmoer belijmde mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In zeer goede staat.

Antiek miniatuur portret
Result: 130 EUR

19e eeuws miniatuur portret van een officier, met vergulde messing omlijsting. Afmeting: H 4 x B 3 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Result: 60 EUR

Ovaal miniatuur portret van een dame met parelketting. Gesigneerd René. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Gestoken blaasbalg
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.

Messing ketel + comfoor
Result: 70 EUR

Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.

Notenhouten wandconsole
Result: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit wandconsole voor klok. Circa 1880. Afmeting: 18 x 29,5 x 19 cm. In goede staat.

Messing sextant (voor scheepvaart)
Result: 40 EUR

Messing scheepssextant naar antiek voorbeeld. Afmeting: 17 x 24 x 4,5 cm. In goede staat.

Onyx zuil met draaiplateau, 1870
Starting price 500 EUR

Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.

Drie-delige set pronkvazen
Result: 550 EUR

Drie-delige neo renaissance pronkvazen set. Historisme. Circa 1880. Handbeschilderd porselein met distel decor en vergulde messing monturen. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.

Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil, H 97 cm.
Result: 200 EUR

Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil met ranken en vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Opgezette wildzwijn kop
Starting price 200 EUR

Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.

Oude kolenbak met parelmoer
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse zwarte blikken kolenbak met hengsels en parelmoer belijmd. Deels beschadigd. Afmeting: 52 x 55 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

2 Jugendstil reclame voorraadblikken
Result: 150 EUR

Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Franse plantenbak
Result: 225 EUR

19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.

Zeldzame plantenbak met Majolica tegels
Starting price 600 EUR

Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.

Mangelplank 1744 (kerfsnede)
Result: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse eikenhouten gedateerde Friese kerfsnede mangelplank Anno 1744, Sjoert Tierts. Afmeting: 81 cm. In zeer goede staat.

Singer Feitherweight naaimachine, 1954
Result: 650 EUR

Zeldzame Singer Featherweight naaimachine. Type 222 K. 1954. Naaimachine met vrije arm, met accessoires. Onder andere; borduurring met voetje en origineel matje. In originele koffer. Zeldzaam, bijna i...

17e - 18e Eeuws gebeeldhouwd werk
Result: 60 EUR

Tegels met religieuze voorstellingen. Afmeting: 28 x 15 x 12 cm.In goede staat.

Bronzen sluitgewicht
Result: 200 EUR

Groot bronzen sluitgewicht met diverse stempels en merktekens op afsluitdeksel. Kroon, toren, klaverblad et cetera. De gewichten zijn gemerkt 1 A. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.

Antieke Majolica biertap
Starting price 300 EUR

Antieke Majolica biertap met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén lichte glazuurschade. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.

Globe op voet
Result: 140 EUR

Messing met been globe. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antiek wapenschild, 1800
Result: 650 EUR

Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.

Gordon Bradt, Kinetisch figuur
Starting price 180 EUR

Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Engelse theestoof
Result: 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theestoof met intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 56 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Wijnkoeler
Starting price 150 EUR

Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.

Groot kruisbeeld belijmd met schildpad
Starting price 450 EUR

Groot 18e - 19e eeuws met schildpad belijmd kruisbeeld. Met messing Corpus Christi, nature morte + Inri. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Marmeren piedestal met messing
Result: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Mameren piedestal met messing
Result: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse bronzen vijzel
Result: 500 EUR

18e Eeuwse Hollandse bronzen vijzel. Anno 1727. Amor Vincit, Omnia. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.

Pietra Dura wandversiering
Starting price 300 EUR

Italiaanse Pietra Dura plaquette met dansende figuren. In houten lijst. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 25 cm. In goede staat.

Antiek draaimolen figuur
Result: 200 EUR

Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Originele Louis Vuitton Triangle tas
Result: 425 EUR

Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij, omstreeks 19e Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor
Result: 150 EUR

Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.

Franse porseleinen tafellamp
Starting price 120 EUR

Grote Franse porseleinen tafellamp met goud decor en messing armaturen. 20e Eeuw. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

2 Historisme glazen pronkvazen, 1880
Result: 180 EUR

Twee historisme glazen neo renaissance pronkvazen met mondgeblazen glas en compositie metalen armaturen. Circa 1880. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Piece de milieu, 1900
Result: 130 EUR

Piece de milieu van messing. Art Nouveau. Circa 1900. Mondgeblazen glas. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Figuurlijke vaas, 1900
Starting price 120 EUR

Jugendstil compositie metalen vaas met mondgeblazen glas. Dame met parasol. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

4 Toneelkijkers, 1900
Result: 120 EUR

Vier antieke toneelkijkers. Circa 1900. Drie met parelmoer belijmd, onder andere Parijs, één arm mist. Eén met leder belijmd. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Lantaarnvormige hanglamp
Starting price 300 EUR

Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee Franse tafellampen, 1900
Result: 500 EUR

Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Jugendstil gietijzeren etagiere tuintafel
Result: 160 EUR

Originele antieke gietijzeren Jugendstil etagiere tuintafel met originele polychromie. Circa 1900. Gietstempels + nr. Gemerkt met vaas. Afmeting: 75 x 38 x 38 cm. In zeer goede staat.

Oude barograaf
Result: 60 EUR

Oude/antieke barograaf/luchtdruk meter. Eerste helft 20e eeuw met zwart metalen kast. Afmeting: 30 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Molukse kruidnagelboot
Result: 90 EUR

Zeldzame antieke Molukse kruidnagelboot. Perahu boot (Indonesië). Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.

Diorama hangkast
Result: 280 EUR

19e Eeuwse diorama hangkast met boerderij, bos, herder en schapen. Met polychromie. Afmeting: 40 x 15 x 49 cm. In goede originele staat.

Zeldzame gobelin, Ganzenhoeder
Result: 200 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.

Horlogemakers gereedschap
Result: 450 EUR

Bijzonder grote collectie antiek horlogemakers-gereedschap in houten cassettes. Onderdelen + draaibanken, t.b.v. frezen etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Duitse lamp met Schwarzwalder beer
Result: 80 EUR

Antieke Duitse Jugendstil lamp met Schwarzwalder beer. Houtgesneden. Huwelijk? Circa 1910. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Engelse boekensteun
Result: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.

Engelse boekensteun
Result: 275 EUR

19e Eeuwse Engelse coromandelhouten boekensteun met Wedgwood porseleinen plaquettes en vergulde messing versieringen. J. Simonton Grafton St. Dublin. Betjemanns's patent. Afmeting: 40 - 61 cm. In goed...

Twee bronzen kaarskandelaren
Starting price 1.000 EUR

Twee grote bronzen met marmer kaarskandelaren, met vergulding en brunering. 20e Eeuw. Jongen en meisje dragen zeven-lichts kandelaar. Afmeting: H 73 cm. In zeer goede staat.

3 Vergulde wandkandelaren
Result: 350 EUR

Drie vergulde bronzen wandkandelaren in Barok/Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Grote 50-er jaren-stijl buste
Result: 100 EUR

Grote 50-er jaren-stijl buste. Kunststof gegoten met bronskleurige patina. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Hoorn des overvloeds
Result: 130 EUR

Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Oude messing vogelkooi met speelwerk
Result: 500 EUR

Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Bronzen fontein
Starting price 2.200 EUR

Grote bronzen fontein met meerminnen en wateropvang. Neo Renaissance. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 83 x 50 cm. In goede staat.

Antieke likeurkelder met glaswerk
Starting price 180 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...

Zandstenen boog met engel
Result: 1.600 EUR

Grote antieke drie-delige zandstenen kapel met engel en bloemen. Circa 1800. Afmeting: 194 x 66 x 34 cm. In goede staat.

Antiek scheepscompas, 1920
Result: 110 EUR

Antiek messing scheepscompas met originele kleine petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: 32 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.

Originele antieke pathefoon, 1910
Result: 500 EUR

Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...

Antieke wijn-decanter, 1900
Result: 120 EUR

Antieke wijn-decanter met houten basement en vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 26 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Carrousel steenbok
Starting price 350 EUR

Zware houtgesneden carrousel steenbok met polychromie en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 91 x 28 cm. In goede staat.

Zeldzame staande petroleumlamp
Result: 1.400 EUR

Zeer zeldzame vergulde 19e eeuwse staande petroleumlamp met mondgeblazen glazen tussenstukken en reservoir. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 176 cm. In goede staat.

Prachtige Art Deco-stijl staande lamp
Result: 1.900 EUR

Zeer grote bronzen Art Deco-stijl staande lamp. Naakte vrouw met glazen bol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 85 x 33 cm. In goede staat.