This website uses cookies

47. Januariveiling 2021

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

2x Oude Loewe Opta radio's 2202
2x Oude Loewe Opta radio's
Starting price 50 EUR
Sold
2x Bewerkte Afrikaanse bok hoornen 2195
2x Bewerkte Afrikaanse bok hoornen

Result:

70 EUR

Bronzen teckel 5014
Bronzen teckel
Starting price 450 EUR
Gouden oorknoppen met granaat 809
Gouden oorknoppen met granaat
Starting price 110 EUR
Lot edelstalen sieraden 802
Lot edelstalen sieraden
Starting price 40 EUR
Sold
Bronzen beeld 5007
Bronzen beeld

Result:

425 EUR

Sold
18e Eeuwse zilveren lepel 334
18e Eeuwse zilveren lepel

Result:

70 EUR

Sold
Zware zilveren suikertang, 1873 327
Zware zilveren suikertang, 1873

Result:

70 EUR

Bronzen figuur, E. Picault 5000
Bronzen figuur, E. Picault
Starting price 2.250 EUR
Sold
Hollandse bakbarometer 2166
Hollandse bakbarometer

Result:

275 EUR

4x Oude kaarskandelaren met etages 2159
4x Oude kaarskandelaren met etages
Starting price 90 EUR
Sold
Zilveren jam/honing lepel, 1918 320
Zilveren jam/honing lepel, 1918

Result:

60 EUR

Beddepan, poffertjespan + scheerbekken 2152
Beddepan, poffertjespan + scheerbekken
Starting price 50 EUR
Zilveren slatang 313
Zilveren slatang
Starting price 70 EUR
Sold
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm. 7262
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.

Result:

4.000 EUR

Sold
Porto Barros 1975 2145
Porto Barros 1975

Result:

50 EUR

5x Antieke ringen 766
5x Antieke ringen
Starting price 40 EUR
Sold
Zilver vergulde ring met kleurstenen 759
Zilver vergulde ring met kleurstenen

Result:

60 EUR

Sold
Zilveren miniatuur kabinet 34
Zilveren miniatuur kabinet

Result:

100 EUR

Sold
Lot zilver (brillen) 284
Lot zilver (brillen)

Result:

140 EUR

Chinese schaal op zilveren voet 27
Chinese schaal op zilveren voet
Starting price 1.000 EUR
Zilveren miniatuur molenbeker 20
Zilveren miniatuur molenbeker
Starting price 100 EUR
Sold
Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

Result:

120 EUR

Sold
Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Result:

25 EUR