Antieke vergulde houten tafellamp met 4 grote dansende putti, omstreeks 1900 in goede originele staat 100xø26 Cond:G
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Zeer grote houtgesneden goudkleurige figurenpendule, 20e eeuw met 19e eeuws uurwerk op vaste console. In goede staat. 8 Daags uurwerk met halfuurslag 73x62x24cm Cond:G
Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.
Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G
Antiek Jugendstil keramieken geglazuurd klokkenstel, omstreeks 1900 21cm. in goede staat
Antieke Franse wekker omstreeks 1900, porseleinen en bronzen voet, kristalglazen uurwerkhouder, in goede staat, opdraaiveer goed, 17cm.
Eikenhouten Fries kantoortje, met mooie barokke beschildering op de wijzerplaat, 102cm in goede staat
Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...
Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G
F Riotte 1880 Italiaanse school, meisje met abrikozen, pastel op papier 46x38cm Cond:G
Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G
Kleine Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw, in goede staat 48cm.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.
Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G