This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Leerdam Copier vaas 1946
Result: 130 EUR

Oude Copier Leerdam blank glazen vaas met gegraveerd lijnenspel. 1946. Gesigneerd. Afmeting: 26 x 15 cm ø. In goede staat.

Glazen schaal, A. Beckert 1915
Starting price 70 EUR

Duitse Jugendstil glazen ovale schaal met dansende kinderen decor. Circa 1915. Fachschule Schönau. Adolf Bekcert. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In goede staat.

2x Antieke Opaline vazen, 1900
Result: 20 EUR

Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.

Parfumfles, Isle of Wight
Result: 130 EUR

Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.

Parfumfles, Isle of Wight
Starting price 80 EUR

Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.

2x Parfumfles Isle of Wight, Michael Harris
Result: 170 EUR

Twee design parfumflessen in aquatinten met goud van Isle of Wight met ontwerp van Michael Harris (1x gesigneerd): 1x ronde bolle parfumfles gesigneerd 9xø6,5cm. en 1x hoge smalle parfumfles, ongesign...

18e Eeuws mondgeblazen glas
Result: 500 EUR

18e Eeuws gegraveerd, mondgeblazen bokaal glas. 't Voltrockene huwelijk'. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Lot oud Copier Leerdam glas (9x)
Starting price 80 EUR

Negen maal oud Copier Leerdam glas. Onder andere: K.P.C. de Bazel en A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zwarte onderzetters + vijf transparante schaaltjes + kom + grote honingbruine schaal. Af...

Glas-in-lood venster wapen Enschede
Result: 100 EUR

Groot oud glas-in-lood venster met het wapen van Enschede. 20e Eeuw. Afmeting: 143 x 63 cm. In goede staat.

Oude Copier Leerdam Lanooy vaas, 1930
Result: 110 EUR

Oude Copier Leerdam Lanooy bolvaas. Iriserend. Afmeting: 20 x 16 cm ø. In goede staat.

Antiek gebrandschilderd venster
Starting price 200 EUR

Antiek gebrandschilderd gotisch glas-in-lood venster. Afkomstig uit kerk. Afmeting: 87 x 70 cm. In goede staat.

2x Copier Leerdam vazen
Result: 275 EUR

Twee grote Copier Leerdam glazen vazen. Anna Groen. Hoge vaas barst in bodem, verder goed. Afmeting: 27 - 39 cm. In redelijk/goede staat.

Parfumfles, Isle of Wight
Result: 140 EUR

Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.

Parfumfles, Franco Moretti
Starting price 60 EUR

Murano glazen parfumfles, ontwerp van Franco Moretti (gesigneerd) in de tinten blauw/groen/goud. 13x5,5x5,5cm. In goede staat

2x Parfumfles: 1x Bicchielli, 1x Mdina
Starting price 50 EUR

Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat

Modern kunstglazen gezicht
Result: 110 EUR

Groot modern kunstglazen gezicht. Kleurrijk, diverse technieken onder andere glasfusing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Moderne buste van glas
Result: 145 EUR

Moderne grote kunstglazen buste. Diverse technieken, onder andere fusing. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Vrijmetselaars bokaal, 19e eeuw
Starting price 175 EUR

Grote 19e eeuwse kristalglazen vrijmetselaars bokaal met monogram, vrijmetselaars symbolen en slang. Twee-kleurig. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Antieke siervazen, 1900
Result: 150 EUR

Twee antieke historisme siervazen. Circa 1900. Verguld. Compositie metaal. Met beschilderde glazen reservoirs. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl glazen vaas
Result: 75 EUR

Grote Jugendstil-stijl cameo glazen vaas met rondom Afrikaans landschap en olifant decor. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.

Raymond Branlé vaas
Result: 40 EUR

Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

3x Delen kristalglas
Starting price 60 EUR

Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Glazen Jugendstil vaas, 1915
Result: 50 EUR

Duitse handbeschilderde glazen Jugendstil vaas. Tiroler huis in bergen decor. Circa 1915. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Oude Leerdam Copier schaal 1947
Starting price 80 EUR

Grote oude Leerdam glazen amberkleurige schaal. Craquele decor. Serica nr. 70, 1947. A.D. Copier. Afmeting: 7 x 33 cm ø. In goede staat.