This website uses cookies

38. Oktoberveiling 2018

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Staande klok, 18e eeuw
Starting price 2.500 EUR

Duitse Flöten Uhr, 1840
Result: 5.250 EUR

Franse precisie regulateur, 1800
Starting price 2.750 EUR

Antieke Schwarzwalder klok
Result: 650 EUR

Grote Weense pendule, 1820
Starting price 2.000 EUR

Vuurvergulde vazenpendule, 1780
Starting price 2.500 EUR

Vuurvergulde pendule, 1800
Starting price 1.450 EUR

Boheemse wereldklok, 1920
Result: 3.500 EUR

Weense staande regulateur, 1880
Starting price 1.400 EUR

Schildpadklok met console, 19e eeuw
Starting price 450 EUR

Franse Empire pendule, 1820
Starting price 600 EUR

Franse vuurvergulde pendule, 1800
Starting price 1.400 EUR

Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter
Starting price 600 EUR

Staande klok
Starting price 2.250 EUR

Vuurvergulde pendule 1850
Starting price 1.000 EUR

Winterhalder Hofmeier klok, 1900
Result: 300 EUR

Antieke Engelse tafelklok, 1900-1920
Result: 235 EUR

Antieke staande eiken klok
Starting price 1.400 EUR

Franse boulle klok op console
Starting price 1.150 EUR

Vuurvergulde pendule, 1840
Starting price 450 EUR

Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915
Starting price 200 EUR

Frans Art Deco klokkenstel, 1930
Starting price 200 EUR

Franse stationscomtoise, 19e eeuw
Starting price 400 EUR

Franse portaalklok, 1780
Result: 1.300 EUR