This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Daum, Toekan
Result: 90 EUR

Daum France, Glazen toekan, 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Daum, klok
Result: 90 EUR

Daum France. Glazen bureau-klok met old timer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 24 x 6 cm. In goede staat.

Daum, Vaas.
Starting price 200 EUR

Daum France. Glazen vaas met cassis-kleurige bloemen. 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Kristallen figuren, 33x (o.a. Swarovski)
Starting price 350 EUR

Lot van 33 kristallen figuren. Waaronder 26x Swarovski, en 7x geen Swarovski (minimale chip mogelijk). Afmeting: 1 - 9 cm. In goede staat.

2x Gember coupe
Result: 225 EUR

Twee mooie kristallen gember coupes met deksel. 19e Eeuw. (minimale chips en stukje eraf). Afmeting: 36 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kristallen deksel coupe
Starting price 125 EUR

Geslepen deksel coupe met gecontourneerde omranding (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.

Glazen mokka servies+dienblad
Starting price 100 EUR

Rood glazen mocca servies met goud decors en florale emaille decors. 20e Eeuw. Het servies bestaat uit een moccakan, melk en suikerpot, vijf kop+schotels en een tablet/dienblad. Afmeting: 6 - 22 cm. I...

Karaf + 6 Glazen (blauw/goud)
Starting price 100 EUR

Oud glazen servies met bladgoud en florale emaille decors, 20e eeuw. Het servies bestaat uit een stopkaraf en zes hoge glazen. Afmeting H. 17 /45 cm.In goede staat.

Glazen schaal op zilveren voet
Starting price 150 EUR

Bijzondere handgeschilderde opaline schaal met accoladevormige goudkleurige rand geplaatst op zilveren vierkante voet, gestanst en versierd met dolfijnenkoppen en acanthusbladeren. Deels gevuld. ca 18...

Kunstwerk, Glas-in-lood (rond)
Starting price 250 EUR

Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.

Cactuspot, 'Graniver' (blauw)
Starting price 45 EUR

Blauw Graniver cactuspotje gemerkt Copier Leerdam, Afmeting 7x6cm

Boheems kristallen lamp
Starting price 80 EUR

Grote oude Boheemse kristallen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting H.53cm.,In goede staat.

3x Gesign. Jugendstil vazen
Result: 130 EUR

Drie Jugendstil-stijl glazen vazen. Gemerkt Brantz ? 20e Eeuw. Blauw-oranje iriserend. Afmeting: 19-35 cm. In goede staat.

2x Jugendstil bolvazen
Result: 100 EUR

Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Div. vazen (groen glas) + asbak
Result: 70 EUR

Zeven maal Hollandse glazen bloembol vazen. Onder andere; Leerdam, Anna Groen etc.. Plus extra één asbak Murano. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

Gallé vaas
Result: 425 EUR

Franse Gallé gemerkte glazen vaas. Lichtgroen-zalm kleurig. 20e eeuw. Jugendstil-stijl. Gebruikssporen tonen leeftijd aan. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Lot uranium glas
Result: 40 EUR

Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (11x)
Result: 50 EUR

Lot divers oud/antiek glaswerk (11 x). Zes Jugendstil glazen met parelmoer effect. Twee Art Deco beschuit deksel dozen. Eén tafelstuk (twee delig). Twee schalen.

Jugendstil kan
Result: 45 EUR

Antieke Duitse Jugendstil W.M.F, schenkkan met compositie metalen vernikkeld montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Kristallen karaf met zilveren label.
Starting price 80 EUR

Kristallen scheepskaraf op een grote platte voet met geslepen stop voorzien van ingesloten luchtbel. Met zilveren label, 925/000, met opschrift COGNAC. MT.: Richards & Knight, London, jl.:R1973

4x Glaswerk
Result: 80 EUR

Vier maal design glas. Eén schaal Kosta Boda Wolf. Eén vaas Royal Leerdam Crystal (blauw-groen transparant). Eén hoge vaasfles Kosta Boda, K. Engman. Eén maal kaarskandelaar Kosta Boda. Afmeting: 19,5...

Zilveren overlay parfumflacon
Starting price 120 EUR

Oude zilver overlay Jugendstil-stijl parfumflacon, 20e eeuw. Monogram J.B.D. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Lampje, Callé
Result: 80 EUR

Glazen Gallé Jugendstil-stijl lampje in paddestoel vorm (lampje ook in stam). Oranje-rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

2 Menages
Starting price 40 EUR

Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.