This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese snuffbottle
Result: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met diverse erotische decors. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas
Result: 225 EUR

Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.

J. Sorolla, Portret Spaanse vrouw
Result: 450 EUR

J. Sorolla. 20e Eeuw. Portret Spaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 38 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd , Riviergezicht impressionistisch
Result: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Willem Wei.......?Hollandse School. Riviergezicht impressionistisch. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 32 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Result: 250 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees miniatuur porselein (7x)
Result: 200 EUR

Zeven delen divers miniatuur porselein. Bestaande uit: Drie vaasjes + vier cups. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Chinese inkthouder
Result: 1.000 EUR

Chinees porseleinen inkthouder met draken in wolken/goud decor. Gemerkt. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,5 cm.
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen kom met bloemen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Result: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.

Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm.
Result: 1.900 EUR

Zeldzame grote, antieke, Franse Echternach porseleinen sierschotel met handbeschilderde kasteelvoorstelling, meisje en hond. Chateau de Beaufort. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel
Result: 4.250 EUR

Zeldzaam groot drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Met knobbelvazen en chinoiserie decor. Twee bovenranden gerestaureerd. Afmeting: H 51 - 52 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Result: 150 EUR

Antieke messing haardset met vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 20 - 66 cm. In goede staat.

Antieke messing tazza, 1880
Result: 750 EUR

Antieke messing historisme tazza. Circa 1880. Neo renaissance. Met fratzen en feniksen. Afmeting: 25 x 35 x Ø 22 cm. In goede staat.

Lot Kantonees porselein
Result: 190 EUR

Vijf delen oud/antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, bord, kom (haarlijn). Met figuren/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Result: 350 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Schenkkan met geisha/goud decor + bodemmerk, goed. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, chip deksel + handgrip gelijmd. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/go...

2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm.
Result: 3.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose wapenschotels met decor van Chinese muur en pagodes. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Chinese blauwe pot
Result: 4.500 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met floraal decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 32 x 31 cm. In goede staat.

2 Chinese kopjes + 3 schotels
Result: 3.000 EUR

Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...

Vier miniatuur schilderijen
Result: 160 EUR

Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Haardscherm
Result: 180 EUR

Messing waaiervormig haardscherm. 20e Eeuw. Paar waaierdelen zitten los. Afmeting 60 x 85 x 15 cm. Verder in goede staat.

Vijf Chinese dekseldozen
Result: 150 EUR

Vijf Chinese houten dekseldozen, ingelegd met been, messing en natuursteen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 31 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge
Result: 450 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, gemerkt Vulcain chronometre. De kast en het deksel zijn voorzien van een lijnenbewerking, aan de voorzijde voorzien van een cartouche met monogram; MH. Het horloge is v...

2 Chinese schalen
Result: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schalen. 1x Geisha in tuin decor, met bodemmerk. 1x Konijn in tuin decor, met bodemmerk. Minimale randglazuur schade. Afmeting: Ø 9 - 10,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Japans bord Ø 21 cm.
Result: 160 EUR

18e Eeuws Japans porseleinen bord met feniksen/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.