This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Franse terrine
Starting price 30 EUR

19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.

Antiek Majolica tafelstuk
Result: 150 EUR

Prachtig antiek Majolica Jugendstil tafelstuk. Circa 1910. Genummerd 1328/3. Dame bij waterplanten. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2x Bisquit putti's
Starting price 500 EUR

Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Delftse botervloot
Result: 1.000 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Delftse polychroom Fayence botervloot. Gemerkt APK. Letters W.V. Octagonaal met fijn geschilderd decor, rondom met goud/zeegezicht met figuren decor. Afmeting: 9 x 11,5 x 12 ...

Grote pronkbokaal
Result: 500 EUR

Grote Duitse Schierholz porseleinen pronkbokaal. Drie-delig. Kobaltblauw met opgewerkte bloemen en figuren + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Porseleinen uil
Starting price 800 EUR

Grote handbeschilderde poseleinen uil op stam met houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2x Delftse kommen
Result: 650 EUR

Twee zeer grote Delfts Bont Fayence kommen met floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø32.5 cm. Lichte randglazuurschade en chips. In goede staat.

Delftse schenkkan
Starting price 250 EUR

Delftse Fayence schenkkan met Florale decor. 18e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 17 x 9 cm. Minimale chips. In goede staat.

Antiek Meissen figuur, 1880
Starting price 450 EUR

Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Delfts Fayence figuur
Starting price 300 EUR

17e - 18e Eeuws Delfts polychroom Fayence figuur. Naakte vrouw met pot. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws Delfts Fayence figuur
Result: 400 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Delfts Fayence polychroom figuur. Vrouw met wasmand. Eén arm beschadigd. Eén arm haarlijn. Enkele glazuurschades. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Uitgebreid Herend servies
Result: 3.500 EUR

Zeer uitgebreid porseleinen Herend servies. 20e Eeuw. Groen, floraal met goudrand. Bestaande uit: 6x kop + schotels, theepot, theelicht, melk/suiker set, 4x grote schalen, 2x dekselterrines, botervloo...

Antieke Franse schaal
Result: 140 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen historisme schaal met glazen binnenschaal. Gemerkt Neville. Afmeting: 23 x Ø 31 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Starting price 300 EUR

Vijf delig Hollands oud Delfts kaststel. Zeshoekig met figuren in landschappen/Florale decors. Circa 1930. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

3-Delig Tichelaar kaststel
Starting price 400 EUR

Groot en drie delig Makkumse Fayence Tichelaar Kaststel met chinoiserie en Floraal decors. 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 40 cm. Lichte glazuurschade, verder goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Starting price 250 EUR

Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.

Delftse vaas, 1930
Starting price 200 EUR

Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Result: 400 EUR

Zeer grote porseleinen lampenvoet met figurengroep. Onbekend. Haarscheur in basement. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 78 x Ø 31 cm In redelijk/goede staat.

4x 18e Eeuwse Friese Fayence
Result: 250 EUR

Vier delen zeldzaam Fries Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee stoofjes + schalen. Voorzien van landschappen/gebouwen decor. Haarlijnen. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

Majolica paraplubak
Starting price 180 EUR

Grote Majolica paraplubak met paradijsvogels. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x Ø 20 cm. Chips bodemrand. In redelijk/goede staat.

4x M.O.L. Loosdrecht porselein
Result: 325 EUR

Vier delen 18e eeuws Loosdrechts' porselein M.O.L. Bestaande uit: Twee schotels (goed), suikerpot (gelijmd), kopje (haarscheur). Met floraal/goud decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.

Antieke Spaanse voorraadkruik
Starting price 350 EUR

Grote 18e eeuwse Spaanse voorraad kruik, amphora. in gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 82 x Ø 46 cm. In goede staat.

Grote terracotta schaal
Starting price 150 EUR

Grote antieke Spaanse terracotta beschilderde schaal. In gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 22 x Ø 59 cm. In redelijk/goede staat.

2x Maya terracotta
Result: 80 EUR

Twee Zuid-Amerikaanse terracotta figuren, Maya. Eén maal man spuugt met hoofdbedekking, bodemvondst. Eén maal vaas met figuren, 20e eeuw, later gesigneerd Dien Mark. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede sta...

KPM dekselpot
Starting price 500 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse KPM porseleinen dekselpot met handbeschilderd landschap en goud decor. Annotatie 22 Juni 1858. Porzellan Manufactur C. Krister in Waldenberg. Minimale chip onderrand deksel. Af...

2x Antieke Egyptische figuren
Starting price 500 EUR

Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aapachtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.

Antieke jardiniere, 1910
Result: 100 EUR

Antiek gesigneerde Duitse keramieken jardiniere. Door J. Geschwind. Circa 1910. Gerestaureerd. Afmeting: 17 x 34 x 20 cm. In redelijke staat.

2x Duits Meissen porselein
Result: 40 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Schaal + vaas. Floraal + goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Meissen bord
Starting price 150 EUR

19e Eeuws Duits Meissen porseleinen bord met zeldzaam decor, floraal/vogel. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Meissen bord
Result: 225 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Duits Meissen porseleinen bord met floraal/vogel/familiewapen decor. Afmeting: Ø 25,2 cm. In goede staat.

Vaas Hanau
Result: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Fayence vaas Hanau met chinoiserie decor. Onduidelijk blauw bodemmerk. Afmeting: 28 x Ø 21 cm. Bovenrand professioneel gerestaureerd verder in goede staat.

Meissen taartschaal
Starting price 200 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.

2x Fayence Hanau, 18e eeuw
Result: 110 EUR

Twee grote Duitse 18e eeuwse Fayence schotels. Hanau. Met chinoiserie decor. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 34 - Ø 35 cm. In redelijke staat.

Duits warmhoud plateau
Starting price 50 EUR

Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke Majolica bloempot, 1900
Result: 100 EUR

Antieke Jugendstil Majolica bloempot met floraal/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: 17 x Ø 25 cm. In goede staat.

Hutschenreuther plaquette
Result: 80 EUR

Duitse Hutschenreuther porseleinen plaquette. Decor Alfons Mucha, Byzantinische Köpfe. Nr. 30,3 x 30 cm. In goede staat.

Franse vaas, 1840
Result: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met floraal/waldhoornblazer/geit en goud decor. Circa 1840. Binnenin haarlijn + blindmerk. Afmeting: 35 x 22 x 15 cm. In goede staat.

Meissen taartschaal Ø 32,5 cm.
Result: 275 EUR

Duitse Meissen porseleinen taartschaal met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.

Nymphenburg beeld, Hinde
Starting price 200 EUR

Duits Nymphenburg wit porseleinen hinde. Ontwerp A. Göhring. Circa 1930. Nr. 850/5. Afmeting: 16 x 22 x 12 cm. In zeer goede staat.

Hutschenreuther paard
Result: 150 EUR

Duits wit porseleinen Hutschenreuther paard. Selb L.H.S. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Rosenthal beeld, Kalf
Starting price 100 EUR

Duits Rosenthal porseleinen kalf. Ontwerp Speicht Büchtig. Selb. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.

Fürstenberg servies
Result: 100 EUR

Zeer uitgebreid Duits porseleinen Fürstenberg servies, creme met goudrand. 20e Eeuw. Bestaande uit: 9x Schalen, 38x kop en schotels (3 soorten), 12x grote borden, 12x ontbijtborden, 3x kannen, 2 x sau...

2x Duitse dekselvazen
Result: 150 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen dekselvazen met floraal decor. Afmeting: 26 x Ø 11 cm. In goede staat.

2x Rosenthal figuren
Starting price 150 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Selb Bavaria. Figuren met honden. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Porseleinen beeld
Result: 120 EUR

Porseleinen figuur. De drie gratiën. Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.

Hutschenreuther dekselschaal
Result: 120 EUR

Duitse Hutschenreuther kobaltblauwe dekselschaal met goud decor en meisje met fruit voorstelling. L.H.S. Lorenz Selb. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x Ø 16 cm. In goede staat.

18e Eeuws Frans theeservies
Starting price 500 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Frans porseleinen theeservies. Gemerkt Potler. Christopher Potler, Rue de Crussol, Paris. Circa 1795. Zes-delig, handbeschilderd met fruit/goud decor. Grote kom dunne haarlijn, thee...

Rosenthal plaquette
Starting price 140 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen plaquette. Selb Bavaria. Entwurf Ferdinand Liebermann. Vrouw met leeuw. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Porseleinen plaquettes
Starting price 150 EUR

Twee Italiaanse Napels porseleinen plaquettes met opgewerkte figuren. Musicerend. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep
Result: 425 EUR

Grote porseleinen figurengroep. Figuren met rozen en duiven. Gemerkt, mogelijk Volkstedt Rudolstadt. Circa 1800. Afmeting: 43 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

2x Antieke Franse vazen
Starting price 80 EUR

Twee antieke Franse steengoed vazen. Sarreguemines. Met floraal decor. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 22 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse wijwaterbak
Result: 70 EUR

18e Eeuwse Fayence wandwijwaterbak met cherubijnkopjes, heilig kruis en Inri. Afmeting: 16 x 9,5 x 4,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts kaststel
Result: 130 EUR

Lampetkan gemerkt Delfts kaststel. 18e Eeuw. Zonder deksels. Eén vaas gelijmd + randglazuur schades. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijke staat.

5-Delig Delfts kaststel
Result: 400 EUR

Vijf delig Delfts Fayence kaststel gemerkt de Klaauw met figuren/landschap/Floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 21 - 30 cm. Lichte rand en glazuurschades en enkele chip. Verder in goede staat.

Grote Delftse sierschotel
Starting price 200 EUR

Zeer grote gecontourneerde Delftse Porseleyne Fles wandschotel met floraal decor. 1930 - 1955. A. van den Berg. Afmeting: Ø 53 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvazen
Result: 200 EUR

Twee Delftse Fayence dekselvazen landschappen/figuren/floraal decors. Gemerkt de Klaauw. 18e Eeuw. Afmeting: 34 cm. Randschades en chip ingelijmt verder in redelijk/goede staat.

Delfts kaststel, 18e eeuw
Result: 250 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Diverse reparaties + één deksel niet origineel. Afmeting: H 24 - 37 cm. In matig/redelijke staat.

2x Delftse dekselvazen, 18e eeuw
Result: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie florale decors. Eén dekseltop gelijmd, verder goed. Afmeting: H 36 x Ø 15 cm.

4x Delftse borden, 18e eeuw
Result: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse grote schotels. Divers. Eén bord gemerkt 'de Klaauw'. Beschadigingen. Afmeting: Ø 31 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts Fayence bord
Starting price 80 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

3x Delftse schotels
Starting price 300 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse schotels met floraal decor. Rand restauraties. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse vazen
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.

5-Delig antiek kaststel
Result: 250 EUR

Vijf-delig antiek polychroom Delftse Fayence kaststel. Figuur in landschap. Gemerkt APK. 19e Eeuw. Chips + scherf. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.

3x Delftse vazen
Starting price 50 EUR

Drie antieke Fayence vazen, Delftse stijl met Florale/molen decors. Circa 1880. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

5 Delen Delfts
Starting price 50 EUR

Vijf delig Delfts Fayence. 20e Eeuw. Een schaal, drie borden en 1 pot oud Delfts. Afmeting: 20 -28 cm. In goede staat.

4x Delftse borden
Result: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Drie gemerkt met drie klokken, floraal. Eén ongemerkt, met chinoiserie decor. Enkele chips. Afmeting: 19,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

2x 6-Pas tegeltableau
Result: 50 EUR

Twee keer 6-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Dieren met bloemen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.

Duitse Frechen baardmankruik
Result: 90 EUR

Duitse steengoed Frechen baardmankruik naar antiek voorbeeld. Bruine glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.

Lot met 35 antieke wandtegels
Starting price 70 EUR

Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.

Ovale Perzische tegel
Starting price 80 EUR

Grote ovale handbeschilderde Perzische ovale tegel met dansers. Polychrome. Afmeting: 36 x 26 x 2 cm. In goede staat.

Delfts paard, 18e eeuw
Result: 500 EUR

18e Eeuws Delfts wit Fayence paard. Restauraties. Afmeting: 22 x 22 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

9x Hollandse blauw/witte tegels
Starting price 40 EUR

Negen diverse 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.

8x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels
Result: 50 EUR

Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tulp/bloem tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Antiek Rozenburg tegeltableau
Result: 250 EUR

Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.

8x 2-Pas tegeltableau's
Starting price 50 EUR

Acht maal 2-pas tegeltableau's met ambachten en spreuken. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt met G. Afmeting: 30 x 15 cm. In goede staat.

9x Oude wandtegels
Starting price 80 EUR

Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

6x Divers
Result: 30 EUR

Vier 18/19de eeuwse Hollandse tegels, beschadigd, 1x art deco dekselpot v.v. Velsen Holland, gelijmd, 1x Herend porseleinen lampenvoet. Afmeting: 13-23 cm. Matig tot redelijke staat.

Napels porseleinen figurengroep
Result: 100 EUR

Italiaanse Napels porseleinen figurengroep. Design Vittorio Sabadin. Pierrot met meisje op wipwap. Gouddecor met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 41x 16 cm. In goede staat.

2x Staffordshire honden
Result: 35 EUR

Twee antiek porseleinen Engelse Staffordshire honden met bodemmerk (3 boombladeren). Circa 1900. Afmeting: 20-21cm. In goede staat.

2x Antieke Majolica bustes
Starting price 300 EUR

Twee grote antieke Duitse Majolica aardewerken bustes. Boheems paar met viool. Gesigneerd R. Sturm. Circa 1900. Diverse chips. Afmeting: 40 - 42 cm. In redelijke staat.

Porseleinen beeldje
Result: 50 EUR

Porseleinen figuur op messing voet, Spanje. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Kapitale Lladro figurengroep
Result: 325 EUR

Kapitale Spaanse Lladro porseleinen figurengroep op houten basement. Eénhoorn bij liggende vrouw met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 32 x 16 cm. In goede staat.

Verzameling Cabinet Cats
Starting price 100 EUR

Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Porseleinen jachthond
Starting price 100 EUR

Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Porseleinen figuur
Result: 150 EUR

Groot antiek Duits porseleinen figuur. Officier in vol ornaat. Sabel stukje afgebroken. Gemaakt door Frankenthal. 1762 - 1797. Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.

Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum'
Starting price 80 EUR

Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum' op houten basement. Gemerkt Beswick England. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.

Figurengroep 'Valsspelers'
Result: 30 EUR

Aardewerken figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Vals spelende kaartspelers. Afmeting: 18 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Antiek porseleinen figuur, 1930
Starting price 260 EUR

Antiek Duits porseleinen figuur. Naakte dame met jongleerballen. Ens porzellan Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Sitzendorf figurengroep, 1930
Starting price 90 EUR

Duitse Sitzendorf keramieken figurengroep. Paard met veulen. Circa 1930. Afmeting: 19 x 26 x 11 cm. In goede staat.

Hummel figuur
Result: 40 EUR

Oude Hummel figuur. Duitsland. Meisje met kuikens. 1950 - 1955. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Ludwigsburg figuren
Starting price 350 EUR

Duitse Ludwigsburg porseleinen dansende figuur. Nr. 7388A. Eerste helft 20e eeuw. Stukje stok onderkant mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Aardewerken borden
Starting price 40 EUR

Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat

2x Grote vazen
Result: 600 EUR

Twee grote Roemeense keramieken handbeschilderde vazen. 1x Troita Bugaresti en 1x Jozsa Lajos Rorowd. Afmeting 40- 43 cm.

2x Porseleinen paarden
Starting price 40 EUR

Twee porseleinen paarden. 1x Royal Doulton England. 1x Onduidelijk, mogelijk ook Royal Doulton England. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Lot porselein (5x)
Result: 60 EUR

Vijf maal oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Chinese Foo-honden met blauw glazuur. Twee katten met blauw glazuur. Eén wit porseleinen kat van Royal Copenhagen. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede...

Verzameling Franklin Mint éénhoorns
Result: 110 EUR

Verzameling éénhoorns van porselein. Franklin Mint collectie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.