This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Twee antieke koetslampen, 1900
Result: 100 EUR

Twee antieke plated koetslampen met kaarshouders. Circa 1900. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Armband met barnsteen
Starting price 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat

2x Mahonie spiegel
Result: 80 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.

Antieke Friese bijzettafel (kerfsnede), 1900
Result: 50 EUR

Antieke eikenhouten Friese kerfsnede bijzettafel. Octagonaal. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 45 cm. In goede staat.

5 Grote antieke tinnen schotels
Result: 110 EUR

Vijf grote antieke tinnen schotels. Divers. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 31 - 34 cm. In goede staat.

Chinees bronzen sculptuur
Result: 100 EUR

Chinees bronzen figuur met bodemmerk. Vleermuizen/fabelfiguur/kind met vaas. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse Victoriaanse kast
Result: 200 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten kast voor bakelieten speelplaten et cetera. Met spiegelopstand en drie lades, waarbij de fronten kunnen worden opengeklapt. Eén glazen deur, daarachter vakve...

Witgouden rijring met diamant
Starting price 200 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamanten. Ring met uit de band gemaakte zetkasten bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35ct. breedte ring 3,3mm. ø51 ca 3,4 gram In goede staat

Majolica hangpetroleumlamp
Starting price 50 EUR

Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.

Gouden ring met roosdiamant
Starting price 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een ronde band, aan de kop bezet met een roosgeslepen diamant in een ronde zetkast. ø 6 mm. ca 1,8 gram. ø59. In goede staat

Gouden hanger amethist
Starting price 225 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Rechthoekige hanger met een dubbel bewerkte rand en bezet met een kussenvormig geslepen amethist. 24x36mm, voorzien van een dubbelhangeroog. ca 7,0 gram. In g...

Set gouden hanger & ring
Starting price 300 EUR

Set met een gouden hanger en ring, 585/000, in roosvorm. Hanger en ring uit geelgoud met een roodgouden roos. Hanger lengt 32mm, inclusief oog. ring breedte 12 mm. ø 63. totaal ca 5,9 gram. In goede s...

17e - 18e Eeuws gebeeldhouwd werk
Result: 60 EUR

Tegels met religieuze voorstellingen. Afmeting: 28 x 15 x 12 cm.In goede staat.

Gouden granaat hanger en slot
Result: 160 EUR

Geelgouden hanger en slot, 585/000, met granaat. Ronde sluiting met knoppen rand met rond gefacetteerde granaat, ø slot 18,5mm en een rozethanger met een dubbele rand met granaat. ø 16 mm. Totaal ca 5...

Wijnkoeler
Starting price 150 EUR

Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.

Double armband
Starting price 40 EUR

Brede double armband, voorzien van 18kt vergulding, gevlochten, iets verlopend model voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 12-22mm. De armband is voorzien van een bewerking. Lengte 20 cm. In goe...

Wortelnoten ladenkast
Result: 80 EUR

Hollandse wortelnoten ladenkast met messing beslag, gebogen front en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 68 x 40 cm. In goede staat.

Originele Louis Vuitton Triangle tas
Result: 425 EUR

Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.

Drie palissander stoelen
Starting price 350 EUR

Drie 19e eeuwse Portugese palissanderhouten stoelen met snijwerk, getorste poten en lederen bekleding. Afmeting: 100 x 36 x 40 cm. / 120 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Mechelse buffetkast, 1880
Result: 250 EUR

19e Eeuwse Mechelse eikenhouten gestoken buffetkast met poppen, fratzen en leeuwenkoppen et cetera. Twee-delig. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 225 x 114 x 53 cm. In goeded staat.

Carrousel steenbok
Starting price 350 EUR

Zware houtgesneden carrousel steenbok met polychromie en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 91 x 28 cm. In goede staat.

B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien
Result: 60 EUR

B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Set met gouden ring & oorknoppen
Result: 150 EUR

Set met gouden ring en oorstekers, 585/000, een ring met schakelbewerking bezet met een ovaal gefacetteerde saffier, breedte ring 6 mm, ø 56, en een paar oorknoppen met een klein singlecut geslepen di...

W.A. Knip, Herderin met schapen
Result: 120 EUR

W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.

Witgouden collier en hanger met diamant
Starting price 90 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met een spiegelchatonhanger bezet met een briljant geslepen diamant, 0,015 ct. totaal ca 1,9 gram. lengte 38 cm. Nieuw

Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Result: 350 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.

Armband met granaat en gouden slot
Starting price 120 EUR

Armband van glasgranaten met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met 2 zaadpareltjes en 2 ruitvormig geslepen gran...

C. de Bruyn Jr. Parkgezicht met figuren
Starting price 240 EUR

Chris de Bruyn Jr. 1901 - 1974. Parkgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Result: 90 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Witgouden broche met diamant
Starting price 250 EUR

Witgouden broche, 750/000, met diamant. Een strakke staafbroche met een vierkante gematteeerde zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,14 ct. 53x6mm. ca 3,9 gram. In goede staat

Antieke Oosterse octagonale tafel
Result: 100 EUR

Antieke Oosterse octagonale houtgestoken tafel. Opklapbaar, afneembaar blad met motieven. 19e Eeuw. Afmeting: 58 x 52 x 52 cm. In goede staat.

Schwarzwalder tafel, 1900
Starting price 350 EUR

Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan Jan Toorop, Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus
Starting price 300 EUR

Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Witgouden ring parelmoer en diamant
zurückgezogen

Grote witgouden ring, 750/000 met diamant en donker parelmoer. Grote zware ring met aan de bovenzijde een langwerpig stuk met 2 golvende stukken donker parelmoer ingelegd. Tussen de banden zitten 3 ri...

Pandora armband met goud
Result: 850 EUR

Zilveren armband, 925/000, met bedels voorzien van goud. Pandora-armband met 2 geelgouden spacers en 20 bedels met goud. lengte 21 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat

Willem III damesbureau, 1860
Result: 325 EUR

Hollands wortelnoten Willem III damesbureau. Louis Philippe. Circa 1860. Met drie lades en mooi binnenleven. Afmeting: 130 x 87 x 48 cm. In zeer goede staat.

J.C. Haas Fecit. , Figuren bij herberg 'in den aap'
Result: 300 EUR

J.C. Haas Fecit, '54. Hollandse School. Figuren bij herberg 'in den aap'. (In den aap gelogeerd). Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 63 x B 53 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Besneeuwd veengebied met wilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40 cm. In goede staat.

2x Patrick, Twee havengezichten
Result: 70 EUR

Twee havengezichten. Gesigneerd Patrick. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

9x Chinese borden, divers
Starting price 200 EUR

Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

4x Chinese borden
Result: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.

Zilveren zoutvaatje en 4 mesjes
Starting price 60 EUR

Lot met een zilveren zoutvaatje en 4 mesjes met zilveren heft. Rond zoutvaatje, 835/000, versierd met cannelures, geplaatst op een ronde voet, voorzien van glazen binnenbakje en zilveren lepeltje, ø4,...

Zilveren klontentang
Result: 40 EUR

Zilveren klontentang, 833/000, met gecontourneerde gegraveerde klauwpoten. MT.: J.H.van der Meulen, Joure. 13 cm. ca 28 gram. In goede staat

5 Boeddhistische figuren
Result: 40 EUR

Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.

Zilveren huwelijkslepe l
Result: 140 EUR

18e Eeuwse zilveren huwelijkslepel met gevlochten steel, bekroond met William and Mary. Achterkant bak initialen en tekst van latere datum. Twee keer gebruikt. Mr. Julianus Buisink - Leeuwarden. Circa...

2x Chinees porselein
Starting price 40 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...

18e Eeuwse porseleinkast
Result: 6.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Starting price 60 EUR

Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel, 1890
Result: 75 EUR

Antiek drie-delig zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.

2x Chinese tempelwachters
Starting price 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.

Paar zilveren schoengespen
Starting price 180 EUR

Paar zilveren schoengespen, 925/000, sierlijke ovaal model voorzien van rand met goudbewerking. MT.: Vermoedelijk Thomas Edwards, London. midden 19e eeuw. 10x5,5cm. Bruto ca 85 gram. In goede staat

Chinese vaas
Result: 90 EUR

Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

3 18e Eeuwse zilveren lepels
Starting price 120 EUR

Drie antieke zilveren lepels, alle drie met aculade-vormige steel. Voorzien van gravures op de achterzijde van de steel. Eén lepel is voorzien van floraal graveerwerk achter op de bak. Deze komt vermo...

2 Delen Chinees porselein
Result: 160 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x penselenvaas met blauw glazuur en bamboe decor, met bodemmerk. 1x blauw-rode vaas op tripod. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.

Zilveren lodereindoosje, rond
Result: 80 EUR

Zilveren lodereindoosje, 833/000, rond model voorzien van banden met gegraveerde bewerking. MT.: C.H.Cammans, Groningen, jl.:n:1872. ca 19 gram. ø2,7x5,3cm. Wat deukjes, verder in goede staat

Zilveren druivenschaar + suikerstrooier
Result: 120 EUR

Zilveren druivenschaar en strooilepel, BWG, druivenschaar versierd met druiventrossen, 15 cm, en een strooilepel met een ovaal gecontourneerde bak en een gezaagde bak met kruisjes, cirkel en komma-dec...

Antieke tafelklok, 1900
Result: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

2 Zilveren broekstukken, 1833
Starting price 120 EUR

Twee kleine zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een rijkswapen welke erg is afgesleten. ø 45mm, (kindermodel). MT.: C. Wendels, Middelburg, jl.:Y: 1833. totaal ca 26 gram. In redelijk goede s...

Chinese drakenvaas, H 28 cm.
Result: 400 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen draken dekselvaas met Foo-hond. Randglazuur bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Starting price 120 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Result: 60 EUR

Antieke Franse onyx pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

2x Chinese Yixing trekpotten
Starting price 80 EUR

Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Twee zilveren vorken
Starting price 100 EUR

Twee zilveren vorken, 925/000, Een lepel met een steelaanzet met enkel of Amsterdams lof en een rond steeleinde met kam. MT.: P.Las van Bennekom, Amsterdam, jl.: K:1819. ca 20 cm, 68 gram. En een lep...

2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities
Starting price 120 EUR

Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel
Result: 100 EUR

Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.

Maarten Krabbé, 3 Etsen
Result: 50 EUR

Maarten Krabbé. 1868 - 1931. Drie etsen betreffende bevrijding. (1) Victorie 1945. (2) Des duivels bouwwerk stort ineen 1945. (3) Hier is London 1939 - 1945. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 21 cm. In ...

Chinese theepot
Result: 550 EUR

Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht
Result: 350 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Starting price 70 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat

Chinese of Perzische bolvaas op console
Result: 80 EUR

Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.

Zilveren visschep, 1892
Starting price 160 EUR

Zilveren visschep, 833/000, gecontourneerd model met fraai gezaagd blad. MT.: T.L.Uriot, Amsterdam, jl.:h:1892. 35 cm. ca 136 gram. In zeer goede staat.

Chinese drakenvaas H 24,7 cm.
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas in vlammenzee decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.

Zilveren tas en portemonnee.
Starting price 150 EUR

Zilveren tas en portemonnee, 800/000, een gevlochten tas voorzien van een ronde zilveren beugel met graveerwerk met ketting en een portemonnee met rechthoekige beugel met floraal decor. 6-18cm. totaal...

Bijbel met gouden slot
Result: 60 EUR

Antieke Hollandse bijbel met 585/000 geelgouden slot. Leeuwarden A. Jongbloed. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 3,5 cm. In goede staat.

Zilveren dienblad
Starting price 180 EUR

Klein zilveren dienblad, 800/000, rechthoekig model voorzien van een rand metr koorddecor en schelpen op de hoeken. 25x16x0,8cm. ca 265 gram. In goede staat.

Antieke Franse torenklok, 1900
Starting price 350 EUR

Antieke Franse torenklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 54,5 cm. In goede staat.

3 Delen zilver
Starting price 50 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...

Franse empire pendule
Result: 400 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen empire pendule. Bibliotheek. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Porseleinen klok
Result: 120 EUR

Handbeschilderde porseleinen Jugendstil-stijl klok met floraal decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 33 x 11 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Result: 250 EUR

19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Result: 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.

Reismes in schede met zilver
Starting price 200 EUR

Reismes in schede met zilver, 833/000. Mes met wapen van Leiden en een zilveren greep en versierd met graveerwerk geplaatst in een schede met hoorn afgezet met zilver. 20 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesign., Stadsgezicht met bloemenmarkt
Result: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1925. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Romantisch wintergezicht
Result: 450 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.

Monogram C. Dov.?, Voorstelling naar Gerard Dou
Result: 180 EUR

Monogram C. Dov.? 19e Eeuw. 19e Eeuwse geschilderde voorstelling naar Gerard Dou. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17,5 cm. In goede staat.

2 Chinese schalen
Result: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schalen. 1x Geisha in tuin decor, met bodemmerk. 1x Konijn in tuin decor, met bodemmerk. Minimale randglazuur schade. Afmeting: Ø 9 - 10,5 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Starting price 750 EUR

Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...

2 Zilveren pronklepels
Starting price 400 EUR

Twee zilveren pronklepels, 925/000, met een peervormige bak met florale versiering en een deels getorste steel bekroond met een jonkheer of een jonkvrouw. Vervaardigd in Hanau, Duitsland, In Engeland ...

4 Antieke Petrus Regout bloempotten
Starting price 80 EUR

Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Starting price 180 EUR

Zilveren Friese brandewijnkom, 833/000, ovaal gedreven model versierd met krullen en floraal decor. Voorzien van ovale horizontaal geplaatst grepen met cherubijnenkopjes. MT.: A. de Haas, Sneek, jl.:s...

Diverse portemonnee beugels
Result: 60 EUR

Lot met diverse zilveren tasbeugels, bestaande uit 3 gecontourneerde tasbeugels voorzien van graveerwerk, 833/000, uit 1879,1906 en 1914, en een portemonnee uit zilver, 800/000. Totaal ca 117 gram. 5-...

Tien Hollandse wandtegels
Starting price 50 EUR

Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Hollandse staande klok, Christiaan Huygens
Starting price 1.000 EUR

Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...

Twee 18e eeuwse lepels
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse lepels rond model met kam. een lepel 21 cm voorzien van initialen DS en een lepel 19,5cm. Totaal ca 100 gram. In goede staat

12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.
Starting price 300 EUR

18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.