This website uses cookies

45. Juliveiling 2020

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Grote Meshkin loper, 103 x 442 cm.
Result: 180 EUR

Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm.
Result: 180 EUR

Perzisch kleed, 136 x 106 cm.
Result: 225 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood van kleur. Aan rand lichte beschadigingen. Afmeting: 136 x 106 cm. In redelijk/goede staat.

Mir Sarouk kleed, 276 x 380 cm.
Result: 275 EUR

Groot Perzisch kleed, 345 x 247 cm.
Result: 300 EUR

Perzisch kleed, 298 x 388 cm.
Result: 300 EUR

Groot rood Perzisch kleed. Kirman. Met prachtig floraal decor. Eén hoek met oude reparatie. Afmeting: 298 x 388 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 272 x 430 cm.
Result: 425 EUR

Groot Perzisch kleed, 297 x 403 cm.
Result: 500 EUR